Tefriciye yardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
En uzun bir hafta olsun zaten onda sıkıntı yok bir haftada 500-600 adet okunur yani çok zor değil.7 kişi olsak toplam 7 hafta sürecek öyle düşünün çok uzun tutarsak bir okumayı 3 ay sürer hepimizin duası
En geç bir sonraki çarşamba okunmuş olsun bence gayet yeterli olur günde ortalama 100 okunsa bile rahat rahat yetişiyor

En geç bir sonraki çarşamba okunmuş olsun bence gayet yeterli olur günde ortalama 100 okunsa bile rahat rahat yetişiyor
Yani dua ediyoruz birazda çaba gösterelim.Geçen bir arkadaşım aradı tefriciye okuyorum bana yardım et dedi sen kaç tane okudun dedim 7 tane okumuş🙈sayısı önemli değil önemli olan gönülden okumak diye ahkam kesiyor ben müsait değilim dedim.

Yani dua ediyoruz birazda çaba gösterelim.Geçen bir arkadaşım aradı tefriciye okuyorum bana yardım et dedi sen kaç tane okudun dedim 7 tane okumuş🙈sayısı önemli değil önemli olan gönülden okumak diye ahkam kesiyor ben müsait değilim dedim.
Siz çalışıyormusunuz merak ettim

Bi yerden sonra ezberleniyor zaten oturduk yerden iş yaparken telefona zikir matik uygulaması indirip okudukça basarız sayıya dikkat ederiz. 7 tane okuyup sayı önemsiz demek de ne bileyim 😂 O zaman bu duaya niyet etmeyip sayısı belirtilmeyen bi duaya niyet etse daha iyiymiş Allah duasını kabul etsin inşallah ama sayıya önem vermiceksek birlikte okumak istemeyiz kendimiz okuduğumuz kadar yeter deriz bi de kul hakkı olmasın birine 4444 tamamlanır öteki 3000de kalır o kişi herkese tam okumuş olur günah olur. Günde en fazla 100 tane herkes okur sanırım ya yine okuyamayan müsait olmayan çıkarsa yardımla tamamlarız yeter ki herkese tam olarak teslim edelim

Yarın için acil nöbetim çıktı bugün başlayalım diyorum sizde tamam derseniz.Yarın nöbette olucam okumayı yaparım ama namazı yarın kılamam çünkü hasta gelip gidiyor telefon çalıyor rahat vermezler

Yarın için acil nöbetim çıktı bugün başlayalım diyorum sizde tamam derseniz.Yarın nöbette olucam okumayı yaparım ama namazı yarın kılamam çünkü hasta gelip gidiyor telefon çalıyor rahat vermezler
Benim için farketmez siz haber verin başlayalım bizde.ama Perşembe demistiniz oluyormu oyle

O. Zaman size o şekilde yapalım. Müsait olanlara perşembeden başlatırız. Ama şimdi aklıma geldi. Biz zaten akşam ezanından sonra perşembe gecesine giriyoruzki. Size zaten perşembe başlamış oluyoruz

Namazı akşam ezanından sonra kılın duanızı edin başlayalım biz. Çünkü akşam ezanından sonra perşembe gecesi oluyur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X