Tekrarlayan düşük ve yaşadığım kürtajlar

Evet ya bi de uykuma düşkünüm napıcaz bilmiyorum 😊 insan her şeye alışıyor alisicaz napalim. Valla cinsiyet umurumda degil artik bu perdeden sonra tek dileğim zamanında sağlıkla kucağıma almak. Sana çok teşekkür ederim Allah razı olsun biraz ferahladım ❤
Rica ederim biraz olsun faydam olduysa ne mutlu♥️ dilerim saglikla kavusursun guzel haberlerini benimle paylasirsan sevinirim♥️☺️

Merhaba kan pıhtılaşmaya baktırdık çıktı ama kromozom çıkmadı henüz onu bekliyoruz kan pıhtılaşmasında pai1 4g/4g homozigot çıktı
Merhabalar, bende pıhtılaşma ve kromozom testi vermiştim sonuç bekliyorum da, pıhtılaşma çıktı fakat kromozom çıkmadı hala. Siz pıhtılaşmanın sonucunu nereden öğrendiniz acaba internetten bakılabiliyor mu???

2 defa dusuk yani dusukte degil erken dogum yaptm. rahimimde perde ve cok fazla yapisiklik.oldgu icin histeroskopi yapilacakken laparoskopiye dondurdu doktorum cunku histeroskopi daha az yapisiklik olanlar icin cok sukur aradn 1 yil gecti hamile kaldm ve su an 15 aylik bir kizim var♥️ bence daha tecrubeli bir doktor bulun kendinize ve ist iciyse doktorumu tavsiye ederim
Aslında baya tecrübeli doktorum Amerikan hastanesi Prof Dr Teksen Çamlıbel ama sizden de öneri alırım tabii

Genetiğe gittik kromozom testi verdik 5 aralıkta henüz çıkmadı pıhtılaşma daha önce vermiştim o çıktı ve ikincisinde oksapar 4000 mg kullanmıştım ekledim sonucumu hsg istiyorum ama bakalım çekecek mi doktor çünkü bana tüpte sıkıntı olsa döllenme olmaz rahimde olsa buraya yerleşmezdi dedi ama ikinci kürtajdan sonra görmedi henüz yapışıklıktan çok korkuyorum üst üste oldum çünkü birde düşük materyali incelenmeğe gitti ikinci boş gebelik olan oda henüz çıkmadı 1 aralıkta gitti başka ne yapabilirim bilmiyorum
Artık rahim filmi şart beyaz kan hücresine de baktırın cd56 hiçbir sıkıntı çıkmazsa doktorlar bile yorum yapamıyor genetiği araştırılmış tüp bebek ya da tutana kadar sabredip hamile kalmak normal yolla

Artık rahim filmi şart beyaz kan hücresine de baktırın cd56 hiçbir sıkıntı çıkmazsa doktorlar bile yorum yapamıyor genetiği araştırılmış tüp bebek ya da tutana kadar sabredip hamile kalmak normal yolla
İnşallah bir sıkıntı çıkmaz ve 3. Gebeliğim sağlıklı olur cd56 yı hangi bölüm yapıyor devlette oluyor mu şehir yada üni hastanesinde acaba

Aslında baya tecrübeli doktorum Amerikan hastanesi Prof Dr Teksen Çamlıbel ama sizden de öneri alırım tab

Aslında baya tecrübeli doktorum Amerikan hastanesi Prof Dr Teksen Çamlıbel ama sizden de öneri alırım tabii
Ben giderken yesilkoy acibademdeydi simdi ikitelli istanbul hospitala gecmis dr ali özden gitmenizi tavsiye ederim kendisi hem arkadasimin babasi hemde doktorum olur

3 defa düşük yaşadım biri boş gebelik diğer ikisi 8 hastalıkken kalpleri durdu ve 4 defa kürtaj oldum parça kaldığı için tekrar kürtaj yapıldı en son histeroskopi ile rahmime balon konuldu kürtajlardan kaynaklı büyük yapışıklık oluşmuş ne yapıcağımı nasıl ümit edeceğimi bilmiyorum anne olamamaktan korkuyorum ve artık sadece hissiz hevesi kursağında kalmış biriyim benim gibi tekrarlayan düşük problemi olan var mı ?
Merhaba durumunuz nedir acaba

X