Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Evet benim de düşüncem madem başladık artık elimizdeki embriyolarla devam edelim, baktık ki tutmuyor eşim ameliyat olduktan sonra tekrar sürece başlarım sanırım kafamda soru işareti kalmaması adına. İnşallah gerek kalmaz hiçbirisine; kafamdaki olumsuz düşünceler kötü senaryolar bazen hortluyor bazen de çok umutlu oluyorum. Şubatta bana doğumgünü hediyem gelir inşallah🌺 hepiniz için de gönlünüzdeki nasılsa öyle olur umarım ♥️
Yaşın genç bitanem, hiç endişeye kapılma. Elindeki o üç embriyo çok kıymetli, olumsuz düşünmeni gerektirecek hiçbir şey yok. Güzel haberlerini bekliyoruz 😘💜

Ben de yas nedeniyle genetik'e gonderiyorum embriyolari. Sizin yasiniz 34 sanirim. 37-38'den once, bilinen ciddi bir genetik rahatsizlik yok ise ciftlerde ve surekli tekrarlayan dusuk yoksa gerek yok diye biliyorum. Yas ve tekrarlayan dusukler arastirma sebebi oluyor.
Varikoselle gelen spermlerin dna hasarli olabileceklerini bilmiyordum. DNA fragmantasyonu falan istediler mi?
Benmde 3 dusugum var bende genetkli yaptrdk bu sefer 1 tane saglkli geldi ama.hala.icimde korku var düser die

Katiliyorum. Cok cok iyi bir laboratuvar, DNA fragmantasyon testine de bakip, ICSI methodu uygulayarak dollenme yaptirabilir. Burada lab hocasinin secimi, uygulamada hassasiyeti cok onemli. Dikis dikmek-yemek yapmak gibi. Herkes ayni hassasiyet ve ozenle is yapmaz. Sakin uzulme @gofretlisut , dedigim gibi bana gore cocuk yasta sayilirsin, testlerini yapip sana cok cok iyi bir laboratuvarla calisan merkez yada hekim bulmak lazim.
Hangi laboratuvar acaba

Ben de başlıyorum tedaviye canlarım. Kan testi sonucu çıkmış, uygunmuş. Gonalf 150, merional 150 ile başladık. Perşembe günü kontrol. Benim yumurtalar genelde gonal f 150 ve merional 300 e iyi cevap verirdi ama sadece bı kere söyledim, herşeye dırdır eden hasta diye hafızasına kazınmıyım diye kapattım gagamı🤭😋😅 bakalım ne olacak 🤷🤷
Merhaba,bende bu ilaçlarla başladım.Bulantı ve iştahsızlık oldu mu sizde?

cok tesekkur ederim, saglikli gelen olmaz ise husran olacak ama baya sey ogrenmis oldum. (Yarin odeme yapacagim, tanesi 300 USD. Tedaviden daha pahali artik. Hepimize sabirlar diliyorum.)
Çok büyük ihtimalle sağlıklı gelenler olacaktır bitanem inşAllah 🙏 Gerçekten artık genetik test çok pahalı, her bir embriyo şu an yaklaşık 4.000-TL ediyor bugünkü kurla. Aslında keşke kur artışını göz önüne alıp biraz indirim yapsa bütün merkezler. Allah hepimize yardım etsin.

X