Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Hep aynı şeyleri yaşıyoruz, çok garip gerçekten. Birbirimizin adını bile bilmiyoruz, farklı şehirlerde, farklı hayatlar yaşıyoruz ama kader birliği yaşıyoruz. Birimiz düşünce digerimiz kaldırıyor, birimiz başarıya ulaşınca hepimiz seviniyor, yeniden ümitleniyoruz. İyi ki varsınız 🙏 Allah hepimize kısa zamanda sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin, burda bambaşka şeyler konuşalım inşAllah💜
Öyle gerçekten kuzum. Aynı kaldırımdan yanyana geçsek bilmeyiz birbirimizi ama burada gerçekten sıkı sıkı sarılacak hale geliyoruz 🤗

Canim ablalarim hic uzulmeyin hepimizin bebisi olacak ben de sizlere sariliyorum 🥰 gunluk rutinleriniz nasil beslenme spor vs
Benim rutin çok fena şu an gofretli sütüm. Birkaç gündür saldım. Hatta dün ve bugün sigara bile içtim üzüntüden. Ama yarından itibaren yeniden sağlıklı yaşam kampına giriyorum. Vitaminlerime yeniden basliycam, arı sütü bal polen siparişim geldi, ona basliycam, organik incir kurusu aldım Carrefour'dan. Ben de sarılıyorum canım benim 🤗🤗🤗

Benim rutin çok fena şu an gofretli sütüm. Birkaç gündür saldım. Hatta dün ve bugün sigara bile içtim üzüntüden. Ama yarından itibaren yeniden sağlıklı yaşam kampına giriyorum. Vitaminlerime yeniden basliycam, arı sütü bal polen siparişim geldi, ona basliycam, organik incir kurusu aldım Carrefour'dan. Ben de sarılıyorum canım benim 🤗🤗🤗
Arı sütü bal polen için tam yerindeyim canım. Yine lazım olursa söyle ❤️

Abla o incirleri yika Küçük bir kavanoza zeytinyagi koy sonra incirleri dorde bolup o zeytin yagin icine at 48 saat dursun sonra her Sabah uyandiginda ac karnina bir iki incir at agzina kahvaltidan sonra da o incirin yagindan 1 tatli kasigi ic vitaminlerini de hemen ustune ic ki cozulsun yagda ❤️ Faydasini goreceksin

Egricayirin ampulun icinde olan saf arisutleri varmis ondan kullanip fayda goren oldu mu ablalarim
Ben onun kapsül olmayan, kavanoz içinde arısütü hambal polen karışımı olanından aldım canım. Ampul olanı denemedim daha. Faydasını gördüm mü bilmiyorum hiç, son iki tedaviim iyi gitmedi ama belki bu tedavimde etki eder, en azından bir zararı yok, kullanmaya devam edicem.

Abla o incirleri yika Küçük bir kavanoza zeytinyagi koy sonra incirleri dorde bolup o zeytin yagin icine at 48 saat dursun sonra her Sabah uyandiginda ac karnina bir iki incir at agzina kahvaltidan sonra da o incirin yagindan 1 tatli kasigi ic vitaminlerini de hemen ustune ic ki cozulsun yagda ❤️ Faydasini goreceksin
Tamamdır bitanem, hemen başlıyorum. Allah razı olsun 🙏

Bende son kurşun bi tane 4bb, bı tane de early blast. Early blast ne tam anlamadım ama 4bb iyiymiş. Son kurşun artık, umarım gerek kalmaz hicbirimizde o son kurşunlara 🙏
Benim de 4bb bir adet, hatta kürtaj olduğum embriyo İle aynı opu’da toplanmıştı. Ben de senin gibi ngs’yi tercih etmiştim onu transfer ettirmeye çekinmiştim ama ne yazık ki bugüne kadar bi şey elde edemedim

Senin sorunu bi tüp bebek uzmanına sordum az evvel bi şekilde denk geldi. L Lady Starlight
Bir embriyo 15 kere çözdürülüp dondurulabilir bi şey olmayacaktır iyi ellerde dedi 🤷‍♀️ Böyle bi yorum beklemiyordum şaşırdım iki kez sordum hatta gayet emindi.
Çok sevindim buna, çok teşekkürler canım benim 🙏 Allah razı olsun. Son kurşunları genetiğe gönderebiliriz demek ki mecbur kalırsak.

X