Tek embriyo mu çift embriyo mu gebelik şansını arttırıyor

İki embriyo demek şansı ikiye katlamak fakat ikiz olunca bakmak zor olur yapamam diyorsanız tek koyulsun.
benim hikayem şöyle;
1.deneme 2 embriyodan biri tuttu :düşük
2.deneme 2 embriyo :negatif
3.deneme 2 embriyo: birisi tutundu(bir yavrum var)
4.deneme 2 embriyo : negatif
5.deneme 2 embriyo:negatif
6.deneme 2 embriyo:ikiside tuttu (hamileyim)

İki embriyo demek şansı ikiye katlamak fakat ikiz olunca bakmak zor olur yapamam diyorsanız tek koyulsun.
benim hikayem şöyle;
Teşekkürler bakamamaktan ziyade şuan 2 embriyo var ikisinide transfer edersek olmazsa diye korkuyorum tek tek yapsam bünye dahamı kolay kabul eder onu merak ediyorum aslında. yani 2 side tutunacağını bilsem kesinlikle transfer ederim ama bunu bilemeyiz işte

Teşekkürler bakamamaktan ziyade şuan 2 embriyo var ikisinide transfer edersek olmazsa diye korkuyorum tek tek yapsam bünye dahamı kolay kabul eder onu merak ediyorum aslında. yani 2 side tutunacağını bilsem kesinlikle transfer ederim ama bunu bilemeyiz işte
Sadece 2 embriyonuz varsa tabiki ikiside transfer edilsin.bir embriyoyu dondurtmak hem maddi açıdan külfet hemde çözülürken bozulma ihtimali var.şansınızı arttırmak istiyorsanız ikisi de derim ben,biri tutmazsa öbürü...bol şans 🍀

Sadece 2 embriyonuz varsa tabiki ikiside transfer edilsin.bir embriyoyu dondurtmak hem maddi açıdan külfet hemde çözülürken bozulma ihtimali var.şansınızı arttırmak istiyorsanız ikisi de derim ben,biri tutmazsa öbürü...bol şans 🍀
Evet sadece iki embriyomuz var sağolun dediğiniz gibi mantıklı. sizde sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

Ben hollandada yasiyorum burda 2 embiryo asla transfer etmiyolar saglikli gebelik icin sadece bi tane transfer yaparlar sandi 2ye katlamiyo deniyo

Drlar zaten bize bırakmıyor ki transfer prosedürlerine göre yapıyorlar ben çift istedim ama tek koydu prosedür böyle diye

Bunu kimse bilemez tek tek koyuldugunda da ikisi tutmayanilir yada ikisi ayrı ayrı da tutabilir.. benimde 3 taneydi transferde birisi kalitesizleşti geriye kaldi 2 bende ikisini istedim zaten istemesemde mecbur ikisi olcakti birlikte dondururulmuslardi... artık kader kısmet olmazsa da baştan baslicam

Çift embriyo transferi olmuştum. İkisi de tutundu. Gebeliğim sırasında rahmimde açıklık oldu. Doktor bebeklerin baskı yaptığını söyledi. Dikiş atıldı ve 3 ay yatarak geçirdim. 32. Haftaya kadar dayanabildik. Doğum yaptım ve bebeğimin biri vefat etti. Diğeri de yaklaşık 1 ay kuvözde kaldı. Korkutmak için yazmadım, her ihtimali düşünün diye paylaşmak istedim.

benim hikayem şöyle;
Son denemeni nerde yaptın canım?

Tüp bebek tedavisinde tek embriyo mu çift embriyo mu gebelik şansını artırır hangisine karar vermek daha sağlıklı oluyor bilginiz var mı acaba
Bende tekrar düşünüyorum ve çok kararsızım Semra Karaman tek öneriyor bende 2embriyo şansı artırır diye istiyorum

benim hikayem şöyle;
:super:maşallah

benim hikayem şöyle;
Maşallah sürece güzel sabretmişsiniz. Benim 3. Denemem negatif olunca herhalde olmayacak artık uğraşma demeye başladım kendi kendime
Hangi hastane dr sakıncası yoksa yazarmısınız

Nasip diyorm ben
Eğer 2iz istiyosan 2 koydur
Tek istiyosan tek koydur

Nasipte varsa olur yoksa istersen 3 4 koydu yine olmaz

Buna doktorunuzla karar verin eğer rahminizde bir sıkıntı varsa ikiz gebelik sizi zorlayabilir onun için doktorunuza danışın..

Ben 3 kere yaptım
1. 2 embriyo tek tuttu bir oğlum var
2. 2 embriyo negatif
3. 2 embriyo 2 side tuttu
Doktorum uygun görmeseydi iki embriyo transfer etmezdi bana..

X