Taze transfer olup İdrar testi negatif kan tahlili pozitif olan var mı aranızda umudumu kaybetmek üzereyim lütfen cevap verin arkadaşlar

Derin4238

Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2023
164
28
33
Bugün bı test yaptım erken gebelık, sonra dan Ikıncı cızgı belırdı 10.dk da falan . Ama umudum kalmadı aranızda bu şekilde olup kanda pozitifi gören var mı

Neden umudun kalmadı ? Hcg önde kanda belli eder kendini idrara daha sonra geçer o sebeple idrar testin negatif vermiş olabilir

Dondurulmuş 5.gün embriyosunda 8 gün zar zor ikinci çizgiyi gordum bence erken yapmışsizn en az 10 güne kadar çıkmıyor taze transferde

Icıme öyle bı su serptın ki canım . Insallah öyledır . Bu süreç çok zor gerçekten tedavısı ayrı beklemesı ayrı
Rahat olun bence hersey olacağına varıyor ben 6 ve 7 gün yaptım negatif gördüm olacağına çok ağlayıp üzdüm ki kendimi boşa yani 10 gün gittim direk kan verdim 245 çıkmıştı taze de bu biraz daha geç yansıyor onun içn acele etmeyin

Rahat olun bence hersey olacağına varıyor ben 6 ve 7 gün yaptım negatif gördüm olacağına çok ağlayıp üzdüm ki kendimi boşa yani 10 gün gittim direk kan verdim 245 çıkmıştı taze de bu biraz daha geç yansıyor onun içn acele etmeyin
Haklısın canım 2 gün kaldı zaten bakalım ınsallah benim de pozıtf çıkar sonucum

Haklısın canım 2 gün kaldı zaten bakalım ınsallah benim de pozıtf çıkar sonucum
İnşallah rabbim kimsenin kucağını boş birakmasin çoook zor süreçler tüp bebek süreci oldu mu olmadimi olunca gebeligi de çok zor geçiyor düşük tehlikesi ve doğuma kadar kulanilan igneler insan kucağına alana kadar hep korku ile geçiyor inşallah sagsalim bende kucagima alabilirm

İnşallah rabbim kimsenin kucağını boş birakmasin çoook zor süreçler tüp bebek süreci oldu mu olmadimi olunca gebeligi de çok zor geçiyor düşük tehlikesi ve doğuma kadar kulanilan igneler insan kucağına alana kadar hep korku ile geçiyor inşallah sagsalim bende kucagima alabilirm
Amin canım Allahım kolaylaştırsın ferahlık versin kalplerımıze

Benım kan tahlili negatif çıktı maalesef

X