tekrarlayan düşükler

kesinlikle her şey inançla ilgili rabbim isterse olur ve ben gerçekten gördüm o tarz şeyleri. şu an örmek veremiyorum ama o kadar çok insanın hikayesini okudum ki anlatamam rabbim bizlere ve isteyenlere de nasip etsin 🌹
Benim gibi ameliyatla bile açılmayan bi bayanla tanıştım kadın 3 ay boyunca taze nar alıp sıkmış suyunu günde 2 bardak içmiş şifa olmuş hamile kalmış ve doğum yaptı Allah'ın mucizesi ol demesiyle oluverir 🌹 onu duyduktan sonra umudumu asla kaybetmedim

Benim gibi ameliyatla bile açılmayan bi bayanla tanıştım kadın 3 ay boyunca taze nar alıp sıkmış suyunu günde 2 bardak içmiş şifa olmuş hamile kalmış ve doğum yaptı Allah'ın mucizesi ol demesiyle oluverir 🌹 onu duyduktan sonra umudumu asla kaybetmedim
kesinlikle. bak nar suyunu saracoğlu öneriyor, düşük yapan, rahim inceliği olan, tüp bebek tedavisi gören herkese öneriyor. bende bu ay basladım. yani durumuna göre onu da icebilirsin icinde doğal östrojen hormonu varmış ve kan yapıyormuş. yani tansiyonun düşük değilse ve rahim kalınlaşması yok ise kullanabilirsin 🙌

kesinlikle. bak nar suyunu saracoğlu öneriyor, düşük yapan, rahim inceliği olan, tüp bebek tedavisi gören herkese öneriyor. bende bu ay basladım. yani durumuna göre onu da icebilirsin icinde doğal östrojen hormonu varmış ve kan yapıyormuş. yani tansiyonun düşük değilse ve rahim kalınlaşması yok ise kullanabilirsin 🙌
Yaa bnde deneyeyim inşallah ☺️

Tabi ki, hemde 2 defa çektirdim .farklı zamanda farklı yerlerde ve farklı şehirlerde, tüplerim kapalı laparoskopi ameliyatı oldum açılmadı malesef 😞
İyi aksamlar
Yanlış bilgi vermek istemem
Internetten gördüğüm kadarıyla saracoglunun brokoli kürünü denediniz mi tüpler için bu kürü
Tiroid rahatsızlığınız varsa denenmemeli yaziyor ama bilginiz olsun
Hatta linkini atayım bi bakin isterseniz
İnşallah doğal yolla açılır ve tez zamanda güzel haber alırsınız 😊

İyi aksamlar
Yanlış bilgi vermek istemem
Internetten gördüğüm kadarıyla saracoglunun brokoli kürünü denediniz mi tüpler için bu kürü
Tiroid rahatsızlığınız varsa denenmemeli yaziyor ama bilginiz olsun
Hatta linkini atayım bi bakin isterseniz
İnşallah doğal yolla açılır ve tez zamanda güzel haber alırsınız 😊

Teşekkür ederim sağolun denedim fayda etmedi malesef 😞

Benimde sizinkiyle aynı genler heterezigot çıktı, bnde oksapar ile coraspin kullaniyordum ama kalbi durdu, doktor kalp durmasını kan pıhtılaşmasıyla ilgisi yok dedi
Benim de aynı şekilde mthfr heterezigot. Şunu merak ediyorum. Transferden sonra 9. Aya kadar mı kan sulandırıcı verecek doktorunuz yoksa ilk üç ay mı kullandırıyor sadece

Benim de aynı şekilde mthfr heterezigot. Şunu merak ediyorum. Transferden sonra 9. Aya kadar mı kan sulandırıcı verecek doktorunuz yoksa ilk üç ay mı kullandırıyor sadece
İnanın bende bilmiyorum 12.haftaya gelince bazı ilaçları bırakacaz demişti ama o zamana gelemedim nasip olmadı, 9 aya kadar kullananlar var galiba banada öyle yapardı

geçmiş olsun hangi genler çıktı sizde. bende pıhtılaşma çıkmadı, pıhtılaşmaya meyil var dendi. rabbim bir daha yaşatmasın sağlıklıca kucağımıza almayı nasip etsin 🙌
Homozigot öbür yazılanları hatırlamıyorum bakmam lazım kağıda oksapar 0.4olanı kullandım canım

X