Tek embriyo transferiyle ikiz gebelik

Masal2020

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2019
589
200
35
Merhaba kizlar,bnm ikinci denemem.doktorum tek embriyo transferi yapacagini soyledi.esim de ben de ikiz istiyoruz.tek embriyoyla ikiz bebegi olan var mi?

Ayy canimm nihayet bana bi umut F Flamingo00 gel anlat hele hos sanki bo tane olacagi kesin de ikiz olsun diyorum bi de

Allah gönlüne göre versin Belki de olur, hayırlısı Eğer çok istiyorsan benim gibi çift embriyo transferi yaptırıp da yine ikiz bebeklere hamile kalmayı neden denemiyorsun?

Allah gönlüne göre versin Belki de olur, hayırlısı Eğer çok istiyorsan benim gibi çift embriyo transferi yaptırıp da yine ikiz bebeklere hamile kalmayı neden denemiyorsun?
Cnm biz oyle istiyoruz ama bahcecide tedavimiz.dr 2.deneme diye kabul etmiyor saglikla kucaginiza alin,insallah bana da nasip olur 250de 1 ihtimal

Cnm biz oyle istiyoruz ama bahcecide tedavimiz.dr 2.deneme diye kabul etmiyor saglikla kucaginiza alin,insallah bana da nasip olur 250de 1 ihtimal

Amin inşallah Bizim ilk denememizdi ve çift embriyo transferi yapıldı. Her yerde prosedür neden farklı, anlamış değilim İhtimalleri boşver sen, Allah nasip ederse her şey olur

Ayy canimm nihayet bana bi umut F Flamingo00 gel anlat hele hos sanki bo tane olacagi kesin de ikiz olsun diyorum bi de
Geldiiim evet ben varım
Tek embriyo transfer edildi ve tek yumurta ikizleri oldu canım
Hiç ikiz olabilme ihtimalini düşünmemiştim ben tabii.
Sizede nasip olur insAllah canım
Şans kısmet işi sanırım Dr umuzz bile şaşırdı valla

Cinsiyetleri nedir merak ettim

Yaa cok guzel insallah saglikla kucaginiza da alırsınız darisi basima

Bu kadar çok ikiz isteyen varsa demek ki çok kolay aynı anda 2 çocuğa bakmak Şu an korkularım azalıyor
Ahahaha kolayligindan degil de cok tatlis oluyolar bi de o kdr hasretini cektik ve ugrastik ki 2.icin de ayni dertleri yasamaktnsa ikisi ayni anda gelsin diyoruz yoksa zorlugunu biliyorum.ablanin ikizleri var ve dehset zor ama cok bal bisi bence

2. Denemede sans artsin diye 2 embriyo konulmasi gerekmiyor mu? Ben mi yanlis biliyorum. Benim iki embriyo koyulup ikiz gebelik elde edilmisti ama erken dogumla kaybettik. Rahim boyu kisaligindan tek embriyo transfer edildi ikinci denememde ilk baslarda iki kese gorundu ama tekinde bebek vardi digeri gelismedi yani olabilir neden olmasin Rabbim gönlunuze gore versin

Resmiyette ucuncuden itibaren/sonra iki embriyoya izin varmis.bahcecide tedavi oluyorum ve iki embriyo koymuyolar ikinci tedavide yasak diye.keske 2 embriyo konsa..

Bu kadar çok ikiz isteyen varsa demek ki çok kolay aynı anda 2 çocuğa bakmak Şu an korkularım azalıyor
Valla kurabiye benim araştırmalarım hiç öyle demiyor biz genede en zoruna hazirlayalim kendimizi
Kaldi ki ikiz bebeği taşıması da gerçekten zorlasiyor hamilelik ilerledikçe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…