tecrubeli arkadaslardan yardim hamilemiyim (resimli)

gercekten mi hala emin olmadigim icin bilemiyorum bi kac gun daha bekleyip sabah test yapsam daha emin olurum demi kizlar daha esime soylemek istemiyorum

ins hamileyimdir canim ayin 27 sinde ama bu testin uzerinde adet gununden 4 gun once yapilabilir yaziyordu bende yaptim

tebrikler canım
pozitifi görmüşsün işte darısı başıma
hayırlı sağlıklı bi gebelik diliyorum tatlım.
umarım bebeğin seni hiç bırakmaz

ya canım bide bizimle belirtilerini paylaşsan
benim 13 gündür kasık ağrım vardı bugün adet günüm halen olmadım ve ağrımda kayboldu
çok bariz bi ağrım vardı ama bugün yok belim ağrıyor gögüslerim sızlıyor ve 4 cm kadar şiştiler
onun dışında akıntım var başkada birşeyim yok.

guzel dilekler icin herkese tsk ederim markasi clearblue muydu ne tam hatirlamiyorum belirtiler yok aslinda canim yaaa sadece goguslerim adet gelicekmis gibi agriyo birde belim agriyo okaar o yuzdende aslinda emin olamadim yaaa yani hala emin degilim bi kacgun bekleyip ilk idrarla tekrar yapiyim esime hala bisey demedim sizinle paylasiyorum sadece kalbim nasi atiyo anlatamam anliycak diye odum patliyo esim

ben olsam çoktan belli etmiştim niye saklıyon ki bebarber yaşayın bu süreci o da heyecanlansın kan testini beklerken şu saatte açık poliklinik vardır gidin öğrenin

Test sonucuna gore hamilesin , tebrik ederim ...
Bende hamileligimde adet sonrasi testle erken donemde yapmistim yinede dogruyu positif gostermisti ... Doktora gittiginde ilk basta kese gozukmeyebilir , bu seni kesinlikle korkutmasin 1-2 haftaya kadar kesede gozukur insallah .. Saglikla kucagina almani dilerim ..

bende pozitif çıkan testime inanmayıp doktora gitmiştim ve test yaptımı pozitif çıktını söledim ozaman bana eğer öyleyse doğrudur vardır dedi ama yok çıkarsa bazen var olabilir varsa kesin vardır dedi .. geç yantarafa bakalım dedi ulturasonda baktı ve kese oluşmuş evet hamilesin dedi :)) bence hamilesin derhall bi doktora git ..

tskler ins hamileyimdir ben yurt disindayim daha bat ima 2 gun var sizce erkenmi positiv cikti ama yinede emin degilim

Canım sık sık doktora gitme şansın yoksa kesenin görünmesi için beklenen adet tarihinin 4-5 gün geçmesini bekle.Ama bu güzel duyguyu eşinle yaşamak için imkanın varsa hemen kanda baktırın derim.

diyorumki yarin sabah idrariyla bi kere daha test yapiyim ondan sonra hber veriyim hemen doktora gidelim yani demek istedigim su kan testi yapilmiyo burda polikliniklerde doktorumdan randevu almam lazim orda test yada ultrasyon yapilir heralde bilemiycem ama yani bu test positif diyosun kesin yani kislar ben inanamiyorum hala esin 9.ayin 16sinda dogum gunu var acaba beklesem ozamanmi soylesem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…