Çatlaklar TCA Çatlaklara Kesin Çözüm Olabilir

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
  • Konu Sahibi sevgisiz_asla:)
aynen ya napsak bidaha mı uygulasakkisenağlama

aman yok canım ben bidaha filan uygulamam hala geçmedi leke gibi duruyo dışarı çıkmak istemiyom bidaha yağsak kimbilir nasıl olcak yine sen bilirsin ama uyarıyorum kimsenin üzülmesiini istemem çatlaklardan kurtulcaz derken bide üstüne leke eklemeyelim yani selincim kaç gündür araştıyorum tcanın yan etkileri zararları varmı die hemen hemen hepsinde gereksiz cilt açılması veya koyulğu yapabilir kalıcı kızarıklık kalabilir filan die yani şuanda bizimkiler ya geçicek yada iz bırakçak bilmiyom

selincim bu arada kabuk atan yerler nasıl ten rengine dönüyomu bnm 21 gün oldu hala daha aynı gibi :gitme:

selincim bu arada kabuk atan yerler nasıl ten rengine dönüyomu bnm 21 gün oldu hala daha aynı gibi :gitme:

şimdi düşündümde hani düşersinde biyerin kabuk tutar sonra beyaz bişe kalır altında onun gibi ama açık pembe renginde ve kahvelikler var kimi yer nokta nokta olmuş durumda ama geçeceğini umuyorum yoksa haftaya bi tca daha yapcam ama fazla tutmadan tabiki bu arada ben geçen hafta cuma yapmıştımkaydirigubbakcemile2

TCA nın evde yapılması ne kadar doğru bilemiyorum. doktorlar limonun ve ya başka meyvelerin asitlerinin bile deriye zarar verebileceğini söylüyorlar kızlar mafoldumben

acil şifalar diliyorum umarım en kısa zamanda eski haline dönerler boshayallersmile

canım kullancaksan çok dikkatli kullan bnmde öle işte böle biyere vurmuşmda hafif peme kahve karışımı bekliyorum bakalım belkide 2 3 aya geçicek ama eğer öyleyse bu kadar zahmete çekmeye değmez yani

canım işte bi anlık boşluktanmıdır nedir insan pek sonunu düşenemiyo inş geçer tşk ederim

canım işte bi anlık boşluktanmıdır nedir insan pek sonunu düşenemiyo inş geçer tşk ederim

Arkadaşlar ben ilk uygulamamı estetisyen bir arkadaşıma yaptırmama rağmen iz sorunu yaşıyorum, bana kalırsa evde veya doktora, bu değil olay. Sanırım yüksek dereceler kullandığımız için oluyor. Kaldı ki doktora da gittim ben, açılma sorunu olmadığı müddetçe iz kalma çok nadir olur dedi o da.
Şahsen benim bacaklarımdaki çatlaklar neredeyse tamamen gitti. 2 seansta hem de. Ama anladığım kadarı ile %20 ve üstünü ilk uygulamada kullanmak, sakıncalı olabiliyor, geç iyileşme anlamında.

sanırım %20 üzerini doktorlar da kullanmaya çekiniyorlar

aaah çatlaklar

kızlarrr hakkınızı helal edin kısa süreli bir tca yapıcam şimdi 5 dk tutucam aslında tam kabuk atılma olmadı ama önemli değil geçen uygulamamdada kalan kabuklar vardı ki iyi ki varmış oralara bişe olmadı yaz geldi millet denize gidiyo ben bakıyorum öylebilmiyorumkismile

sayacı 5 dk ya kurdum 2. dkda mort oldum hemen yıkadım beyazlama oldu şuan pek acı hissetmiyorum ay çatlaklar yetti bide izi çıktı başımıza bakalım ne olacak acaba yarayı dahadamı derine indirdim ama benim derim baya oluşmuş yani çukur filan değil iz pembeli kahveliydi artık geçmiş ola bakalım nolcak dua edin kızlar banaaa:gitme:

korkulan olmadı derim eski hali gibi olması gerektiği gibi yani acı filanda yok yapmadan önceki hali gibi şimdi üstünden deri atar 4 gün sonrasositososito

korkulan olmadı derim eski hali gibi olması gerektiği gibi yani acı filanda yok yapmadan önceki hali gibi şimdi üstünden deri atar 4 gün sonrasositososito

hadi bakalım cnm gelişmleri yazarsın artık ben cesaret edemiyorum vallahi helede bu sıcaktasempatiksalakcinni

canım senin hala varmı izin bende aynı sorun yaşıyorum yani tenimden daha açık değil tenimden daha koyu yani geçicek ama uzun süredemi:sinifsinif:

kızlar mrb..
konunuzu uzun süredir takip ediorum..
benim de vücudumda ergenlikten kalma çatlaklarım var.. buzlu terapi konusunu takip edenler bilirler, bel kısmımdaki çatlaklara buzlu terapi yaptırıorum.. tedavim henüz sonuçlanmadı; ama gelişmeler olumlu..
bacaklarımda da belimdekine göre çok daha ince de olsa çatlaklar var.. bunlara buzlu terapi yaptırmak beni maddi olarak baya sıkıntıya sokacağından yaptırmayı düşünmüorum..
bu başlığı okuyunca tedavinin buzlu terapi ile benzerlik içerdiğini görerek ve yapan arkadaşların deneyimlerine de güvenerek %30'luk tca aldım ve bacaklarımda çok küçük bir bölümde vücudumun göstereceği reaksiyonu denemek için 3 dak. lık bi uygulama yaptım.. 2 hafta sonunda bacaklarım güneşte yanmış gibi ince ince soyulmaya başladı.. soyulmalar bitmek üzere..
soyulma az olduğundan çatlakların görünümünde pek bi farklılık olmadı doğal olarak, soyulmanın biraz daha fazla olabilmesi için gelecek seansta tca yı 3 dak.dan daha fazla bekletmeyi düşünüorum.. diğer uygulamayı haftaya yapıcam..
bakalım neler olucak.. sonuçları yazıcam..
görüşmek üzere a.s.

Son düzenleme:
TCA yı uygulayanlar hepiniz beyaz tenlimisiniz,uzun süredir takip edemiyorum da

bi mesajda esmer tenlilerin yapmasının sakıncalı olduğu yazıyordu

benim umudum sönmüştü o mesajdan sonra((

canım senin hala varmı izin bende aynı sorun yaşıyorum yani tenimden daha açık değil tenimden daha koyu yani geçicek ama uzun süredemi:sinifsinif:

Tatlım ben 2. uygulamayı yaptım, seyrelterek... O koyuluklar büyük ölçüde geçti 2. soyulmada. Sen yine de bekle biraz daha,korkuyorum çünkü yanlış bir şeye neden olmak istemiyorum((
Ayrıca dermaroller a da başladım çinko kremi ile. Ve dermaroller da şu dikkatimi çekti, tca uyguladığım yerlerde çok daha çabuk sonuç verdi. Bir de sağ baldırımda bulunan çatlaklar artık yoklar diyebilirim kızlar. Belki biraz uzuns ürecek izlerin vs gitmesi ama sonuçta çatlaklar gidecek...

AA Strawberry, hoş geldin:))) Ben de seni takip ediyordum diğer başlıkta:))) Dediğin gibi, TCA ile mantık çok benziyor buzlu terapinin. Ben de gelişmeler çok iyi, özellikle 2.uygulamadan sonra çok daha iyi gördüm. Baldırdakiler gittiler nerdeyse. :))) Biraz zor iyileşiyor sadece o kırmızılıklar. Onun dışında memnun kaldım ben...

mrb cnm hoşbulduk:) evet tca ile buzlu terapi mantık olarak çok benzer.. benim de denememi sağlayan hem bu benzerlik hem de senin yazmış olduun olumlu gelişmeler, yani ben de seni takip ediorum kaydirigubbakcemile2
bu arada o kırmızılıkları dert etme, buzlu terapide de aynı durum söz konusu.. benim tedavi yapılan yeri görseniz korkudan dudağınız uçuklayabilir ; ama zamanla görünüm düzelior..
inş. bu iğrenç yırtıklardan hep beraber kurtulucaz :içelim:

ya foto kaliteli çekebilsem koyacam ama kaliteli değil demişsin görseniz korkudan dudağınız uçuklar diye nasıl anlatsam ben %20 tca kullandım biraz fazla tuttum tatlım sakın fazla tutma bak sakın diyorum şuan benim sanki yanmış gibi derim izler var kahveli beyazlı umarım geçicek yoksa lekeleri geçirmek içinde tca sürmeye devam edicem zaten yaptıktan bir hafta sonra bi küçük 2 dk uygulama daha yaptım yaz geldi denize giricez leke leke çok kötü bi durum kendime sinir oluyorum keşke daha erken duysaydım bunuda en azından yazın bu zorlukları çekmezdim iyiki acılarım geçti çok kötüydü benim yaralarım sakın uzun tutma herkese diyorum uzun tutmayın canınız bir anlık değil uzun süreli yanar lekeside cabası olur sakın!!!:enbuyukkk:

aynen kızlar ben arkdaşıma katılıyorum bende kullandım 1 ay oolucak nerde sürdğüm yerler iz gibi duruyo çok uzun sürede geçmicek gibi o yüzden bi kez daha düşünüün kullanmadan önce çatlaklarınızn üstüne bide leke eklemek istemezsiniz heralde onun için lütfen iyi düşünün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…