Tek kişilik evlilik

Önce bir konuşun dile getirin. Günah bu anlamda sizden gitsin. Çünkü bu adam konuşmayla düzelmez gibime geldi. Düzelmesi için önce bu hayattan rahatsız olması ya da sizin rahatsız olduğunuzu dikkate alacak kadar sizi ve çocuğunuzu sevmesi önemsemesi gerekir. O ışığı alamadım maalesef. Hadi sizi geçtim çocuk içinde çok kötü. Ortada baba yok.

Nasil bir konusma yapmami onerirsiniz konusmamin ters tepip beni suclu bulmamasi gerekiyo

10 yasinda yan dairemizde oturuyolar
Ay ne kadar saçma. Evde sizinle vakit geçirmemek ve çocuğunun sorumluluğunu almamak adına 10 yaşındaki çocukla film mi seyrediyor oturup ne kadar ahmakça. Keyfini boz izin verme. Yegeniyle bu kadar ilgilenmek istiyorsa bekar kalsaydı. Evlenip bir çocuk yapana kadar aklı neredeymis.

10 yasinda ama bilim kurgu flimlerinin hepsini izliyi ve cok seviyo onceden benimle izlerdi ama beni sarmadgi icin ben uyduktan sonra izlemeye basladi son 1 yildirda yigeniykr beraber izliyo

Onlar cocuk dogurup saga sola dagitiyolar malesef ki cocuklar aksama kadar dukkanda aksam biri bende gundur biri disarda komsuda 4. Ye hamile oyle yani
iyi maşallah. siz sakin ikinciyi düşünmeyin de. vasifsizim demişsiniz. bir yerden başlayın halk eğitimlerde kurslar var. eğitiminin devam edin açıktan onu açık unv okuyun. ayrilmayacaksaniz bir kaç sene kendinizi geliştirmeye odaklanın. hazır olduğunuzda çekin kapıyı gidin.

Mantikli aslinda bana bi zarari yok es kisisinin yemek yapmasan niye yapmafin bile demez brn en iyisi kendimi biraz gelistirerk bi is bulup daha sonra kendi haytmi duzene sokarim tabi bu bi kac yil icinde baska sorunlarda olmazsa

Eşinizle ciddi bi konuşma yapın, gerekirse kavga edin ama sert ve kararlı olun. Bi kere konuşup değişmedi diye gönlünüze küsmeyin. O ne öyle? Yeğenini de vakitlice evine gönderin. Herkes yerini yurdunu bilsin. Anası, babası olmasa neyse.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…