Tefriciye yardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günaydın 550 olucaz ve iki gün içerisinde bititricez dimi
Canım iki gün diye birşey yok insanlık hali misafir olur, hastalık olur okuyamazsin ama sayı küçük normal şartlarda iki günde rahat rahat okunur ama iki günde bitmezde 3 günde biter yani ne kadar erken okursak okadar hızlı sıra gelir hepimize.erken okursak belki bir tür daha okuruz başka niyet için.bu arada benim 250 kaldı muhtemelen yarına biter

Benimde 250 kaldı.Bugün acil nöbete çağırdılar ama molalarda okumaya çalışıyorum.Bu akşam en geç yarın biter

Canım iki gün diye birşey yok insanlık hali misafir olur, hastalık olur okuyamazsin ama sayı küçük normal şartlarda iki günde rahat rahat okunur ama iki günde bitmezde 3 günde biter yani ne kadar erken okursak okadar hızlı sıra gelir hepimize.erken okursak belki bir tür daha okuruz başka niyet için.bu arada benim 250 kaldı muhtemelen yarına biter
TM dir bende eve gidebilirsem baslicam hemen yatana kadar yarilamis olurum yüksek ihtimal

Yarın dedim ama şükür okuyup bitirdim.Dua sahibi umutlu82 umutlu82 arkadaşım tez vakitte sağlıklı imanlı hayırlı bir evlat nasip eylesin Rabbim size inşallah🙏🏼

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X