Tecrübeli Hanımların bilgisine ihtiyacım var bakar mısınız?

avokadoananas

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2017
412
305
Daha önce bir dış(tüpte gelişip alınan), Bir kimyasal ve bir düşük yaşadım. Devlet hastanelerinde düşük nedenlerinin araştırılması için aynı nedenden 3 düşük yapmak gerekiyor sanırım. Bu testleri yaptırmanın başka bir yolu var mı? Testler neler? Nasıl yapabilirim?

Aynı nedenden olması gerekmiyor bildiğim kadarıyla siz detayını vermeyin doktora. Bence sadece haftasını söyleyin 3 düşük yaptım deyin. Onlar da çok aramaz zaten. Kimyasal dediğiniz kaç haftalikti kese mi yoktu?

Araştırma için Tıbbi genetik bölümüne randevu alıp gidiyorsunuz ve düşük yaptığınızi, sayisini söylüyorsunuz. kromozom testi ile trombofili paneli yapılıyor burada. Uzun sürede çıkıyor 2-3 ay gibi. Perinatoloji bölümü var benim gittiğim ama ona randevu alabilmek için kadın doğum doktoru onay verecek gidip düşükler yaptığınızı araştırılması istediğinizi söyleyin, perinatoloji randevusu için onay vermesini rica edin. Perinatolojide bazı kan testleri ve rahim filmi çektiriliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…