Tekrar yazar mı ?

Esinizden once hic guzel bir iliskiniz oldu mu? Hic karsilikli sevip sevildiniz,deger gordunuz mu? Bunu sorma sebebim esinizden sonra bu adamin sizi mutlu etmesi. Yoksa buradan bakinca adamin kendine hayri yok gibi.

Sizi olumlu düşünmeye teşvik eden yorumuma ,saçma gözüyle baktığınıza göre herşeye herkese önyargılı okuduğunu istediği gibi yorumlayan tiplerdensiniz.Hayatta bol şanslar

Sizi olumlu düşünmeye teşvik eden yorumuma ,saçma gözüyle baktığınıza göre herşeye herkese önyargılı okuduğunu istediği gibi yorumlayan tiplerdensiniz.Hayatta bol şanslar
Hiç saçma gözüyle bakmadm her insan sizin gibi davranamaz dedim nerde saçma ifadesi geçiyor aslında içten içe takdir ettim

Esinizden once hic guzel bir iliskiniz oldu mu? Hic karsilikli sevip sevildiniz,deger gordunuz mu? Bunu sorma sebebim esinizden sonra bu adamin sizi mutlu etmesi. Yoksa buradan bakinca adamin kendine hayri yok gibi.
Aşkı ,sevme sevilmeyi karşılıklı yaşadığım ilk kişi diyebilirim.Ondan önce beni sevenlerin hiçbirini sevemedim tanımaya da fırsat vermedim.Eski eşimi sevmistm çok kötü bir insandı tabi bitti gitti bosandğm gün hiçbir duygum kalmadı ona.Simdi işte bu sefer karşılıklı yaşadığımı hissettiğim bir iliskiydi hemde tavrımı koyduğum ,iyileştiğimi hissettiğim .Ama dediğim gibi yazmak yok ben elimden gelenin fazlasını yaptm artk konu bende değil

Benimle yaşıyor
Çocuklu biriyle evlenmek herkesin harcı değil ne yazık ki.. karsı taraf sizi gerçekten sevmiş olabilir ama çocuğunuzla da yaşama gerçeği onun sorumluluğunu alma gerçeği çok daha farklı şeyler..
Böyle bir durumda neden evlenmeyi bu kadar çok istiyorsunuz? Bazen öz anne baba aynı evde tahammül edemiyor. Çocuğunuza sabır ve tahammül gösteremeyebilir. Siz rahat olabilecek miydiniz hadi tamam evlenelim dese?
Güzel bir ilişkiniz varmış gezin eğlenin aşkınızı yaşayın evlilik niçin şart? Hani hiç evlenmemiş olursunuz anlaşılır evlenmek çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz ama sizin küçük bir çocuğunuz var bunca sorumluluğa yüke gerek var mı onlar için de?

Fikrinize saygı duyarım fakat Benim inancıma göre şart evlenmeden yaşayamam ben öyle .Ayrıca neden rahat olamayaym sonuçta oda boşanmış bir insan ve çocuğu olmuyor ve ben çocuğumu hiç saklamadm başından beri biliyor bununla ilgili hiç kötü bisey söylemedi içinden geçirdiyse bilemem.

Bir şeyi bilmek ile onun sorumluluğunu almak farklı şeyler. Siz daha temkinli olmanız gerekirken adam mantıklı davranmış. Bir anne olarak ince eleyip sık dokumanız gerek kötü bir evlilik yaşamışsınız üstelik.
Karşı taraf isterse 10 kez boşanmış biri olsun baba değil çocuğu yok sizi anlayamaz. Çocuğunuzu siz gibi benimseyemez

Aynen mantıklı davrandığı için o ısrar etti böyle belirsiz devam edelim diye fakat ben tavrımı koydum ayrıldım .Siz hemen konuyu çocuğu istemeyişine bağlamışsınz nedense ben öyle düşünmüyorum ama tabi sizin fikriniz bişey diyemem.

Ben sizi hatırlıyorum. Bence de bu ilişkiyi kestirip atabilmeniz büyük bir adım, tebrik ediyorum.
Genelde aynı döngüde gidiyor, benzer ilişkilere saplanıyoruz, siz bu ilişkiyi bitirerek döngüyü kırmışsınız (şimdilik) Bence, yeni bi ilişkiye başlamadan önce kendinizle daha derin bir bağ kurmaya çalışın. Kimsiniz, nesiniz, neye ihtiyacınız var, ne istiyorsunuz, bugüne kadar neden kusurlu ilişkilere saplandınız, neden kolay vazgeçemiyorsunuz gözden geçirin. Bu adam için de lütfen tekrar yazar mı diye beklentiye girmeyin. Kararınızın arkasında durun ve gerçekten de geride bırakın. Sağlıklı ilişkiler yaşamak hepimizin hakkı. Siz evlenmek istiyorsanız bu beklentinizi karşılayacak insanlar var. Neden senelerinizi heba edesiniz net olmayan bi adam için ?

Bence sevme ve sevilme alginizda bir problem var. Boyle iliskiler sizi iyilestirmez bence. Asagida alintliadigim kisimlari sanki ben yazmisim gibi okuyun. Bana ne tavsiye verirdiniz?
İki yıldır konuşuyrdm biriyle.İlk yılı varlığyla yokluğu pek belli değildi ama ikinci yıl dolu dolu tanımayla geçti.

Mesela evlenelim demedim fakat imasını bile yapsam acitasyon yapmak ,ben zaten bir kez evlendim demek ama yinede terketmiym diye açık kapı bıraktı süre boyunca.

Taçıkça söyleyip sessizce bekledim sabır taşına çevirdi iki yıllık süre zarfında ama yinede sukunetimi korudum

aslında kendi bırakmam için herşeyi yaptı fakat ben rest çekince kendimi suçlu gibi hissediyorum.

Rehberden silince dört gün sonra baktm oda silmis.

ilişkide hep soruyla yasyrdm huzursuzdum cevapta alamıyordum.Haklı olduğumu biliyorum fakat yine de huzurusuzum.

Konuşmayı yaptm ama numarayı niye sildim diyrm çünkü ben silmeden önce silmemsiti .

Teşekkür ederim yorumunuz için.Hani demişsiniz ya kararınızn arkasında duran tekrar yazr mı diye düşünmeyin bunun için şöyle dusunmem gerekiyor kasında kara var demediğim halde sırf iki senenin sonucunda ciddiyet istemem sebebiyle onu rehberden sildiğim an sildi bu onu dusunmemem unutmam için o kadr yeterli sebep ki çok ağır bana yaptığı zoruma gidiyor bu kadr basitse iki sene surdurmeyecekti .Onun dışında da com sorguladm kendimi çok dinledim okudum okuyorum.Fakat bir de Fıtratımız var tamamen değişmek o kadr zor ki.Elimden geleni sonuna kadar yapıp, vazgeçmekte çok zorlanmak gibi bir problemim var .

Bence sevme ve sevilme alginizda bir problem var. Boyle iliskiler sizi iyilestirmez bence. Asagida alintliadigim kisimlari sanki ben yazmisim gibi okuyun. Bana ne tavsiye verirdiniz?
Haklısın ama empati manyağı olduğum için aman işte bosanali çok bı sure olmamis, aman sabret çocuğu olmuyor belki bu yüzden sıcak bakmıyor süre tanı istemese bu kadr mesaj atar mı yazar mı diye bir takım kendini avutmalar .Ne tavsiye vereceğime gelince bu kadar güzel davranışina karşı isteyen adam bu duruma getirmezdi sana o konuşmayı yaptırana rehberden sildirene kadar elinden geleni yapar olurdu.Birde siz benim anlattığım kadarına yorum yapiyorsunuz bütünüyle yaptığım fedakarlıkları ben biliyorum o yüzden su an yorumları okudukça kendimi salak gibi hissetmeye başladım

Yine bir öğretmen vakasıNeden bir insan kendisine bunu yapar hele de çocuğu varken, aklım almıyor. Bir adam gerçekten seviyorsa kapıdan kovsanız, bacadan girer. Ben sildim o da sildi falan hikaye. Adam sizi sevmiyor ve sizinle evlenmeyecek. Boşuna bir yerini kaldırmayın, yazık edersiniz kendinize.

Merak etmeyin iki sene boyunca yazan hep o olduğu için bitmesin diye direten oydu fakat ben bitirdim siz konunun başını okumadnz sanırım

Iste normal bir iliskide fedakarlik yapmaniz gerekmiyor. Iyi gidecek bir iliski bastan iyi basliyor zaten. Neyin empatisi bu? Sanki adam mukkemeldi siz bu mukemmel adami elinizin tersiyle ittiniz. Yok oyle bir sey. Kimseye eyvallahiniz olmamali yoksa sizi daha cok uzerler.

Değer zorla verilmez. Size önem verseydi bu çelişkili durumlara sokmazdi ilişkinizi. Net ve seven sahip çıkan destek olan biriyle birlikte olmak varken dengesizlerin arkasından bakmayın hiç. ayakta durabilen yapınız var çocuğunuz olduğuna göre. Sevdiğini göstermeyen ve sevginin sonu evlilik olmayacaksa zaten ne anlamı var bana göre. Velhasıl boşverin gitsin

Merak etmeyin iki sene boyunca yazan hep o olduğu için bitmesin diye direten oydu fakat ben bitirdim siz konunun başını okumadnz sanırım
Yoo okudum. Siz silince hemen silen bir adam gördüm. Bitmesin isteyen adam siz silseniz bile silmez, kapınızda yatar yine de vazgeçmezdi. Kendinizi kandırmayın, bu adamın niyeti ciddi falan değil, sizi de düşündüğünüz kadar sevmiyor, üzgünüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…