Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri telkinle meme dolgunluğu ve büyütmek için ses dosyası

Daha önce bu uygulamayı deneyip faydasını görmüştüm.O yüzden bu telkini de indirdim :KK12:

Ama aklıma takılan şeyler var.Kulaklıkla dinlesek daha mı etkili oluyor acaba yoksa bir alakası yok mu

cnm sen hangı telkını uygulamıstın daha once kı ne kadar surede fayda gordun :nazar: soruna gelınce kulaklık ıle hoparlor arasında bı fark olur mu bılemıcem

Son düzenleme:
yenibiri bu müziklerden biri 13 biri 40 diğeride 3 sanıye suruyo. bi yanlışlıkmı yaptım ben ????

telkinlerin hepsi aynı 2-50sn müzikle birleştirirken küçük zamanlama kaymaları oluyor buda saniyelerle ancak önce kayıt tuşuna basıyorum sonra telkinle müziği play yapıyorum dediğim gibi zamanlamadan birde özellikle ı'M TOO sexy de şarkı tamamlansın dedim sözlü müzik sonuna kadar çalmasını oda saniyeler telkin az bi farkla saniyelerle arkadan başlıyor

Daha önce bu uygulamayı deneyip faydasını görmüştüm.O yüzden bu telkini de indirdim :KK12:

Ama aklıma takılan şeyler var.Kulaklıkla dinlesek daha mı etkili oluyor acaba yoksa bir alakası yok mu

stero olması lazım çünkü telkin prosu mp3 e çevirirken stero kanalını kullanıyor o yüzden stero daha etkili .( kendim için başka konuda ayrı telkin yapmıştım kendime telkini müziğe gömmüştüm buna ilaveten duyulur durumda sübliminal işleminden geçirmediğim sadece gömdüğüm sözlü telkinini halini gömmüştüm kulaklıkla dinlediğimde anlaşılır telkin zaman zaman sanki içinde hiç yokmuş gibi duyulmuyordu o yüzden kulaklığa bende temkinli yaklaşıyorum )

içindeki sözleri duymak kötü mü olur? ben düşük ses olan dosyayı kullanıyorum, bazen sözler kulağıma geliyo anlaşılıyo ?

ben süresine uygun dinlemediğim için olsa gerek pek bi gelişme yok 1 cm var ama oda regl dönemine geliyorum ondan olabilir

kızlar bende ılk ıkı gun cok guzel belırtıler oldu ama sonra gectı ara sıra agrılar grıp cıkıyo kasıntılar oluyo ama ılk gunkuler kadar belırgın degıl
buyuduler mı hıc bılmıyorum
zaten dunde dınleyemedım bozuldu benım yırmıbırlık surec bakalım ne olacak

Kızlar bu telkinin dinlemeye başlamamla birlikte bende belirgin sızlama ve şişlik oluşmaya başladı. Bu demek oluyor ki bilinçaltı telkini duyuyor ve algılıyor :KK66:) :KK56::KK56:

Son düzenleme:
Kızlar bu telkinin dinlemeye başlamamla birlikte bende belirgin sızlama ve şişlik oluşmaya başladı. Bu demek oluyor ki bilinçaltı telkini duyuyor ve algılıyor :KK66:) :KK56::KK56:

cnm cok sevındım senın adına ılk ıkı gun bende de oyle belırtıler olmustu sımdı baya azaldı :KK5: çünkü ben ara vermek zorunda kaldım

kızlarrr ölçüm yaptım hala olduğu gibiyim :KK52:

Canım merhabalar,
Ne kadar süredir dinledin telkini ve şu ana kadar ne kadar bir gelişme oldu?(cm olarak veya dolgunluk şeklinde mi?)
Ben telkini indirmiştim fakat işlerim şu aralar çok yoğun olunca fırsat bulup dinleyemedim malesef :KK43:

Canım merhabalar,
Ne kadar süredir dinledin telkini ve şu ana kadar ne kadar bir gelişme oldu?(cm olarak veya dolgunluk şeklinde mi?)
Ben telkini indirmiştim fakat işlerim şu aralar çok yoğun olunca fırsat bulup dinleyemedim malesef :KK43:

dolgunluk oldu bi ara baya hoş olmuştu ama 18 gün oldu başlayalı, düzgün dinlemedim ben 15 dakika dinlediğim günler oldu malesef ki o yuzden etki etmedi galiba eski halinde şu anda :KK31:

X