Tekrardan soğan kürü tekrar uygulama

yasminesss

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2023
275
49
31
Merhaba hayırlı akşamlarınız olsun ...

Bİr konuda gürüşlerinizi alacaktım soğan kürü kullanıp bitirdikten sonra ne kadar ara verip Tekrar kullanılması lazım bu ay kullandım 15 gün tamamladım diğer ayki adetim bittikten sonra tekrar kullana bilir miyim acaba 😊

Merhaba hayırlı akşamlarınız olsun ...

Bİr konuda gürüşlerinizi alacaktım soğan kürü kullanıp bitirdikten sonra ne kadar ara verip Tekrar kullanılması lazım bu ay kullandım 15 gün tamamladım diğer ayki adetim bittikten sonra tekrar kullana bilir miyim acaba 😊
Yok 6 ay vermen gerek

Canım merhaba, o kürü annem adet olamadığı zaman adet söktürücü düzenleyici olarak kullanıyordu. Hamile kalmak için faydalı değil diye biliyorum. Kaş yapalım derken göz çıkartmayalım doktora danışmadan böyle şeyler içmemelisin bence. İnşallah tez zamanda güzel haberleri alırsın🥰

Ve bir arkadaş maydonoz suyunu önermiş, maydonoz suyu vücuda antibiyotik etkisi gösterir evet ama ne hamile kalmak isteyenlere ne de hamilelere önerilmez. Rahim duvarının gevşemesine neden olur sperm tutunacaksa da tutunamayabilir. Doktorunuza danışmadan hiçbir şey uygulamayın lütfen.

Ve bir arkadaş maydonoz suyunu önermiş, maydonoz suyu vücuda antibiyotik etkisi gösterir evet ama ne hamile kalmak isteyenlere ne de hamilelere önerilmez. Rahim duvarının gevşemesine neden olur sperm tutunacaksa da tutunamayabilir. Doktorunuza danışmadan hiçbir şey uygulamayın lütfen.
Bir kere içtim soğan suyu ondan sonra doktora gittim şükür bir şey çıkmadı tabi her şey her vücuda iyi gelmiyor ben soğan suyu hamile kalmaktan çok hamileliğe engel olan enfeksiyonum için içtim onu azaltı tekrar içmek istme nedenim de tam enfeksiyonum bitsin ilaç kullandım beni çok kötü yaptı o yüzden ilaç kullanmak istemedim inşallah güzel haberler alırım artık 🥺

Hamilelik zamaninda yada ovulasyon zamaninda icilmez maydanoz suyu buharina oturan bile var çevremde düşükten sonra tabi abartmadan

Hamilelik zamaninda yada ovulasyon zamaninda icilmez maydanoz suyu buharina oturan bile var çevremde düşükten sonra tabi abartmadan
Hamile olduğumu bilmeden adetim sökülsün diye maydonoz suyu içtiğimde doktorum söylemişti rahmin gevşediğini. Onun yalancısıyım 😌 inşallah güzel haberlerini alırız canım benim içini ferah tut

Belki geç döllenme olacak ve siz engelliyorsunuz, göz ardı etmeyin derim. Tabii ki karışmak benim haddime değil ama böyle şeylere pek inanmıyorum ben. Yine de uyarmak istedim 🥰
Doğrudur haklısınız soğan suyu hamilelik yaratmıyor her şey Allah'ın elinde tabi ben enfeksiyon için kullandım çok enfeksiyon yarıya indi farkını gördüm yumurtalıklar da etkisi var normalde ben hiç yumurtalam belirtisi olmuyordu o ay oldu ama ben evde değildim 😅 ama dediğim gibi her şey Allah'ın elinde veren de o alan da o zamanı var demekki halen diyorum artık

Doğrudur haklısınız soğan suyu hamilelik yaratmıyor her şey Allah'ın elinde tabi ben enfeksiyon için kullandım çok enfeksiyon yarıya indi farkını gördüm yumurtalıklar da etkisi var normalde ben hiç yumurtalam belirtisi olmuyordu o ay oldu ama ben evde değildim 😅 ama dediğim gibi her şey Allah'ın elinde veren de o alan da o zamanı var demekki halen diyorum artık
Canım bide çakşır otu kökü suyu denesene yumurtlama için iyi geliyor gebe kalmayı kolaylaştırıyormuş ben bu ay içtim ama bi hafta içtim sadece erken yumurtlama oluyor çünkü yumurtlamaya kadar içip bıraktım denetsen sende öyle yap bakalım sonuç alacakmıyım benimde bir gebelik kaybım var 3. Adetimi oldum kürtajdan sonra

Canım bide çakşır otu kökü suyu denesene yumurtlama için iyi geliyor gebe kalmayı kolaylaştırıyormuş ben bu ay içtim ama bi hafta içtim sadece erken yumurtlama oluyor çünkü yumurtlamaya kadar içip bıraktım denetsen sende öyle yap bakalım sonuç alacakmıyım benimde bir gebelik kaybım var 3. Adetimi oldum kürtajdan sonra
Geçmiş olsun canım ben kürtaj olmadım çok şükür çok küçüktü düştü 😔 çakşır otu aktar da mı satılıyor

X