Tefriciye yardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
umutlu82 umutlu82
Papatyali_anne Papatyali_anne
simliask simliask
@olacakinan
@rainyy
A atasub
Şimdilik 6 kişi olduk arkadaşlar biraz daha katılım bekleyelim herkes ne kadar okuyabileceğini yazar bir program oluştururuz sırayla hepimiz için okuma yaparız.Ne kadar kısa sürede okunursa o kadar etkili bir dua.Okurken melekler beklermiş okuduklarıma göre.En fazla birimizin duası bir haftada biter.Dua sahibi perşembe akşamı iki rekat namaz kılıp niyet edecek öyle başlıycaz inşallah.
Benide ekler misniz

Kişi başı 630 okunacak dua sahibi 664 adet okuyacak 3-4 gün arası okumayı bitirirsek hepimize kısa sürede okumuş oluruz

Elimden geldiğince okuyacagim belki katılan olur.bir ay içinde tüp bebeğe baslicam eğer mahsuru yoksa ikinciyi yada 3 ben almak isterim.herkes ok mi.birde perşembemi başlamamız gerkeiyor illaki bilgim olmadigi için soruyorum
En geç bir haftada bitmesi gerekiyor perşembe akşamı başlanması daha uygun olduğu söyleniyor.Eksik okuma olur yada süre uzarsa sıkıntı olur.sayıda çok önemli bu duada sayı kilidin anahtarı gibidir deniyor.bunlara özen gösteremeyeceksek başlamayalım

merhaba arkadaşlar
umutlu82 umutlu82
sev9 sev9
Papatyali_anne Papatyali_anne
simliask simliask
A atasub
TRENDY1234 TRENDY1234
S samuelina
En son durum bu herkes tamam diyorsa bu perşembe başlayalım.İlk hafta dua için bana sıra verirseniz çok sevinirim evlilik meselesi ile ilgili bir çıkmaza girdik o yüzden süreç çok uzamadan sorunu çözmek istiyorum
Benim için uygundur
Elimden geldiğince okuyacagim belki katılan olur.bir ay içinde tüp bebeğe baslicam eğer mahsuru yoksa ikinciyi yada 3 ben almak isterim.herkes ok mi.birde perşembemi başlamamız gerkeiyor illaki bilgim olmadigi için soruyorum
Ben de tüp bebek transferi olucam tahmini 3 hafta sonra o zamana yetişir inşallah sıra bana da

Benim için uygundur

Ben de tüp bebek transferi olucam tahmini 3 hafta sonra o zamana yetişir inşallah sıra bana da
Arkadaşlar kabul ederse ikinci sırayı size verelim.aciliyet sırasına göre okuyalım okudukça buraya yazarız yetiştiremeyen olursa destekleriz birbirimizi

IMG_8311.png

Kimin için okuyacaksak başlangıcı o arkadaşımız yapacak burda yazılan şekilde.Gelinimiz ve bir arkadaşım için okuduk Allah kabul etti.İkisi içinde doktor tedavi olmadan gebelik olmaz dediği halde normal yoldan gebe kaldılar.Bebek için okuyacağımız arkadaşların içi rahat olsun çok etkili bir duâdır.

Arkadaşlar kabul ederse ikinci sırayı size verelim.aciliyet sırasına göre okuyalım okudukça buraya yazarız yetiştiremeyen olursa destekleriz birbirimizi
Çok teşekkür ederim Allah gönlünüzdekini versin inşallah size 🤲
Kimin için okuyacaksak başlangıcı o arkadaşımız yapacak burda yazılan şekilde.Gelinimiz ve bir arkadaşım için okuduk Allah kabul etti.İkisi içinde doktor tedavi olmadan gebelik olmaz dediği halde normal yoldan gebe kaldılar.Bebek için okuyacağımız arkadaşların içi rahat olsun çok etkili bir duâdır.
İnşallah Rabbim kabul eder sağlıkla dünyaya gelir bu sefer evladım. Allah kimseyi evlatla sınamasın çok zor. Bu sefer sağlıkla gelecek inanıyorum Allah'ın izniyle 🤲

Çok teşekkür ederim Allah gönlünüzdekini versin inşallah size 🤲

İnşallah Rabbim kabul eder sağlıkla dünyaya gelir bu sefer evladım. Allah kimseyi evlatla sınamasın çok zor. Bu sefer sağlıkla gelecek inanıyorum Allah'ın izniyle 🤲
İnanın bizi burda bir araya getiren Allah olmazları oldurur güzel haberleri burdan verelim inşallah 🙏🏼

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X