Çatlaklar TCA Çatlaklara Kesin Çözüm Olabilir

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
  • Konu Sahibi sevgisiz_asla:)

canım ben zaten bidaha kullanmayı düşnmüyorum bu resmen deri yakıp öyle soyuyo iz kalmaması mucize olur yani ki zaten gördüğüm kdarayıla sendede var bendede var selindede o yüzden herkes iyi düşünsün

az beklettiğim zaman hiçbi iz filan bırakmadı ama biz deliler uzun tuttuk sempatiksalakcinni

benim ikinci uygulamam iyi sonuç vericek sanırım kahve yerler beyaz olmaya başladı aman beyaz olsun ben onları güneşte hallederim zemuszemus acaba beyaz olmasımı iyi kahve olmasımı oda var hangisi daha çabuk geçerki kızlarrraklinialirimsmile

Selin senin burcun ne??? Cok kararlisin ve cesaretlisin inaniyosunnn, bu inancla kesinlikle insallah geciciek bütün iszlerin ve kurtulcaksin, ama bazen gercekler cok aci olabiliyo o yzdn dikkatli ol tca konusunda yerimseniben

ayhh kızlar vallahi bi alemiz çtlakları unuttuk şimdi izlerimizin peşine düştük kaşıncak yer arıyoz

bi kısa süreli tca daha yapmayı düşünüyorum kahve-pembe lekelerim yerini pembe-beyaz düz bi görüntüye bıraktı sağlıklı bi deri ama rengi benim tenime göre açık renkte dna sı bende değilmi zaten aynı renk gelir zamanla karmaşık renk olmasından güzel

cnm sen ilk uygulamanda % kac kullandin?? Catlaklarin suan ne durumda senin, arkadaslar biraz korkuttuda beni fisfisfis

3 dklık tca uygulaması daha şimdilik acı veya hareket yok bakalım haftada bir yapıcam herhalde ben bunu umarım bağ dokum zarar görmemiştir ilk yaptığımda yoksa iz yapar hani jilet izleride iz yapıyo ya bağ dokunun zedelenmesinden kaynaklanıyo ondan iz yapıyo umarım o kadar derine inmemiştir ama inmemiş gibi görünüyo jilet izi biraz kabarık oluyo benimkiler ise dümdür normal deri ama renk problem iştelmaz:

selin haftada bir yapman çok değilmi ? bir haftada cilt kendini toparlayamaz sende daha çok yormuş olursun bence

cnm sen ilk uygulamanda % kac kullandin?? Catlaklarin suan ne durumda senin, arkadaslar biraz korkuttuda beni fisfisfis

Tatlım %30 kullandım, bazı yerler nerdeyse tamamen geçti ama hafif izler var işte, şimdilik tek sorun bu...

2. olan felaket uygulamamın üstünden 3 tane küçük uygulama yaptım o büyük felaketin üstüne 5 er gün arayla uygulama geçti hatta 3.yü şimdi yaptım benim göğüslerimde nasıl geçicek bilmiyorum işte beyazlıyolar artık güneşlenip diğerleri gibi olmasını sağlıycam yapacak bişe yok

selincim bi foto fln cekemezmisin bacaklarina fln, cok merak ediorum nasil gözüküyo, ins gecerrr iz kalmaz...

kızlar nasıl gidiyo uygulamalar ?

durum bu kızlar pek kaliteli değil ama idare edin

Son düzenleme:
selincim gördüğüm kdarıyla sende leke problemi yaşıyorsun hala vala bnmde 1 ay 10 gün filan oldu yapalı ama ten rengimden hala daha koyu yani biraz geçmesi zaman alıcak giibi ben madecassol aldım bepanthenle karıştırıp her gece yatmadan önce sürüyorum ilk günkü gibi kırmızı değil biraz geçti ama 4 5 ayda sanki anca gçr gibi inş geçer çatlağın üstüne bide leke hiç hoş durmuyo gerçkten

selincim ben hiç çatlak göremedim vallahi kaydirigubbakcemile2

selincim ben hiç çatlak göremedim vallahi kaydirigubbakcemile2

ah güzelim çatlak yokta bu lekelerde bi olmasa ne güzel olcak eski haline şükredersin bu halini görünce:2:güneşlenmeyi düşünüyorum nasıl olur bilmiyorum ama kabuk atar diye düşünüyorum sonuçta tenim pürüzsüz bi kabarıklık yok rengi değişik işte oda zamanla geçer umarımalsanaalsanasmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…