Tefriciye yardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sayılar konusunda çok titiz davranalım hepimizin duası hayati öneme sahip.Ve bu duanın sayısı ne bir eksik ne fazla olacak kabulüne vesiledir denir.

İnanın bizi burda bir araya getiren Allah olmazları oldurur güzel haberleri burdan verelim inşallah 🙏🏼
Aminn inşallah kalpten dua edeceğine ve birbirimizden güzel haber beklediğine eminim listede olan her arkadaşımızın önemli olan samimiyet dertlerimizi açıyoruz birbirimize. Niye göre isimle dua edicez Allah çok büyük belki birinin duası diğerine çok iyi gelecek 🤲 Adet döneminde okuyabilir miyiz ben bu hafta bekliyorum da o yüzden sordum

Aminn inşallah kalpten dua edeceğine ve birbirimizden güzel haber beklediğine eminim listede olan her arkadaşımızın önemli olan samimiyet dertlerimizi açıyoruz birbirimize. Niye göre isimle dua edicez Allah çok büyük belki birinin duası diğerine çok iyi gelecek 🤲 Adet döneminde okuyabilir miyiz ben bu hafta bekliyorum da o yüzden sordum
Adetli okunuyor canım sadece dua sahibi adetli olmayacak başlarken çünkü namaz kılacak iki rekat.Dua sahibi ismini verir ne için dua ettiğimizi söyler ona göre dua ederiz

Adetli okunuyor canım sadece dua sahibi adetli olmayacak başlarken çünkü namaz kılacak iki rekat.Dua sahibi ismini verir ne için dua ettiğimizi söyler ona göre dua ederiz
Tamam canım o zaman ben başlamaya hazırım Allah dualarımızı kabul etsin inşallah 🥰

Çok güzel bir enerjiniz var maşallah 🧿 kızınız olacak gibi hissediyorum😘
Ayy inşallah ya Deva olacak ismi Allah sağlıkla versin çok teşekkür ederim gerçekten sanki o hissettiğin enerji olumlu olacak şeylerin hissidir inşallah da öyledir 🤲🥰 Allah sana hiç bekletmeden istediğin an versin inşallah 🤲

Arkadaşlar ben 3-4 günde bitiremem.
Birde kaynımın ufak bi kaza geçirdi bu ara okuyacak durum da değilim. Kusura bakmayın

Sizde katılırsanız 8 kişi olucaz kişi başı 550 civarı okunacak
Zaten her perşembe baslanmayacakmi bu.baslanilan kişinin duası bir dahaki Perşembe gelmeden Çarşamba birde ne olur.yanlis anlmayin ama ben 4 kez bu duayı kendi başıma okudum hiçte zaman sinirlamasi koymadım çok şükür kabulde oldu dualarım.persembe başlanıp çarşambaya kadar süremiz olsa ne olur.sayi yüksek olunca yani 200.300.400 düşer o bikac günde biter ama

Zaten her perşembe baslanmayacakmi bu.baslanilan kişinin duası bir dahaki Perşembe gelmeden Çarşamba birde ne olur.yanlis anlmayin ama ben 4 kez bu duayı kendi başıma okudum hiçte zaman sinirlamasi koymadım çok şükür kabulde oldu dualarım.persembe başlanıp çarşambaya kadar süremiz olsa ne olur.sayi yüksek olunca yani 200.300.400 düşer o bikac günde biter ama
En uzun bir hafta olsun zaten onda sıkıntı yok bir haftada 500-600 adet okunur yani çok zor değil.7 kişi olsak toplam 7 hafta sürecek öyle düşünün çok uzun tutarsak bir okumayı 3 ay sürer hepimizin duası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X