Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Geldi bitanem de ah ah ah ölü taklidi yapıyorum şu an 🤦🏻‍♀️ sadece iki tane döllenmiş. Toplam 5 taneydi, bir tanesi zaten sonradan büyümeye başlamıştı, o olgun çıkmadı. Diğer iki tanesi de henüz döllenmemiş, yarını bekliyor ama artık döllenmez heralde. Hiç duydunuz mu ikinci gün dölleneni? Elimizde iki tane döllenmiş yumurta var şu an yani. Beşinci güne giderlerse daha NGS ye gidecek of of of🤦🏻‍♀️
Hic kotu dusunmeyin, benim de 2 tane gitmisti. Gelmez artik derken 1 tanesi normal haberi gelmisti.

Ah insAllah bitanem, çok dua ediyorum en azından bir sağlıklı gelsin diye. Ama daha beşinci güne gidecekler de öyle teste gidecek. Ben daha döllenen iki tane aşamasındayım 🤦🏻‍♀️
vallahi hic bilinmiyor o. benim ilk tedavimden cok cok daha az embriyom 5. gune ulasmisti. ilkinde 5. embriyodan 0 saglikli gelince, ikincisinde cok az sayiyla hic gelmez diye moralim bozulmustu. ben artik sans oldugunu dusunuyorum.
guzel dusunelim, guzel sonuclar olsun.

Merkezden arandım şimdi, malesef iki taneden de bir tanesi gitmiş, tek bir embriyom devam ediyor daha ikinci gün 🤦🏻‍♀️
Kim olsa üzülür haklısın şimdi ama belki de ilerde dönüp bakınca boşa üzülmüşüm diyeceksin o tek embriyo en sağlıklı embriyondur belki de bilemeyiz ki. Şans biraz da bu işler canım matematiği yok biliyorsun.

Merkezden arandım şimdi, malesef iki taneden de bir tanesi gitmiş, tek bir embriyom devam ediyor daha ikinci gün 🤦🏻‍♀️
Abla burda bir arkadas vardi onun 1 embriyosu olmustu blast benim 3 ikimizde genetige gonderdik benim saglikli gelen olmadi onun o bir embriyosu saglikli geldi transfer olcak 🥰 oyle dusunup enerjini dusurme inanki sayi onemli degil Ben simdi dua ediyorum opu Dan yeni ciktim 1 tane olsun genetikten saglikli gelsin diye icini ferah tut ❤️🥰🤲🏻

Abla burda bir arkadas vardi onun 1 embriyosu olmustu blast benim 3 ikimizde genetige gonderdik benim saglikli gelen olmadi onun o bir embriyosu saglikli geldi transfer olcak 🥰 oyle dusunup enerjini dusurme inanki sayi onemli degil Ben simdi dua ediyorum opu Dan yeni ciktim 1 tane olsun genetikten saglikli gelsin diye icini ferah tut ❤️🥰🤲🏻
Çok sağol canım benim, öpüyorum kocaman 💜

X