telefon sapığı acil yardım:(

kızlarrrr sapığı buldum hem sapık hemde gerizekalı buadam ya işyerinin tfl arayan numaraları gösteriyo bizim. az önce çaldı açtım güya işle ilgili bişi soruyolar adamın numarasını gördüm tanıdım bizim kapıdaki taksicilerden birisi çok sazansınız dedim kapattım ayy çok mutlu oldum buldum diye ya okadarda uğraştım bu uğurda sevgilimi bile feda ettim:KK43:(((

hiç de sevgilimi boşa feda ettim deme!!!!adamın bahane arayışı içinde olduğu belli ayrılamk için!!!iyiki de ayrılmış..bırak ya böyle iş olur mu...en ufak sıkıntıda seni bırakan adamdan ne beklenir ki....keyfine bak kurtulmuşsun derim..

Oh be bende merak ediyodum sonunda bulundu kaydirigubbakcemile2

Manyak mıdır nedir ya sapıklık yapıyor bence sikayette bulun canım ne olur ne olmaz :sinifsinif:

günaydın kızlar evet sapık bulundu üstümden büyük biyük kalktı sevgilimde gitti gidiş o gidiş belkide sapığa tşk etti böle biortam yarattığı için onunda işine geldi bibahanesi oldu ayrıldı:KK43:( zaten hiç konuşmadık o günden sonra temelli bitti kızlar

günaydın kızlar evet sapık bulundu üstümden büyük biyük kalktı sevgilimde gitti gidiş o gidiş belkide sapığa tşk etti böle biortam yarattığı için onunda işine geldi bibahanesi oldu ayrıldı:KK43:( zaten hiç konuşmadık o günden sonra temelli bitti kızlar

geçen seferde böyle saçma bir sebepten ayrılmsıtı barısmıssın umarım bu sefer dogru kararı verirsin

ayrica sapigin kim oldugunu ogrendiniz tamam? dava edecekmisiniz?
sakin sadece "sazansiniz" diyip olayi kapatmadiniz umarim

Her işte bir hayır vardır diye boşa dememişler... Bence bu yönden bakmak lazım.
Hakkınızda hayırlısı olur umarım canım...

Her işte bir hayır vardır diye boşa dememişler... Bence bu yönden bakmak lazım.
Hakkınızda hayırlısı olur umarım canım...

amin hepimiz için hayırlısı inş:Saruboceq: ama eski sevgilim (artık) çok ölzedim ya inan dün gece oturdum ağladım resmen okdar hayal okadar umut vardı off offffmafoldumbenmafoldumben

Kızlar bende bu konudan muzdaribim. Yeni konu açmak istemeyip buraya yazdım bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Erkek arkadaşımın eski sevgilisi facebook üzerinden, iş yeri telefonumuz ve sevgilimin cep telefonunu arayıp bizi rahatsız ediyor. Üstelik bu kadın evli ve çocukları var. Hiç utanmıyor. Defalarca yaptığını yüzüne vurdum anlamıyor. Dükkan telefonumuzu daha dün aradı ama farklı bir numaraydı internet telefonu olabilir. Cep telefonundan da aramıştı ama erkek arkadaşım numarasını silmiş olabilir. Ona sormam lazım. Bu kadının sadece adını soyadını ve oturduğu şehri biliyorum. Savcılık için bu yeterli olur mu? Ne yapmalıyım?

eğer bri bana telefon sapıklığı yapmaya kalkarsa dediğm tek şey şu oluyor bu numara polis numarası vee çaaat kapatıyor sapık teli birdaha asla aramıyor ya da bazen babam komiser diyorum sonuç yine aynı çok pis ürküyorlar deneyin valla işe yarıyor:KK9:

böyle bi olay gecen sene benim başıma geldi 2 gün sabah kadar küfürlü mesajlar aldım ve o zaman ki erkek arkadaşıma anlattımerkek arkadasımada benim hakkımda bi sürü yalan mesaj atmış ama aradığında hiç açmamış ben savcılığa gidip suç duyurusunda bulundum onun bi arkadaşım olduğu ortaya çıktı simdi orkadaşımlada konuşmuyorum ve erkek arkadaşımla bana güvenmedği için ben ayrıldım seni anlayabiliyorum ama dediğim gibi suçç duyurusunda bulunki bi daha kimseye yapamasınlar

slm kızlar moralim çok bozuk bikaçgündür bilmediğim binumara msj atıyodu sürekli bense hiç ama hiç karşılık vermedim bigün yine msj geldi(sen bana msj yazmasanda olur nasılsa ben senle hergün konuşuyorum) dedim kesin tanıdık biri abimin tlf aradım açmadı yine bimsj geldi abinin tlf arıycağına kendinden ara kim olduğumu söliyim dedi tabi ben korkmaya başladımeyvahedigeldismile artık ve erkek ardaşıma söledim oda hemen numarayı ver dedi verdim açmıyo diyo msj atmış işte benimki ama hiç cvp falan vermemiş köpürdü tabi sevglim bide biz uzak şehirlerdeyiz kendikendine surat yaptı bana yok olmuyo böle sen orda ben burda uzaksın falan ben bu yükü taşıyamıyorum dedi ve sonra hiç msj atmadı:KK43: ben sabah günaydın msj attım yine cvp vermedi napcağımı şaşırdım hangisine üzleyim bilmedim o sapık kim bulamıyorum onamı sevgilimin benle konuşmamasına mı offfff offffff o sapığı bulursam ama parçalıycam:eek:klava::eek:klava::eek:klava: ya ben ne hallere düşürdü nasıl bulcam ben onu bifikri olan varmı başınıza böle bişey geldimi hiç?????

Kız sewgılın senı denıyor olabılır yada ortak konferansla ara bakalaım kımmmı yada bılmıorm abıne sole

Kızlar bende bu konudan muzdaribim. Yeni konu açmak istemeyip buraya yazdım bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Erkek arkadaşımın eski sevgilisi facebook üzerinden, iş yeri telefonumuz ve sevgilimin cep telefonunu arayıp bizi rahatsız ediyor. Üstelik bu kadın evli ve çocukları var. Hiç utanmıyor. Defalarca yaptığını yüzüne vurdum anlamıyor. Dükkan telefonumuzu daha dün aradı ama farklı bir numaraydı internet telefonu olabilir. Cep telefonundan da aramıştı ama erkek arkadaşım numarasını silmiş olabilir. Ona sormam lazım. Bu kadının sadece adını soyadını ve oturduğu şehri biliyorum. Savcılık için bu yeterli olur mu? Ne yapmalıyım?

Bu arkadaş yeni konu açmak istememiş;benzer olduğunu düşünüp bu konu üzerinden sorununu paylaşmış dün ama;

Bazı arkadaşlar ilk sayfadan yani 2010 senesindeki sapıklıktan yakınan arkadaşa cevap vermiş:KK52::KK52::KK52:

Bir daha rahatsız edersen,eşini arayacağız deyin.

İmkanınız varsa,eşinin telefonunu gerçekten bulun.

derdi neymiş öğrenmek anlamak lazım, zaten bir insan konuşmayacaksa neden telefon eder hiç anlamam, aradığı zaman konuşuyor mu ? ne diyor ? bir derdi anlatacağı bir şeyleri yoksa ve sadece rahatsız etmek için arıyorsa savcılığa suç duyurusunda bulun :KK34:

slm kızlar moralim çok bozuk bikaçgündür bilmediğim binumara msj atıyodu sürekli bense hiç ama hiç karşılık vermedim bigün yine msj geldi(sen bana msj yazmasanda olur nasılsa ben senle hergün konuşuyorum) dedim kesin tanıdık biri abimin tlf aradım açmadı yine bimsj geldi abinin tlf arıycağına kendinden ara kim olduğumu söliyim dedi tabi ben korkmaya başladımeyvahedigeldismile artık ve erkek ardaşıma söledim oda hemen numarayı ver dedi verdim açmıyo diyo msj atmış işte benimki ama hiç cvp falan vermemiş köpürdü tabi sevglim bide biz uzak şehirlerdeyiz kendikendine surat yaptı bana yok olmuyo böle sen orda ben burda uzaksın falan ben bu yükü taşıyamıyorum dedi ve sonra hiç msj atmadı:KK43: ben sabah günaydın msj attım yine cvp vermedi napcağımı şaşırdım hangisine üzleyim bilmedim o sapık kim bulamıyorum onamı sevgilimin benle konuşmamasına mı offfff offffff o sapığı bulursam ama parçalıycam:eek:klava::eek:klava::eek:klava: ya ben ne hallere düşürdü nasıl bulcam ben onu bifikri olan varmı başınıza böle bişey geldimi hiç?????

Öncelikle Polise şikayet edebilirsin.2 olarak Eyer Androit bir telefona sahipsen engelleyici programlarvar.Hatta Android olmasa bile bazı telefonlarda engelleyici bulunuyor.

eğer bri bana telefon sapıklığı yapmaya kalkarsa dediğm tek şey şu oluyor bu numara polis numarası vee çaaat kapatıyor sapık teli birdaha asla aramıyor ya da bazen babam komiser diyorum sonuç yine aynı çok pis ürküyorlar deneyin valla işe yarıyor:KK9:
Bu şahsiyet erkek arkadaşımın iş yerini aradığından bu numara hiç bir işe yaramaz ama başka tür bir sapık için gerçekten de etkili bir çözüm teşekkür ederim :)

Bir daha rahatsız edersen,eşini arayacağız deyin.

İmkanınız varsa,eşinin telefonunu gerçekten bulun.
Zaten seni savcılığa vereceğim, mahkemelik olacağız o zaman ister istemez eşinde öğrenecek dedim ona. Bunu duyunca geri adım attı, eşiyle yuvası bozulsun istemiyor ama aynı özeni karşıdaki kişiler için göstermiyor. Benim kavga edip sevgilimden ayrılmam onun için önemli değil tabi. Zaten onun yüzünden sevgilimle ciddi derecede kavga ettik ama şükür ki şu an iyiyiz. Allah'ından bulsun inşallah böyleleri ne diyeyim? Yardımın için çok teşekkür ederim Meleknaz'cım :)
derdi neymiş öğrenmek anlamak lazım, zaten bir insan konuşmayacaksa neden telefon eder hiç anlamam, aradığı zaman konuşuyor mu ? ne diyor ? bir derdi anlatacağı bir şeyleri yoksa ve sadece rahatsız etmek için arıyorsa savcılığa suç duyurusunda bulun :KK34:
Pinaran'cım, onun derdi evli olmasına rağmen, başka bir erkekle daha birliktelik yaşamak. Bir tanesi yetmiyor sanırım. Ev hanımı bir de, bütün gün evde canı sıkıyor galiba, kocasını işe uğurladıktan sonra hangi erkeğe kancayı taksam, kimin huzurunu bozsam diye düşünüyor. 2 tane de çocuğu var utanmazın. Onları büyüyüp yetiştireceğine, evini idare edeceğine kocasıyla ilgileneceğine, elalemin erkeklerini yoldan çıkarma uğraşı içinde. Ona kaç kez söyledim, bende sevdiğim de. Bak bizim birlikteliğimiz var, mutluyuz huzurluyuz. Geçmişte olanlar geçmişte kaldı.Bizi rahatsız etme. Anlamadı bir türlü. En sonunda çok tehditvari konuştum, korktu geri adım attı. Ama bir kez daha bu durum tekrarlansın onu doğduğuna pişman edeceğim. Her birinizin dediği gibi savcılağa vereceğim kızlar. İlginiz ve yardımlarınız için her birinize gönülden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
X