tekrarlayan düşükler

insan isteyince her yolu denemek istiyor. bende de anti tpo yüksek çıktı, sebebi yok tiroid vs hiçbir şey yok belki dolaylı yoldan etki edebilir dendi. insan çözmek için çabalıyor işte
İnşallah bi sıkıntı olmaz, bnde tekrarlayan düşüklerde yapılması gereken testleri yaptırmayı düşünüyorum sonrasında transfer olurum Allah'ın izniyle inşallah bu sefer sağlıkla kucağımıza alırız

evet benim halamda aynı tekrarlayan düşükler yaşadı, doktoru hamilelikten üç ay önce folikasit ve coraspirin önermiş. o da öylelikle düşük yaşamadı. benim doktorum da kullan zararı yok zaten dedi önerilen bir seymis. yani gebelik planlıyosanız coraspirin herkes için öneriliyor zaten kullanabilirsiniz zararı olmaz.

Tüplerim kapalı o yüzden tüp bebek tedavisi görüyorum 2 düşüğüm oldu tüp bebek tedavisi ile olmuştu
Amin Allah sağlıklısını hayırlısını nasip etsin inşallah
rabbim yardımcınız olsun. rabbim bize de en kısa zamanda nasip etsin hayırlısı ile bende hamile kalabiliyorum ama tutunamadan düşük yaşıyorum. direkt olarak bir sebep bulunamadı

Doktora danışayım uygun görürse bende kullanayım

amin Allah'ın izniyle kesinlikle önce testleri yaptırın sonrasında tekrar deneyin bu defa güzel haberler alırsınız Allah'ın izniyle

rabbim yardımcınız olsun. rabbim bize de en kısa zamanda nasip etsin hayırlısı ile bende hamile kalabiliyorum ama tutunamadan düşük yaşıyorum. direkt olarak bir sebep bulunamadı
Bağışıklık la ilgili bi sorun olabilir, vücut bebeği yabancı madde olarak görüp tutunmayi engelliyor, kortizonu doktorunuza danışın

Doktora danışayım uygun görürse bende kullanayım
tabi danışın fakat tek bir doktora bağlı kalmayın. ben özele de, devlet hastanesine de giderim. her biri farklı bir bakışı sunuyor farklı bir test yapıyor farklı değerlere bakıyor.bana bir doktor kullan dedi diğeri gerek yok ama istersen kullanabilirsin dedi mesela. yani hepsine git ayrı ayrı görüşler de gerçekten önemli

Bağışıklık la ilgili bi sorun olabilir, vücut bebeği yabancı madde olarak görüp tutunmayi engelliyor, kortizonu doktorunuza danışın
onunla ilgili testten bahsettim doktora yapalım diye aslında ama gerekli değil henüz dedi bilmiyorum. şimdi başka doktora gideceğim o zaman ona da soracağım

ya bilmiyorum inanır mısın, bitkisel yöntemleri dener misiniz ama bunu takip ettiğim genel olarak kürlerini denediğim bir sayfadan aldım. malzemelerin hepsi kan sulandırıcı ve kullanılması tavsiye edilen yiyecekler. yarın bunu yapıp deneyeceğim bir hafta kullanacağım. kullanmak isterseniz size de atıyorum. telegram sayfaları var, Instagram da var ama adını hatırlamıyorum.

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-08-21-35-37-065_com.miui.gallery.jpg
    97,4 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_2024-09-08-21-35-28-024_com.miui.gallery.jpg
    106,5 KB · Görüntüleme: 15
Dediğiniz gibi ben çok araştırıyorum farkli doktorlara gidip görünüyorum farklı şehirlere bile gidip muayene oldum o kadar çok uğraştım araştırdım ki, ama sonuç olarak tüp bebek tedavisi gördüğüm doktora bağlı kalmak durumundayim

Evet denebilir faydalı bilgiler teşekkür ederim

rabbim yardımcınız olsun. inşaallah doğal yoldan gebe kalırsınız. rabbim isterse olur

Tabi ki, hemde 2 defa çektirdim .farklı zamanda farklı yerlerde ve farklı şehirlerde, tüplerim kapalı laparoskopi ameliyatı oldum açılmadı malesef
ben araştırırken sonradan tüpleri açılan hamile kalanları da okudum. siz de inşaallah onlardan olursunuz. Instagram hesapları sifaci.dogal.yasam oraya da bir göz atın belki sizin durumunuz için de bir paylaşım yapılmıştır

Bu dediğinizin olmasını o kadar çok isterim ki tıbben imkansız ama Allah'ın ol demesiyle herşey olabilir Allah'tan hiçbir zaman umudumu kesmedim ben Allah büyüktür
kesinlikle her şey inançla ilgili rabbim isterse olur ve ben gerçekten gördüm o tarz şeyleri. şu an örmek veremiyorum ama o kadar çok insanın hikayesini okudum ki anlatamam rabbim bizlere ve isteyenlere de nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…