Tek tüp ile hamile kalan var mı doğal yolla

Hasber

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2022
339
161
23
Merhaba hanımlar ben bu ay aşılama yaptırmıştım 4.kez Rabbime şükürler olsun ki tutmuştu çok güzeldi hamileliğim taki 6+2 ye kadar 6 haftallıken kanama oldu daha sonra en yakın acile gittim orada betam 2490 dan 2010 a düşmüş daha sonra transvajinal ultrasonla baktılar kimyasal dediler kürtaj yapmak istediler kabul etmedim ctesi akşamı aşılama yaptırdığım hastaneye gittim orada betaya baktılar 2010 dan 2430 a yükseldi tekrar ordada kese görünmedi ama ayrıntılı ulrtasona gittim orda rahim duvarı güzel kalınlaşmış dedi daha sonra eve geldim ama nasıl ağrım var kasıklarımda sanki doğuruyorum daha sonra pazar akşamı kanamam oldu k. Rengi lekelenme şeklinde sonra tekrar aşılama yaptırdığım hastanenin aciline gittim betaya baktılar beta 2300 e düştü 2430 dan bu sefer dedim gidecek yatış vereceklerdi kabul etmedim daha sonra eve geldim sabah oldu doktor sabah 9 da burda ol dedi ama ben ağrımdan duramadığım için erken gittim 7 buçukta oradaydım baktılar bu sefer keseyi gördüler solda zor bela buldular sol tüpe yerleşmiş kese ve bebek daha sonra dış gebelik dendi yatış yapıldı uzmanlar baktı ultrasonla kalp atışını dinlettiler dünyalar hem benim oldu hemde başıma yıkıldı mahfoldumçünki daha öncede 6 haftalık bebeğimi kaybetmiştim ama kalp atışı falan duymadım hiç bu ilk oldu o kadar güzeldiki pıt pıt atıyordu ama artık yokRabbim hiç kimseye yaşatmasın inşallah çok zoruma gitti acil bi şekilde ameliyata aldındım 2 buçuk saat sürmüş çıktım ordan eşim perişan artık gitmişti yoktu ama şunu biliyodum diğer tarafta beni bekleyecekti meleğim 2 tane oldular Rabbim hiç ama hiç kimseye yaşatmasın inşallah size sorum tek tüple doğal yolla hamile kalabilirmiyim uzun oldu hakkınızı helal edin

Geçmiş olsun. Ben de dış gebelik geçirdim sonda aşılama ile hamile kaldım. Bir arkadaşım da tek tüple hemen hamile kaldı. Sakın olmaz deyip moralini bozma

Tek tüple hamile kalırsınız bir sıkıntı olmaz, benim bir yakınımın da tek tüpü alındı, ilk gebeliği tüp bebekle elde etti. 2. Çocuk sürpriz oldu.

Geçmiş olsun. Ben de dış gebelik geçirdim sonda aşılama ile hamile kaldım. Bir arkadaşım da tek tüple hemen hamile kaldı. Sakın olmaz deyip moralini bozma
Teşekkür ederim umarım atlatırım çok psikolojim bozuldu kalp atışlarını sadece 10 sn duydum ama mükemmel bi zamandı ama gitti

Benim tanıdığımda tek tüple hamile kaldı eşinde de sıkıntı vardı ona rağmen oldu. Allah ol desin yeter ki ona zor yoktur. Ümitsizliğe kapılmayın dua edin moralinizi yüksek tutunnnnn

Benim tanıdığımda tek tüple hamile kaldı eşinde de sıkıntı vardı ona rağmen oldu. Allah ol desin yeter ki ona zor yoktur. Ümitsizliğe kapılmayın dua edin moralinizi yüksek tutunnnnn
İnşAllah çok sağolun Allah razı olsun

Teşekkür ederim umarım atlatırım çok psikolojim bozuldu kalp atışlarını sadece 10 sn duydum ama mükemmel bi zamandı ama gitti
İnşallah yine duyarsınız sağlıkla doğar üzülmeyin dua edelim. Allah gönlünüze göre versin hayırlı evlatlar nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…