Tedavisiz mikrotese sperm çıkışı

gencanneolmakisteyenler

Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2024
141
48
22
Merhaba
Eşim tedavisiz tese ameliyatı oldu ve sperm bulundu 4 tane kaliteli embriyomuz oluştu , ama araştırmalarıma göre tedavisiz tese olanların tutmuyormuş
Transfer sürecindeyim korkuyorum aynı durumu yaşayan var mı tedavisiz tese spermiyle hamile kalan var mı

Merhaba
Eşim tedavisiz tese ameliyatı oldu ve sperm bulundu 4 tane kaliteli embriyomuz oluştu , ama araştırmalarıma göre tedavisiz tese olanların tutmuyormuş
Transfer sürecindeyim korkuyorum aynı durumu yaşayan var mı tedavisiz tese spermiyle hamile kalan var mı
Kaliteli embriyo ise tutar neden tutmasın. Tutmaz diye bir şey yok. Zaten tedavinin amacı sprem çıkması. Sizin çıkmış ne mutlu

Merhaba
Merhaba benim eşim de olacak ne kadar sperm bulunmuştu acaba sizden ne kadar yumurta toplanmıştı

Merhaba
Ne alakası var canım sonuçta kaliteli embriyonuz oluşmuş.Genetik olarak sağlıklıysa transferinizde zaten tutacaktır Allah ın izniyle...Tutup tutmamasını tedaviye bağlamayın...Önemli olan kaliteli embriyo oluşması.

X