Tefriciye Duasi Kanser Arkadasim Icin

Canim hamileyim Rabbim kimseyi Evlat hasretiyle sinamasin hamilenin duasi kabul olur derler elimden geldigince seni de dualarima eklerim.. Rabbim hayirlisi ise versin... Ben sayi pek bilmem ya da su dua daha hikmetli diye ama istedigin varsa okurum senin icin de..

Sağ ol canim benim eksik olma. Sen tüfeğinden koptuğu gibi dua et o bana yeter. İnşallah sen de bebisini saglicakla kucagina alirsin

Yureginden koptuğu gibi yazdim ama klavye tüfeğinden yazmış kusura bakma.

O zaman duaya devam :)))

Canim ben de 2 yildir cocuk istiyorum ama olmuyor. Kendime dua etmeyi biraktim annem öldüğünden beri baskalari icin dua etmek daha anlamli geliyor

Canim ben de 2 yildir cocuk istiyorum ama olmuyor. Kendime dua etmeyi biraktim annem öldüğünden beri baskalari icin dua etmek daha anlamli geliyor

Oyle demeyin ya ben ne mucizeler biliorum biride benim sanirim bende pko var ama tedavisiz oldu benimkisi Rabbim ikinize de verir ins BEYAZ KURT seni de ekleyeyim dualarima

chilekciko ahmet kizi arzunun sifasi niyetine 70 fatiha okudum. Canim bu arada 7 tane fetih okusak cok mükemmel olacak.acelesi yok, günlere yayarak okuruz. Yedi tane fetih okuyan her muskulunu allahin izniyle halleder diye biliyorum. Kendim de bizzat okumustum bir kere.

merhaba tefriciye duasini bitirmissiniz ama ben yinede 10 tane okumustum. allah kabul etsin insallah. bi hafta once bende bebegim olsun diye yapmistim. benim icin edilen dualar hep huzur verdi bana.insallah arkadasinizda tez vakitte iyilesir.aklima her geldiginde dua edicem yine.rabbim kimin ne sikintisi varsa tez vakitte icini ferahlatsin insallah

chilekciko dördüncü fetihi okudum. Kaldı 3 fetih.

ben yazamadim kusura bakmayin.Bebekten dolayi hastanedeydim bir de evde yatili misafirim var Bugun haber aldim annesi, Allah yardimcimiz olsun ama umutsuzm demis.. durumu kotuymus ilac alamiyormus nefes darligi cekiyormus.

Rabbim dualarimizi kabul etsin Tez vakit arzuyu iyilestirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…