Tek başıma kültür turu

Çok teşekkürler güzel dileklerin için Choccy :KK36:Evet ya, endişelerle hayatı kaçırmak istemiyorum. Minnoş'u öp benim için:anne:

Terk edilmiş kedi yavrusu :KK48: Tam olarak bu işte. Çok sağolasın Chelzy:KK25:Aradığım gazı aldım sayenizde kimse beni tutamaz. :KK55: İngiltere hem kasvetli hem pahalı; gel Fransa yapalım 2 hafta :rolleyes:

Kanima girme :KK70:

Ingiltere zaten aştı beni.En az 8bin 9 bin lazim.O kadar cikamam o kadar zengjn degilim :KK70:. Benim senelerden beri en buyuk hayalim sicilyayi kariss karis dolasmak.Fransadan vazgec sicilya yapalim :KK76:

Kanima girme :KK70:

Ingiltere zaten aştı beni.En az 8bin 9 bin lazim.O kadar cikamam o kadar zengjn degilim :KK70:. Benim senelerden beri en buyuk hayalim sicilyayi kariss karis dolasmak.Fransadan vazgec sicilya yapalim :KK76:
10 gün için 9 bin çok uçuk bir rakam, ben 500 Euro'ya bir ay Fransa da kalırım. İşte üzerine uçak biletini, trenleri falan ekle. Ne kadar gezdiğine göre artıcak tutar.
Sicilya da ne var ya? İstediğin yeşil ve deniz ise Fransa dönüşü Karadeniz turu da yaparız bak :KK70:

10 gün için 9 bin çok uçuk bir rakam, ben 500 Euro'ya bir ay Fransa da kalırım. İşte üzerine uçak biletini, trenleri falan ekle. Ne kadar gezdiğine göre artıcak tutar.
Sicilya da ne var ya? İstediğin yeşil ve deniz ise Fransa dönüşü Karadeniz turu da yaparız bak :KK70:

Galler-Ingiltere-iskocya oldugu icin beli 2500 €.Vizesi carti curtu.Eee sterlin de 4.2 lira malum.Okul zamanimizdan kalma o ingiltere pahali deyimi ciddencgercekmis :) Sicilya-catania-taormina -etna buralari gormezsem gozum acik giderim.Fransada bir Parisi gordum marsilya birde cannes...Parisi cok mu abartmislar dedim.Marsilya cok daha hosuma gitti..Karadeniz demisken de her yaz gidiyorum.Vazgecilmezim orasi.5 yilim orda gecti.Ilk gorev yerim.Dagi tasi yaylasi benden sorulur :KK55::KK55:

ben belki ondan fazla ülkeye turlar tek gittim,canımı acıtane şey tek kişi farkı ödemek,haaa yalnımı değil,tek başına,turda herkesle arkadaş oluyorsun,hiçte yalnız değilsin,en sıkıcı yonu eskiden foto idi,şimdi çubuk var,ön kamera var,doa dert değil artık :)))iyi yolculuklar

ben deneyimlemedim.
ama sanki çok güzel olur gibi geldi.
şu an çocukla o kadar yalnızlığa muhtacım ki, açıkçası imrendim bile diyebilirim :)

her şeyin tadını çıkarırsın ne güzel, nerede fazla zaman geçirmek istiyorsan orada harcarsın zamanını.
bence güzel olur.

X