Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri telkinle meme dolgunluğu ve büyütmek için ses dosyası

ben en sonuncusu olan düşük sesliyi indirdim, butun gun onu dinliyorum sadece süre olarak da normal , onu bi dene istersen ... :)

evt onuda indirdim 3 dk gibi bi süresi var diğerlerinin süreleri şaşırttı beni. zaten ben gündüz dinleyemiyrdum diğer telkinide hep gece kulaklıkları takıp dinliyordum bunuda öyle yapıcam :))
diğer telkinde 2.21 i geçen hafta bitirdim ama hiç bi sonuç alamadım bide bunu deneyeyim diyorum :) umarım işe yarar :KK43:((

İnşaallah yarar ya bende yeni başladım 3. günüm bugun galiba yolda falan dinliyorum gece yatarken dinliyorum ama kulağımı rahatsız etti yatınca kulağıma batıyo kulaklık bu gece çıkardım o yuzden :KK70: bunada yanlışlıkla başladım aynı zannediyodum diğer konuyla sonradan farkettim bakalım bizde bunun kullanıcıları olarak yorum yaparız artık :)

merhabalar herkese:KK3: bu telkine baslayan arkadaslarda ılk gunlerden bı degısıklık agrı sızı vb seyler oldu mu aceba??? bende telkınler konusunda cok umıtlıydım ama bı yandan da yalnıs seyler yapmaktan korkuyorum dıgerını dınlerken buna gectım bı zararı olur mu kı? hazırlayan arkadas bılgılendırırse sevınırım lütfen.

zararı olacagını ben sanmıyorum çünkü telkinin içeriği aynı kaldığın yerden devam edersin yani benim şahsi fikrim , valla bi ağrım sızım olmadı 6 saati tamamladıgımı soyleyemem , dokundugum zaman bi ağrı oluyo , buna başlamadan once uyguladıgım başka bişiden olsa gerek göğüslerim yumuşadı ve bunalıma girdim :KK70: şimdi buna başladıgım beri toparlanıp eski hallerine donduler gibi geldi bana mutluyum, şimdilik bi sıkıntı yok ölçüde bi değişiklik olursa yazıcam zaten daha 6. gunumdeyim :KK70:

ınsallah olmaz bı zararı canım dedıgım gıbı bende hıc degısıklık olmadı dıgerınde o yuzden buna basladım dayanamayıpp:KK34:
bende bunu ıkı gundur dunlıyorum ıste ınsallah faydasını goruruz hepımız:KK5: normalde bende o kadar fazla saatı tamamlayamam okulum var ama gece yatarken telefondan acık bırakıyorum kısık seslı olanı ındırdım ancak oyle saat doluyo. :KK24:
bende gun gectıkce gelısme gormeyı cok ıstıyorum paylasırım sızlede ınsallah cunku burdan fayda goren arkadasları gorerek bende umutlanıyorum bende onlardan bırı olurum dıye

Son düzenleme:
şimdi öyle bi değişiklik olmadı deme yazını okuyunca beynime kötü telkin gitti :KK70: İnş. görürüzde benim cup atlamam için 6 cme ihtiyacım var bunu başarabilmek için baya beynimi zorlamam gerekiyo ve olacagını inanıyorum telkinin de temeli inanç sonuçta, tvde telkinle anestezi kullanmadan kist ameliyatı yapıyolardı acı duymuyormuşsun , ameliyattaki acıya bile işe yaradıktan sonra bizimkiler haydi haydi hallederiz :p :KK70:

Son düzenleme:
şimdi öyle bi değişiklik olmadı deme yazını okuyunca beynime kötü telkin gitti :KK70: İnş. görürüzde benim cup atlamam için 6 cme ihtiyacım var bunu başarabilmek için baya beynimi zorlamam gerekiyo ve olacagını inanıyorum telkinin de temeli inanç sonuçta, tvde telkinle anestezi kullanmadan kist ameliyatı yapıyolardı acı duymuyormuşsun , ameliyattaki acıya bile işe yaradıktan sonra bizimkiler haydi haydi hallederiz :p :KK70:

evet evet pozitif düşünelim ki iiii şeyler olsun inşallah.:KK9: bende ust kısımlar dolsun dekolte gıbı guzel gorunsun ıstıyorum cnm ya ınsallah buyumelerımız baslar bı an once saglıkla

evet evet pozitif düşünelim ki iiii şeyler olsun inşallah.:KK9: bende ust kısımlar dolsun dekolte gıbı guzel gorunsun ıstıyorum cnm ya ınsallah buyumelerımız baslar bı an once saglıkla

evet üst tarafın dolmasına acil ihtiyaç var orası halloldumu tamamdır şimdilik :KK9:

kızlar ya tam olarakk ölçüleriniz nedir hanı ben mı cok kompleks yaptım kı kendıme :2: gercı farkında olmadan bu konuda benı kıran arkadaslarım oldu o yuzden boyle bende kendıme ufaktan sorun etmeye basladım sızde cevreden boyle kotu etkıleyen oldu mu ki

hah aynen öyle bende çevremdeki arkadaşlarım yüzünden kendime dert ettim, şaka yolluda olsa söylenenler ve benim haricimde çokta küçük göğüslü insan olmaması . onceden çok umursamıyorum yoksa . benim alt 70 üst 80 yanılmıyorsam gayet muzdaripim yani, annem evlenince geçer desede :KK70:

Son düzenleme:
arkadaşlar açılan lniki banada yazarmısınız 1. sayfadaki dosyayı hazırlayan arkadaşın vermiş olduğu bütün linklere tıkladım hiç birinde bişey bulamadım benmi yanlış yapıyorum anlamadımki://

arkadaşlar açılan lniki banada yazarmısınız 1. sayfadaki dosyayı hazırlayan arkadaşın vermiş olduğu bütün linklere tıkladım hiç birinde bişey bulamadım benmi yanlış yapıyorum anlamadımki://

en son linki 2 adresten de denedinmi onlardan birinden inmesi lazım? bazen tarayıcıdada problem olabiliyo chromeu da deneyebilirsin

hah aynen öyle bende çevremdeki arkadaşlarım yüzünden kendime dert ettim, şaka yolluda olsa söylenenler ve benim haricimde çokta küçük göğüslü insan olmaması . onceden çok umursamıyorum yoksa . benim alt 70 üst 80 yanılmıyorsam gayet muzdaripim yani, annem evlenince geçer desede :KK70:

ay canım ancak bu kadar benzerlık olur benım cevremdekı ınsanların en yakın arkadaslarımın hepsı buyuk goguslerınden sıkayetcı ne zzaman bırlıkte ıc camasırı alısverısıne gıtsek sende gogus yok tabı dumduzsun fılan muhabbetı yapıyorlar aslında kırmak ıcın degıl ama farkında degıl onlarda benım sorun ettıgımın

Son düzenleme:
ay canım ancak bu kadar benzerlık olur benım cevremdekı ınsanların en yakın arkadaslarımın hepsı buyuk goguslerınden sıkayetcı ne zzaman bırlıkte ıc camasırı alısverısıne gıtsek sende gogus yok tabı dumduzsun fılan muhabbetı yapıyorlar aslında kırmak ıcın degıl ama farkında degıl onlarda benım sorun ettıgımın

malesef farkında değiller soylene soylene zamanla senin farkında olmadıgın şeylerin yuzune vurulması takıntı haline gelmeye başlıyor şu insanların ağzını bantlasak herkez hzuurlu bi hayar yaşar heralde :KK70: ben hiç öyle bi alışverişe gitmeyi denemedim zaten , senin ölçün kaç, hedefin ne :d

malesef farkında değiller soylene soylene zamanla senin farkında olmadıgın şeylerin yuzune vurulması takıntı haline gelmeye başlıyor şu insanların ağzını bantlasak herkez hzuurlu bi hayar yaşar heralde :KK70: ben hiç öyle bi alışverişe gitmeyi denemedim zaten , senin ölçün kaç, hedefin ne :d

ay bende gıtmem artık cok bozuluyorum kendı kendıme sters yapıyorum mıllet gormuyo bu halımi :KK36:takmamak lazım kımseyı . cnm ben sımdı tam olcumu bılmıyorum ama benım hedefım ust kısımların dolması cok küçük goguslu degılım ama kendımı oyle hıssettım anlayacagın. bakalım neler olur ne kadar basarırım. bıde goguslerımın arası dolsun hafıf catal gıbı cok ıstıyorum..ınsallah

ben telkını hazırlayan arkadasa tesukkur etmek ıstıyorum galıba buyume basladı bende dıger topiğide takip ettiğim için belirtiler onu gosterıyo ınsallah devamı gelir

ben telkını hazırlayan arkadasa tesukkur etmek ıstıyorum galıba buyume basladı bende dıger topiğide takip ettiğim için belirtiler onu gosterıyo ınsallah devamı gelir

vaoov tebrikler :124: bende tık yok daha, dinlemiyorum gerçi o yuzden olma ihtimali yuksek :KK1:

Son düzenleme:
Daha önce bu uygulamayı deneyip faydasını görmüştüm.O yüzden bu telkini de indirdim :KK12:

Ama aklıma takılan şeyler var.Kulaklıkla dinlesek daha mı etkili oluyor acaba yoksa bir alakası yok mu

X