Tek tüple hamile kalma şansı???

Ben de hsg çektirdim. Sol tüp kapalı. Sağ taraf açıkmış. Doktor ameliyatla açılır ama ameliyat olma dedi. Çünkü tekrarlayabiliyormuş. İğne tedavisine başlayalım sağ taraftan hamile kal dedi. Kendimi kendi halimemmi bıraksam iğneye mi başlasam bilemedim. Bu iğneler hormon tedavisi olduğu için yan etkileri kafamı karıştırıyor.
Bana direk aşılma dediler gittiğim hastanede olmuyomuş başka hastaneye gittim o doktorda ilk önce aşılma için yerin varmı gebelik için yeterlimi rahmin diye bakmamız lazım dedi boştan yere hemen yapmıyalım aşılamayı dedi ofıs hsgye gircem

Ben de hsg çektirdim. Sol tüp kapalı. Sağ taraf açıkmış. Doktor ameliyatla açılır ama ameliyat olma dedi. Çünkü tekrarlayabiliyormuş. İğne tedavisine başlayalım sağ taraftan hamile kal dedi. Kendimi kendi halimemmi bıraksam iğneye mi başlasam bilemedim. Bu iğneler hormon tedavisi olduğu için yan etkileri kafamı karıştırıyor.
nerde hsg cekindiniz acaba bayiltilarakmi bide

Otagtepe tip merkezinde anestezili oldu. 600 TL. Ben zaten çok hassasım öbür türlü kaldiramazdim. Dün de İbrahim saracoglunun bir videosuna denk geldim. Hsg hakkında kesinlikle anestezili olmalı diyordu. Bir de tüpleri açmak için doğal bir yöntem önerdi. Brokoli kürü.

İki tüpüm tıkalıydı sağ taraf hsg esnasında açıldı ama pcos ta var bende o yüzden gonal f klomen ve ovıtrelle tedavisi uygulandı bikaç gün sonra beta hcg baktırcam ama hamile kaldığımı sanmıyorum :işsiz:

İnşallah hayırlı haberler alırsınız bende bugün gittim bir de ofıs hsg çekilcek denildi aşılamadan önce bakalım dedi doktor tek tüpe aşılama biraz zor olduğu için rahim duvarına bakcaklar makina bozukmuş bakalım öbür aya kaldı hayırlısı

İnşallah hayırlı haberler alırsınız bende bugün gittim bir de ofıs hsg çekilcek denildi aşılamadan önce bakalım dedi doktor tek tüpe aşılama biraz zor olduğu için rahim duvarına bakcaklar makina bozukmuş bakalım öbür aya kaldı hayırlısı
Hsg çekimi için ben ısrar ettim tüp bebek yapılacaktı ve geçen ay cekildim dün gebelik testim pozitif çıktı Allah tan ümit kesilmez altı yıllık evliyim ilk tedavi girişimim olumlu sonuç verdi.Rabbim herkese hayırlı şifalar versin

Hayır gonal f klomen ve ovitrelle ile ilk ay hamile kaldım
Ne güzel bende direkman hsg çekildi sonra sağ tüpüm tıkalı dediler daha sonra başka hastaneye gittim durumu anlattım aonuçlara bakaldı ofıs hsgsi çekilcek dedi ilaç tedavisi falan da başlanmadı Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Ne güzel bende direkman hsg çekildi sonra sağ tüpüm tıkalı dediler daha sonra başka hastaneye gittim durumu anlattım aonuçlara bakaldı ofıs hsgsi çekilcek dedi ilaç tedavisi falan da başlanmadı Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
Ben işin içindeyim aslında kadın doğum hastanesinde ebeyim ve başıma gelmeyen aksilik kalmadı tüplerim çift taraflı tıkandı kürtaj sonrası ve laparaskopi yapacak doktor bulamayınca hsg konusunda ısrarcı oldum ve sonuç müsbet.inşallah herşey sizin için de olumlu sonuçlanır gerçekten yıpratıcı işler çünkü

Ben işin içindeyim aslında kadın doğum hastanesinde ebeyim ve başıma gelmeyen aksilik kalmadı tüplerim çift taraflı tıkandı kürtaj sonrası ve laparaskopi yapacak doktor bulamayınca hsg konusunda ısrarcı oldum ve sonuç müsbet.inşallah herşey sizin için de olumlu sonuçlanır gerçekten yıpratıcı işler çünkü
Bunada şükür diyorum inşallah güzel olcak ölede dua ediyorum rabbim hayırlısını ve sağlıklısını nasip etsin herkese

Canım solda da yumurtam oluyo ama bu ay iki tane sağ tarafta oldu yumurtam ve 2 saat önce aşılama oldum.beklemedeyim artık.çok hafif kanama oldu inşallah bir terslik olmaz

Canım solda da yumurtam oluyo ama bu ay iki tane sağ tarafta oldu yumurtam ve 2 saat önce aşılama oldum.beklemedeyim artık.çok hafif kanama oldu inşallah
İnşallah hayırlı sonuçlar alırsın canım brnim de sağ tüpüm kapalı aşılma demişlerdi ama gittiğim hastanede yapmıyorlardı başka hastaneye gittim ofıs hsgye bakılcak dedi ama daha bakılmadı baika doktor da dediki tek tüple geçişin yok o yüzden bakılması lazım dedi sana da böyle bir şey dediler mi yada ofıs hsgsine girdin mi

İnşallah hayırlı sonuçlar alırsın canım brnim de sağ tüpüm kapalı aşılma demişlerdi ama gittiğim hastanede yapmıyorlardı başka hastaneye gittim ofıs hsgye bakılcak dedi ama daha bakılmadı baika doktor da dediki tek tüple geçişin yok o yüzden bakılması lazım dedi sana da böyle bir şey dediler mi yada ofıs hsgsine girdin mi
Hayır canım normal hsg çektirmiştim bentek tüple hamilelik olabilir engel değil dediler.o yüzden aşılama denendi.dün oldum.zeynep kamilde.inşallah hepimize nasip eder allahım.

Amin inşallah canım bakalım başka hastaneye gitçem ora ne dicek inşallah güzel haberler alırsınn
Amin canım teşekkür edetşm.tabiki bir kaç yere sormak lazım ben özellere güvenmiyorum.anedtezili rahim filmi çektirmiştim özel bir merkezde her iki tüpümünde açık olduğu söylendi 9 ay önce.boş yere zaman kaybettim tek tüpüm kapalı olduğunu zeynep kamil de öğrendim.eğer istanbuldaysan zeynep kamili dene derim

Amin canım teşekkür edetşm.tabiki bir kaç yere sormak lazım ben özellere güvenmiyorum.anedtezili rahim filmi çektirmiştim özel bir merkezde her iki tüpümünde açık olduğu söylendi 9 ay önce.boş yere zaman kaybettim tek tüpüm kapalı olduğunu zeynep kamil de öğrendim.eğer istanbuldaysan zeynep kamili dene derim
Ben devlete de güvenmiyorum çünki 3 aydır ankarada büyük bir doğum hastanesinde makina bozuk ve giremedim çözüm bulamadılar o makinaya girsen iyi olur dediler ama makinam bozuk dedi o yüzden hemen tedaviye başlıcaz dediler bizde emin olmadık üniversite hastanesine gitçez bakalım

X