telefon sapığı acil yardım:(

bence hiç uğraşma;
direk savcılığa ver kurtul...
ne uğraşıyosun ki; bak nasıl panik oluyor savcılık lafını duyunca...
sonra da keyifle olacakları izle
:)

bildigim kadariyla bencede sadece bi dilekce veriyorsun ve hic birseye karismiyorsun
insan meraktan yinede verir dilekceyi :))

bildigim kadariyla bencede sadece bi dilekce veriyorsun ve hic birseye karismiyorsun
insan meraktan yinede verir dilekceyi :))

öle yapıyım artık bencede en iyisi ya ben başıma iş açılmasın dedim az işten çok iş çıkmasın dedim nebilim şimdi bir sürü prosetür falan çıkarırlarsa diye pek fazla yanaşamıyorum aslında ama başka çare yok gibi akannehir

:uhm:

vallada yazık 2yılıma ne umdum ne çıktı işte belkide bu sapık işi bir vesileydi kimbilir:uhm:

aklı başında insan sevgilisi sapık dadandı deyince ben yapamıyorum ayrılalım der mimafoldumben

insan sevdiğini zor durumda bırakır mı

akla kara ayrılmış olduzemuszemus

yok hiçbişi istemiolar, sadece dilekçede numarayı ver, sana gelen mesajların örneklerini ver, ilk duruşmaya giriosun, mahkemeden avukat istiosun o zaten halledio herşeyi...

yok hiçbişi istemiolar, sadece dilekçede numarayı ver, sana gelen mesajların örneklerini ver, ilk duruşmaya giriosun, mahkemeden avukat istiosun o zaten halledio herşeyi...

ayyy duruşmamı avukatmı nese ben en iyisi hiç savcılığa gitmyim zatn 3 gündr ne bir msj nede çğr gelmedi kapandı gitti sanırım mesela erkek arkadaşım okdar küfür ettiki pes etti sapık yanlız sapık işi çözüldüde biz bozuştuk kaçgündür hiç konuşmadık ne o aradı nede ben nolcak bilmiyorum ama bitti galiba mafoldumben

Amaaan biterse bitsin...
Sizin sıkıntılı döneminizde sizi yalnız bırakacaksa zaten hiç olmasın hayatınızda daha iyi..

Amaaan biterse bitsin...
Sizin sıkıntılı döneminizde sizi yalnız bırakacaksa zaten hiç olmasın hayatınızda daha iyi..

ee öle tabi cnm yani ben cidden çok kötüydüm bide beyfendi trip yaptı dert 2 oldu ama aramıycam busefer dirayetli olcam inş :umursamaz:

sen abini aradığında sapık abinin yanındaymış heraldeki abini arıcana beni ara demiş sor bakiim abin kimlerleymiş ?

arama bence barışsanız yüz bulur hep sen alttan alan olursun hAklıyken haksız duruma düşmüş olursun ararsan eğer gerçekten seviyorsa arar sende sağlam bir trip yaparsın haketmiş çünkü. ama savcılığa da ver sapığı niye üstü kapansınki çeksin cezasını

sen abini aradığında sapık abinin yanındaymış heraldeki abini arıcana beni ara demiş sor bakiim abin kimlerleymiş ?

anacım yok yok öle değil ben sapığın numarasını abimin cep telefonundan aradım oda öle dedi yani abimin nuramasını biliyoCADIARZUCADIARZU

işyerinden söyle yüksek sesle bi sapık dadandı bana savcılığa verecem diye o zaman korkarlar aklinialirimsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…