tek özgürlüğümüz başımızı kapatmaktır

Müdürüm tolin neden gitti

Valla üyeliğimi iptal et dedi ettim ama duyumlarıma göre sınavı varmış, büyük ihtimal sınava çalışabilmek için gitti çünkü öyle üzgün veya kırılıpta gidiyormuş gibi bir hali yoktu, simon da yoğun diye gitti mesela, siteye girmeden duramıyormuş simon, o yüzden iptal et üyeliğimi sonra yine dönerim demişti, tolin'de döner.

Bir an hayal ettim de, meclis ve biz güzel olurdu
Birgün biriniz meclise girerse gurur duyarım doğrusu lakin benden kurtulduğunuzu sanarsanız yanılırsınız, meclis kapısına dikilirim

athenenoctua

hayali bile nasıl heyecanlandırıyor dimi
kk olarak toplu ziyaretler yapardık herhalde

şaka bir yana, yerel yonetimlerde bile muhtarın kadın olması işleyisi degistiriyor... feminist degilim ama kadınların soz hakkı arttıkca daha barıscıl bir dunya olacagına inanıyorum. yazmıştım ki angry, paylasımını gördüm :26:

sustum kaldım, dantele devam...

Mecliste daha çok topuklu ayakkabı görmek istiyoruz, Angry bizim şiddete meyilli yanımız, ara ara topukluyla kovalarım ben onu, şiddetten vazgeçer

neyse bu kısa geyik için özür dileyelim
şiddete hayır diye kamu spotu da yapayım

Son düzenleme:

Evet ahzab suresi 33.ayet evlerinizde oturun eski cahiliye kadınları gibi yapmayın,namazını kılın zekatinizi verin,Allah'a ve peygambere itaat edin der..
Ama siz işinize geldiği gibi yorumlamışsınız..

Birkere yıllarca camide Kur'an eğitimi verdiğinizi söylüyorsunuz..Kendi kendinizle çelişiyorsunuz...Aklıma 3 soru takılıyor bu durumda
1. egitiminizi evde oturarak mı aldınız?
2. evde oturmayıp neden camide hocalık yaptınız?
3. Erkek misiniz? KK'da ne işiniz var?
Erkek değilseniz hani ahzab suresi 33. Ayet evlerinizde oturun diyordu...

Yolunuzu değiştirmiş olabilirsiniz lakin ayetleri işinize geldiği gibi yorumlayıp insanların aklını bulandirmaya çalışmayın..İyi günler dilerim..

Anlayamadınız hala değilmi,burada söylenen kadın düşmanlığı,türban olayı değil..
Kadını ezmek yok etmek,siyasetin ve diğer alanlarda yok edip gömmek..
Yazık yazık ülkemin kadına verdiği değer bu kadar işte...

benim anlamadığım bişey var Konya Meram'ın Akp li Belediye Başkanı Fatma TORU başörtülü bir aday. İlk Yazı da da denmiş zaten. İlk sayfada Akp ye yüklenen arkadaşlar neyin kavgasını veriyor? Bir kaç bölgede Başörtülü aday ile seçime girerek kazanan bir partinin kadın ve özgürlük düşmanı olduğunu neye dayanarak ispata uğraşıyolar. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu , diye sormazlar mı adama.Nurten Ertuğrul'un olayı araştırılması gereken bir olay. Ortada Yücel Barakazi tarafından atılmış iddialarda var. Hangisi doğru şu aşamada kim net olarak biliyor?
ve bilmediği için susanları neye göre , alın işte oy verdiğiniz partinin durumu ortada, diye görmüş geçirmiş nine tavrıyla eleştiriyor? Ben de o zaman alın işte oy verdiğim partinin adayı Fatma Toru aslanlar gibi başkanlık yapıyor derim.
hep yaptığımız yanlış, parçaya bakıp bütünü tü kaka ilan etmek. bir kimsenin (hala net değil) düşüncelirnden ötürü toplumun %45 ini özgülük düşmanı ilan etmek. Ne diyiim...............

Başörtülü bacım evet hükümet başörtü yasağını kaldırdı. Sen artık özgürce okuyorsun. Ama iş çalışmaya gelince sen evinde otur deniyor. Ee ne anladim ben bu işten. Ağzımıza bi parmak bal calininca her şeyi.güllük gülistanlık sanıyoruz.

Başımızdakilerin kadının yeri hakkındaki görüşleri belli ben onlardan cok bi şey beklemiyorum bekleyen özgür olacaklarini düşünenlere şaşırıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…