Telkinli Ses Dosyası ile Zayıflama Deneyimlerimiz

ben de bugün başladım bakalım dinlemeye,21 gün içinde nolcak? :)

arkadaşlar çok enteresandır,sabahtan beri canım abur cubur da istemedi (ki bayılırım) bir de okuldan eve geldim,normalde pek uğraşmam,atıştırırım bi, şeyler,bugün kendime koca bir kase salata yaptım ve yedim.bilmiyorum artık psikoloıjik mi yoksa işe yarama belirtileri mi?Canım acayip salata çekti bugün,ilginç değil mi sizce de?:26:

arkadaslar bende indirmek istedim dosyayi ama ne link var ne dosya.. yani bende görünmüyor. yardimci olursaniz cok sevinirim

arkadaslar bende indirmek istedim dosyayi ama ne link var ne dosya.. yani bende görünmüyor. yardimci olursaniz cok sevinirim

İlk sayfada Akarsu Sesi İndir veya Alternatif Link yazılarından birinin üzerine tıklarsanız indirebilirsiniz...

canına kurban senın,cok tesekkur ederım canım valla dınlerken dua edecegım.

Kilo vermek için telkin müzikte değil beyinde biter arkadaşlar..Aynaya her baktıgınızda kendinizi kilolu görseniz bile gülümseyin ve kendinizi çok iyi hissettiğinizi geçirin içinizden..Aslında zayıfım deyin ne kadar kilolu olsanız da..İnanın bu şekilde 3. gün bile anlayacaksınız..Aynaya baktıgınızda mutsuz halinizden ve begenmedıgınız vucudunuza barısık olacaksınız ve beyini kontrol etmıs olacaksınız...

Size gezınırken buldugum bir makaleyi kopyalayıp yapıştırıyorum bakın diye..:

''Beyin çapraz çalışır. Siz rejimdeyim ya da diyet yapıyorum kelimelerini aklınızdan geçirdikçe beyniniz bunu bir engelleme olarak görür ve yemek yemeniz için sizi zorlamaya başlar. Hiçbir insan engellenmeye karşı tepkisiz kalamaz. Bu kelimelerin yerine “formda kalmalıyım” ve “düzenli beslenmeliyim” gibi kullanılan ifadeler bilince daha olumlu mesajlar verdiğinden her zaman zayıflama aşamasında etkili olacaktır.

Düşünce gücü ile zayıflama yönteminde size, başarının temel unsurları olan, hedef belirleme ve odaklanma metoduyla açıklamalarda bulunacağım. Bundan 1 sene önce 95 kilo civarlarındaydım. Boş bir kağıt parçasına idealim olan kilo miktarını “80” yazıp, altına olmak istediğim vücut şeklimi çizmiştim. Beyin Sabah kalktığımızda ve akşam yatarken algı’ya daha açık olduğu için, hayal ettiğim bu resmi sabah ve akşam bir fotoğraf karesi içinde gözümün önüne getiriyordum. Çok kısa süre sonrasında ( 2 ay ) hedeflediğim kiloya ulaşmıştım.

Sizlerde hayal et ve zayıfla yöntemiyle fazla kilolarınızdan kurtulup istediğiniz kiloya çok kısa sürede kavuşacaksınız. Bunun için gerçekten zayıflamaya emin olduğunuzu hissettiğiniz ve karar verdiğiniz an başlamanız en doğru zaman olacaktır. Uygulama esnasında bazı telkinler kullanmanızda büyük yarar olacaktır. Örneğin, “Olmak istediğim kilo 50, ve ben çok kısa sürede hedeflediğim kiloda olacağım. Bunun için formumu korumaya sürekli dikkat ediyorum, formda olduğum sürece daha rahat ve esneğim. Olmak istediğim kilo 50, eskiden giyemediğim kıyafetlerim artık çok rahat oluyor. Kendime her zaman 10 dk. Da olsa boş zaman ayırıp aerobik hareketleri yapabiliyorum.
Artık yediklerime daha çok dikkat ediyorum. Oldukça sağlıklı ve formdayım. Olmak istediğim kilo 50” gibi sözleri her gün aynanın karşısında kendinize söylemeniz size, müthiş bir değişeme başladığınızı çok kısa zamanda fark ettirecektir.

Her şey, gerçekten inanmak ve istemekle başlar. İstediğiniz her neyse sadece ona odaklanın, günün belli zamanlarında istediğiniz yere ulaştığınızı ya da istediğinize sahip olduğunuzu hayal edin. Sonucunda muhteşem sürprizlerle karşılaşacaksınız. Buna emin olabilirsiniz..''

İŞTE BÖYLE ARKADAŞLAR...HEPİNİZE SEVGİLER..

göğüs büyütmeyle alakalı olanı tesadifen gördüm de açılan topiclere bakayım dedim varmış kilo için de indirdim dinliyorum bakalım neler olacak inşallah sonuç alırım teşekkürler emeğinize

arkadaslar bu linki indirmek icin herhangibir ucret oduyor muyuz?.ben her iki linke de tikladim ve odeme yapmami istedi de emin olmak istedim..YUrdim ederseniz sevinirim..Birde bundan fayda goren var mi?

arkadaslar bu linki indirmek icin herhangibir ucret oduyor muyuz?.ben her iki linke de tikladim ve odeme yapmami istedi de emin olmak istedim..YUrdim ederseniz sevinirim..Birde bundan fayda goren var mi?

yavaş olanı tıklayacaksınız o zaman ücret vs olmadan indirirsiniz
anladığım kadarıyla henüz kullanan yok ama ben dünden beri dinliyorum 21 gün sonunda da sonuçları burdan paylaşacağım ama bence sonuç alınır kaldı ki altta telkin metni olmasa bile sırf zayıflatacağına şartladığımdan bile etkisi olacağına inanıyorum ben..

cok tesekkurler..Indirmek icin cok ugrastim.Telkin yerine virus geldi...simdi duzelttim tekrra deneyecegim.Insallah ise yarar.Sana da bol sans.Gelismeleri bildir lutfen

Annem için indiriyorum bende şükür ben kilolu değiliim Ama kilo almak için telkininiz var mı ? Teşekkürler şimdiden

kızlar ben parafitin göğüs büyütme telkinini dinliyorum kesinlikle işe yarıyor bunun da işe yarayacağına eminim. bu müziğe gömülü sesler sizin bilinç altınızı etkileyecek ve vücudunuza ne yapması gerektiğini söylecek böylece vücudunuz kilo vermesi gerektiğini sizin hiç birşey yapmanıza gerek kalmadan anlamış olacak ve bunun için gereken herşeyi kendisi yapacak sadece yapmanız gereken 21 gün boyunca en az 6 saat bu müziği dinlemek 21 gün sonra bilinçaltınız buna şartlanmış olacak ve etkisi hızlanacak. biz göğüs büyütme telkininden çok iyi sonuçlar aldık ve devam ediyoruz sonuçlarını daha iyi görmek için 2. 21 güne başlayan arkadaşlar var. size de dinlemenizi öneririm sonuçta hiç birşey kaybetmezsiniz. ister gündüz ister gece uyurken istediğiniz kadar dinleyin 6 saatin altına düşmeyin 10 saati de aşmayın başka yapmanız gereken hiç birşey yok. kilo verme maratonunuzda başalarılar

bir hafta düzenli dinledim ama arada boşluklar oldu dinlemiyorum da kaç gündür
tekrar 21 gün mü saymam lazım bu durumda bilemedim ki?

bir hafta düzenli dinledim ama arada boşluklar oldu dinlemiyorum da kaç gündür
tekrar 21 gün mü saymam lazım bu durumda bilemedim ki?

bence baştan başlasan daha iyi olur canım 1 gün dinlememiş olsan fazladan 1 gün dinler açığı kapatırsın derdim ama bikaç gün dinlemediysen baştan başlasan iyi olur bence

selam arkadaşlar.bende indirdim ve deneyeceğim.bakalım 21 gün sonra ne olucak :79:

Dosya silinmis?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…