tecrubeli arkadaslardan yardim hamilemiyim (resimli)

arkadaslar son durum su dun sabahdayanamadim ilk idrarimla test yaptim eve hamileyim hemde 2-3 haftalik yaziyodu esime hemen soylemek istedim ama esimin disarda bi kac isi vardi beni aradi askim yeni evimize gidelim bi kac is var yapalim beraber dedi belki obur topiklerden okumussunuzdur kendi evimize tasiniyoruz tamirde simdi neyse tamam dedim testi yanimda goturdum cocuk odasini bos birakacaktik bebek olana kadar fazlalaik esyalarimizi koyalim diyordu bende o odaya gittim askim gelirmisin dedim oda geldi kapat gozlerini ac ellerini dedim yapti testi koydum eline yakinda uc kisiyiz allah bize bir melek gonderdi dedim cok sevindi inanamadi sarildik agladik :)))) bu kadar pazartesi doktora gidiyorum Allahim herkese nasip etsin ins Allahim tamamini erdirir ins herkese cok tsk ederim opuyorum hepinizi :)

tebrik ederim allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin ben de taze hamilelerdenim:))

merhaba kızlar;

gecen ay asılama oldum ve negatıfle sonuclandı bu arada esımde sorun vardı asılamadan sonra dr a gıttık tekrar kontrol vardı herseyın duzeldıgını soyledı..gelelım sımdıkı derdıme..

dün regl olmam gerekıyordu olmadım
kasıklarımda ,bacaklarımda ve belımde cıddı agrılar var yaklasık 4 gunden berı
en onemlısıde vajınada abartılı bır ıslaklık ve acı var sankı yere duscekmıs gıbı hafıfte kasıntı cabası her an tuvalete gıdıyorum var sanıp cunku ıcı sankı dolu sıvı..
1 haftadan beri vucut ısım 36.5 - 36.8 hıc dusmuyo.
acayıp halsızım,goz kapaklarım yanıyo ...
hıc olmadıgı kadarda ıstahsızım...
çok garıp duygular ıcındeyım ne olur bana olumlu olumsuz bu konuda fıkır verın cunku gercekten cok bunaldım ve yalnızım:KK43:((( bıktım asılama tup bebek ıgneler...

merhaba kızlar;

gecen ay asılama oldum ve negatıfle sonuclandı bu arada esımde sorun vardı asılamadan sonra dr a gıttık tekrar kontrol vardı herseyın duzeldıgını soyledı..gelelım sımdıkı derdıme..

dün regl olmam gerekıyordu olmadım
kasıklarımda ,bacaklarımda ve belımde cıddı agrılar var yaklasık 4 gunden berı
en onemlısıde vajınada abartılı bır ıslaklık ve acı var sankı yere duscekmıs gıbı hafıfte kasıntı cabası her an tuvalete gıdıyorum var sanıp cunku ıcı sankı dolu sıvı..
1 haftadan beri vucut ısım 36.5 - 36.8 hıc dusmuyo.
acayıp halsızım,goz kapaklarım yanıyo ...
hıc olmadıgı kadarda ıstahsızım...
çok garıp duygular ıcındeyım ne olur bana olumlu olumsuz bu konuda fıkır verın cunku gercekten cok bunaldım ve yalnızım:KK43:((( bıktım asılama tup bebek ıgneler...

hiç test yaptınızmı bu belirtiler psikolojikte olabilir.. üsütmedende olabilir bi çok şeyden olabilir ..

bundan 4 gun once yaptım fakat guvenılır olmadıgı ıcın cokta dıkkate almadım teste gore tek cızg vardı..

bundan 4 gun once yaptım fakat guvenılır olmadıgı ıcın cokta dıkkate almadım teste gore tek cızg vardı..

regliniz geçtimi peki .. benim doktorum bazen yok çıkarsa var olabilir demişti var çıkarsa onda yanılma payı yok demişti .. çünkü hamilelikte salgılanan hormonun düzeyindne dolayı bazen yok çıkabiliyomuş .. acaba erkenmi yaptınız testi .. zatne reglim geçti diyosanız bi test daha yapın yok çıkarsa yoktur sanırım...

geceli 2 gun oldu ki benım asılama yapıldıgı ay bıle tam gununde gelmıstı cok duzenlıdır gunu asla sasmaz.. testı yaptıımda daha cok erkendı zaten o yuzen burada fıkır almak ıstedım kan tahlılı yaptırsam daha mantıklı aslında bugun bı aksama kadar bekleyıp yaptırmayı dusunuyorum..

geceli 2 gun oldu ki benım asılama yapıldıgı ay bıle tam gununde gelmıstı cok duzenlıdır gunu asla sasmaz.. testı yaptıımda daha cok erkendı zaten o yuzen burada fıkır almak ıstedım kan tahlılı yaptırsam daha mantıklı aslında bugun bı aksama kadar bekleyıp yaptırmayı dusunuyorum..

ozaman tekrar bi test yapın yada dediğiniz gibi kanda baktırın ..

X