Telkinli Ses Dosyası ile Zayıflama Deneyimlerimiz

yalnız su sesi olmasa iyiymiş insanın tuvaleti gelir yanii klasik müzikle olanı yok mu rica etsemmm öyle de yapar mısınız acaba

yalnız su sesi olmasa iyiymiş insanın tuvaleti gelir yanii klasik müzikle olanı yok mu rica etsemmm öyle de yapar mısınız acaba

Su sesiyle yapılmış başka telkinler dinliyorum, emin olun hiç bi şekilde rahatsız etmiyo. İnsanın tuvaleti falan gelmiyo yani:)

Su sesiyle yapılmış başka telkinler dinliyorum, emin olun hiç bi şekilde rahatsız etmiyo. İnsanın tuvaleti falan gelmiyo yani:)

cnm o başaka telkinleri nereden dinliyorsun. başka siteden falan mı indiriyorsun

ahh silinmiş arada boşluk bırakıp yazarsam çıkar mı acep? hayatımdeğişti. com

:))teşekkür ederimm ben çok sık tuvalete çıkan biri olduğum için öyle düşündüm sanırım tırstım biraz açıkcasıı bi deneyim o zmn peki zayıflamakla ilgili faydasını gördünüz mü acaba bu telkinin :76:

parfait in hazırladığı telkini dinlemedim ama başka telkinler dinliyorum işe yaradığını söyleyebilirim.. Genel olarak telkinler düzenli dinlenildiğinde işe yaradığı için parfaitin bu hazırladığı da işe yarar, hiç duraksamadan dinleyin derim

bugün başladım bende dinlemeye bakalımm:)))

pazar günü başladım telkinleri dinlemeye 77.300düm dün 75.400 çıktım :) ama tabi yememeye de gayret ediyorum her ne kadar bugün çok kaçmış olsa da :)

canım bende indirmek istiyorum ama sanırım linki yenilemek mi lazım free butonu aktif değil

arkadasım yazın ıcın tesekkur edıyorum gercekten burada yazılanlar hayal gıbı ama gercek.bu yontemle yenı 1.5 ayda 6 yıldır veremedıgım 12 kıloyu verdım cok arastırdım bu sıtede cok gezdım ve beynıme sureklı ben hızlı kılo verıyorum kılo almıyorum ıstedıgımı yıyorum ama hemen erıtıyorum dedım.onca yılı bosuna gecırmısım herkes sasırıyor dıyet yapmadım sadece aksam yemegınden sonra abur cuburu kestım ve oyle bır sabah kahvaltısı yapıyorum kı onada sasırıyorlar tıka basa recelıme kadar yıyorum kızarmıs ekmekle.yavas yemegı ogrendım ben yıl panık ataktan neler cektım onuda bu yontemlerle dr eslkmıgınde gecırmıstım gercekten hersey beyınde baslıyor beyınde bıtıyor.ben dıyet yapıyorum deyıp vucudunu strese sokmak en buyuk yanlıs bence.sevgıyle kalın

indirenler sonuçlarını paylaşabilir mi işe yaradı mı? hiç böyle bişey yapmadım da bunu da anneme yaptırmayı düşünüyorum ama çekincelerim yok değil :S

Merhaba Parfait'cim. Beni tanımıyorsun biliyorum ama senden inanılmaz derecede önemli bir isteyecektim.. eskiden normal tüylü yapıda ve mutlu birisiydim ancak kullandıgım bir sivilce ilacı yan etki olarak inanılmaz bir tüylenme yaptı. herşeyden soğudum bıktım çok mutsuzum aklıma bazen intihar düşüncesi bile gelmiyor değil.. ve açtığın konulara baktıktan sonra telkinli müzik yolu ile vücudumuzdaki bütün tüyler ve kıllardanda kurtulabiliriz diye düşünüyorum.. önemli olan dogru sözcükleri bulup müzik altına yerleştirmek.. senden ricam budur Parfait'cim vücudumuzdaki bütün tüyler ve kıllardan kurtulmak için bir telkinli müzik hazırlayabilirsen o kadar mutlu olurum ki!! ben işe yarayacağına inanıyorum içimizdeki güç ile istediğimiz herşeyi başarabiliriz ama bu konuda çok bilgili oldugunu bildiğim için sana danışmak istedim. sadece ben değil bir çok insan bu konuda yakınıyor. hepimiz için , bu tüyler ve kıllardan tamamen kurtulmak için bir telkinli müzik hazırlayabilir misin?? Ben inanıyorum! insanlar sadece telkin ile göğüslerini büyütebiliyorsa , sadece telkin ile boyları uzayabiliyorsa tüyler ve kıllardan da kurtulmak neden mümkün olmasın değil mi?? Beni anladığını umut ediyorum.. inşallah en kısa sürede senden cevap alabilirim yoksa hayatıma bu şekilde devam edemeyeceğim.. Lütfen Parfait yardım et bana ve bu dertten yakınan herkese.. Cevabını bekliyorum.. çok teşekkürler şimdiden herşey için. kendine iyi bak hoşçakal.. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…