telefon sapığı acil yardım:(

günaydın kızlar artık hiç bişi yapmıyorumm sapık konusunda allah belasını versin... sevgilimlede konuşmuyoruz 2gündür bitti galiba okadar gerginim böle saçma sapan bişey yüzünden bittiği için

Hiç üzme kendini bence hayatım.
Sevgilinin de yüzünü görmüş oldun böylece... hatta bana sorarsan yarın bi gün o konuşmaya falan çalışırsa hiç konuşma, yaptığı şey çok ayıp.

Beni manyağın teki rahatsız edecek.. ben de sevgilime söyleyeceğim... o da böyle sıkıntılı bi anımda yanımda olacağına trip yapacak yok olmuyo bööle yok ben kaldıramıyorum bik bik bik... o dakka biter benim için, bittiği gibi ömrü billah yüzüne bakmam bi daha.

Sen de hiiiç takma kafana, zorda yanında olmayacaksa varsın hiç olmasın yolu açık olsun... kendine güvenmeyen, arkanda durmayan erkekten sana hayır gelmez zaten, bırak gitsin, kafana bile takma...

daha öncede iş ciddiye binince kaçmıştı sevgilin geri barışmışsın bence artık barısmaya yanaşsada kabul etme ayrılmak için bahanesi çok sevgilinin üzülme cnm

daha öncede iş ciddiye binince kaçmıştı sevgilin geri barışmışsın bence artık barısmaya yanaşsada kabul etme ayrılmak için bahanesi çok sevgilinin üzülme cnm

kendi bilir valla önceleri hep alttan aldım pışpışlazemuszemus nereye kadar yürürki biilişki zaten işte bizim şer sandığımız şeylerde bihayır olurmuş ya bu olayda öle bişi oldu galiba hayırlısı olsun artık dşünmemeye çalışcam umarım başarabilirim bu sefer:Saruboceq:

o zaman belki sevgilin yapmıştır şakayı senin yerinde olsam bu sapığı ne olursa olsun araştırırım bakalım kim yapmış sen de bul da bizede haber et lütfen bi araştırguclubacismileguclubacismileguclubacismileguclubacismile

aslında bicaba göstermeyi düşünmüyorum bulmak için bence bugün yarın kokusu çıkar ama mutlaka yazarım sizlere merakta komamopuyorumnanaktan

kız çaba göster kız merak mı edek şimcik hangi hat senin kisempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni reklama girer mi aceb:1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes:

kız çaba göster kız merak mı edek şimcik hangi hat senin kisempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni reklama girer mi aceb:1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes:

şekerim imkanlar dahilinde elbette araştırdım ama bulamadım
gizlemiş adi nosunu sizin tanıdık birileri varsa sorgulasın bende kurtalıyım bu dertten he olmamı

kafanı bu kadar yormaya değer mi?

ver dilekçeni alsın cezasını anlasın dünyanın kaç bucak olduğunu:icecream:

sende karşısına geçer bir kahve içersin "aldın mı boyunun ölçüsünü" der gibi. her yudumdan sonra bir alaylı bir gülümseme

sevgilinin ne olduğunu daa önceki konunda yazmıştık zaten. yazık olmuş 2 yıl kendi kendini kandırmana

:uhm:
vallada yazık 2yılıma ne umdum ne çıktı işte belkide bu sapık işi bir vesileydi kimbilir:uhm:

Aslında şikayet ettiğin takdirde şıppadanak buluyorlar hat kimin üzerine diye.
Çok rahatsız ederse öyle yaparsın sen de... sevgilinse de eğer bunu yapan alır boyunun ölçüsünü güzelce.

Aslında şikayet ettiğin takdirde şıppadanak buluyorlar hat kimin üzerine diye.
Çok rahatsız ederse öyle yaparsın sen de... sevgilinse de eğer bunu yapan alır boyunun ölçüsünü güzelce.

Allaha şükürler olsun 2gündür sapık msj falan atmıyo umarım atmazda ama ben yinede araştırıyorum bakalım ne çıkcak sonunda

Allaha şükürler olsun 2gündür sapık msj falan atmıyo umarım atmazda ama ben yinede araştırıyorum bakalım ne çıkcak sonunda

bence hiç uğraşma;
direk savcılığa ver kurtul...
ne uğraşıyosun ki; bak nasıl panik oluyor savcılık lafını duyunca...
sonra da keyifle olacakları izle
:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…