Tedavi ile ne kadar zamanda gebe kaldınız

Gebe kalabildiniz mi bende adetimi bekliyorum tedaviye başlayacak doktor

Gebe kalabildiniz mi bende adetimi bekliyorum tedaviye başlayacak doktor
Yok canım adet gördüm bu ay olmadı ve şu anda değişik bir durumdayım adetim bittikten 2 gün sonra kahverengi akıntım geliyor bugün 3. Gün nedir bilmiyorum yarın doktora gideceğim. Sen naptın tedaviye başladı mı doktorun nasıl bir yol izleyecek

Haftaya adetimi bekliyorum canım nasıl bir yol izleyecek bilmiyorum adet olunca gideceğim inşallah sizin nasıl bir yol izledi doktorunuz hangi tedaviyi görüyorsunuz biraz bilgi verir misiniz inşallah gebesinde canım

Haftaya adetimi bekliyorum canım nasıl bir yol izleyecek bilmiyorum adet olunca gideceğim inşallah sizin nasıl bir yol izledi doktorunuz hangi tedaviyi görüyorsunuz biraz bilgi verir misiniz inşallah gebesinde canım
Ben tedavi görmedim canım bir engel yoktu eşimde de bende de sadece DHA önce söyledigim gibi yumurtaliklarim tikaliymis ondan sonra olmuştu zaten kalbi durdu. Yarın gideceğim doktora ama kanamam geldi adet dışında onun için gideceğim neden olduğunu bilmiyorum

Hm geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…