Tedavi ile ne kadar zamanda gebe kaldınız

TOMURCUK_27

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2022
566
220
25
Merhabalar tedavi ile ne kadar zamanda gebe kaldınız yardımcı olur musunuz bugün doktora gittim tedaviye başlayalım adet günümü bekliyorum tedaviye başlayacağız siz hangi tedaviyi görüp tedaviden ne kadar zaman sonra gebe kaldınız

Benim yumurtalıklarım kapalıymis canım acikdiktan 3 ay sonra hamile kalmıştım senin sorunun nedir

Benim yumurtalıklarım kapalıymis canım acikdiktan 3 ay sonra hamile kalmıştım senin sorunun nedir
Ya tüplerim tıkalıymış onlar açıldı iki ay olacak hala gebelik oluşmadı tedaviye başlayacak adet günümü bekliyoruz biz iki yıldır istiyoruz oluşmuyor yumurtalıklar nasıl kapalıymış canım nasıl açıldı

Rahim filmi istemişti doktorum kontrol amaçlı bir sorun olup olmadığını görmek için o zaman yumurtlaliklarin kapali olduğu anlaşıldı açmış doktorum ve 3 ay bekleyip gebe kalabileceğimi soyledi herhangi bir ilaç vermedi 3 ay sonunda gebe kalmıştım ama kalbi durdu şu an tekrardan gebe kalmak istiyorum

İnşallah isteyen herkese nasip eder rabbim şuan gebe değilsiniz doktora falan gittiniz mi suan

İnşallah isteyen herkese nasip eder rabbim şuan gebe değilsiniz doktora falan gittiniz mi suan
Amin Hayır gitmiyorum canım sadece düşükten sonra kan testi istemişti onları yaptırdım temiz çıktı herhangi bir ilaç da vermedi bekliyorum su an 5 ay oldu düşük olalı bu ay da gebe kalamazsam kür deneyeceğim sadece takviye amaçlı

İnşallah nasip olur şişede ne kürü deneyeceksiniz

Nasıl yani 2 kere adet oldun kaç gün vardı adet arasinda dolu dolu adet mi gördün az miydi bu konuyu doktoruna söyledin mi
29 temmuzda adet oldum 31 bitti
10 gün sonra yine oldum doktora gittim bu yüzden kan falan verdim yarın çıkacak sonuç
Kist galan hiç bişey yok dedi adet düzenleyici. Vereyim sıcaklar mat ediyor dedi

Merhaba, tüpleriniz rahim filmi esnasında mı açıldı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…