Tecrübesi olanlar yalvarırım yardım etsin

evet öyle doğru diyorsunuz ama başta düzenli hissedip birden hareketleri kesilince imsan cok korkuyor. son günler o kadar bellliydi ki hareketleri dısardan esim bile görmüstü. simdi birden bire kesti hareket hareket etmeyi.

Acile git lütfen. Çok yoğun hareket eden bir bebeğin birden durmasını ben duymadım. Inşallah sen istisnasındır.
ben de bu yüzden korktum zaten. bastan beri seyrek hareketi olsa veya hiç hissetmesem endişe etmezdim. ama her uzandığımda hareketini mutlaka hissettiğim bebeğim bir anda hareket etmemeye basladı. esnediğini falan bile hissediyordum karnımın bir tarafında gerilme oluyordu. simdi sadece ara sıra mesaneme baskı oluyor. o da bebekten mi başka bir seyden mi kestiremiyorum

acile gitsem erken hafta olduğu için ilgilenmezler geri yollarlar diye korkuyorum. kendi doktorum 170 km uzaklıkta.

yok hiçbiri yok. ne ağrım var ne bir seyim. hatta karnım dün sabah kalktığımda iyice belirginleşti. ağrım yok. iştahım iyi, akıntım normal. ama bebeğin neyi var bilmiyorum. keske eve kalp atısını dinleme cihazı alsaydım

wsim de bunu diyor sinirleniyorum. hareket etmek istemiyorsur, keyfi öyle istiyordur falan diyor. ama her gün hareket ediyordu 17.haftanın sonundan beri. 2.haftaya girdiğim gün birden azaldı hareketleri. dün hiç etmedi. simdi de bekliyorum edecek mi diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…