Tek embriyo transferiyle ikiz gebelik

Valla kurabiye benim araştırmalarım hiç öyle demiyor biz genede en zoruna hazirlayalim kendimizi 😀
Kaldi ki ikiz bebeği taşıması da gerçekten zorlasiyor hamilelik ilerledikçe 😀

Ah ahh şu sıralar ne çektiğimi bir ben bilirim, bir Allah bilir, bir de sen bilirsin 😂 Kendimi ton kadar ağır, kaplumbağa kadar yavaş hissediyorum 😂

Ahh canım bilmezmiyim 😀
Hayatı ağır çekim yaşıyoruz şuan 😁
Bebislerde son hız yaşıyorlar hareketleriyle nerdeyse firlayacaklar karnımdan 😬😂

Kesinlikle 😂 bazen oturduğum yerde sarsılıyorum 😂 geçenlerde uyurken öyle bir tekme yedim ki kardeşim şaka olsun diye beni sarstı sandım. Gözümü bir açtım ki kimse yok 😂

Merhaba kizlar,bnm ikinci denemem.doktorum tek embriyo transferi yapacagini soyledi.esim de ben de ikiz istiyoruz.tek embriyoyla ikiz bebegi olan var mi? 🤗
Merhaba,

Eğer embriyolara PGT yapılacak ise ikiz gebelik olma ihtimali PGT yapılmayanlara göre yaklaşık %40 artıyormuş. PGT için embriyolardan iğne ile örnek alındığı için bu bölgeden sızıntı olabiliyormuş ki bu da ikiz bebek demek oluyor :) Bizim PGT yapıldı, heyecanla transferi bekliyoruz umarım ikiz olur :)

Kızlar ben 25 yaşındayım tüp bebek deneyecegiz bu ay. Benm merak ettiğim birden fazla embriyo koymuyorlar mi. Biz de ikiz istiyoruz çünkü bir daha tüp bebek yaptırmak zor oluuor. Rabbim hayirlisini versin ama denemek istiyoruz yani. Koymuyorlar mi iki embriyo isteyince

Geldiiim evet ben varım 😀
Tek embriyo transfer edildi ve tek yumurta ikizleri oldu canım 😍
Hiç ikiz olabilme ihtimalini düşünmemiştim ben tabii.
Sizede nasip olur insAllah canım 🙏
Şans kısmet işi sanırım Dr umuzz bile şaşırdı valla 😀
Uzun zaman olmus bebeklerinizi saglikls buyutun😇benim de 12. Gun hcg m 2117 cikti olabilir mi tek embriyoydu benim de

Merhaba,

Eğer embriyolara PGT yapılacak ise ikiz gebelik olma ihtimali PGT yapılmayanlara göre yaklaşık %40 artıyormuş. PGT için embriyolardan iğne ile örnek alındığı için bu bölgeden sızıntı olabiliyormuş ki bu da ikiz bebek demek oluyor :) Bizim PGT yapıldı, heyecanla transferi bekliyoruz umarım ikiz olur :)
Canım senin sonucun ne oldu şuan aynısını bende yaşıyorum bekliyorum ki transfer olsun inşallah siiznde hayırla saglıkla ikiz midir

Ya bnde tek embrıyo transferi yaptırdım ama bı kac kısı 2 gundur ikiz olabılır dıyor cok yiyorum degerlerım de yuksekmıs 20 gunlugız daha ılk ultrason konstrolumuz var 19 gun sonra ilk bt hcg adetım 6 gun gecmısti transferin 12.gunu yanı 12 gunluk hamılelık sonucu bt hcg 1433 tu 2 gun sonra 4099 sızce ikiz olma ihtimali varmı anormal bı sekılde etrafımdakiler ikiz olabılır bnce dıyor ruyalarında da giren olmus lutfn cvp verırsnz cok sevnrm sızın kactı degerkernz ilkinde ikincisinde sızce degerım nasıl

X