tavsiyenize ihtiyacım var

hseaae

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2015
7
1
33
merhaba kızlar. yeni üyeyim aslında size sadece bu konuyu açmak için üye olduğumu söyleyebilirim. benim sorunum şu, aslında sorun da değil. kendimden şikayetçi ya da rahatsız biri değilim asla öyle düşünmeyin sadece her kadı daha bakımlı olmak daha güzel görünmek ister. benimki de öyle. kendimle ilgili düzeltmem değiştirmem gereken neler var sizce? ben kendime bu konuda yardım edemiyorum aslen ten rengimi bile bilmiyorum hatta sarı diyorum sadece. sizden beni bana tanıtmanızı ve biraz daha bakımlı olmama yardımcı olmanızı istiyorum. şimdiden teşekürler.

Eklentiler

• 10636939_10153834416092501_6307904319391154908_o.jpg
    143,1 KB · Görüntüleme: 177
  • 10906023_822238264498970_1381437914360805354_n.jpg
    82,7 KB · Görüntüleme: 130
Yok tam tersi bana biraz zayıf geldiniz şöyle 2-3 kilo daha olsaydı tam olacaktı yoksa iyisiniz değişmenize gerek yok inanın.

Merhaba.
Fotoğraflar çok ipucu vermiyor açıkçası. İlk fotoğrafınızı baz alarak konuşacağım. 24 yaşındaymışsınız bu güzel yaşa o giyim tarzı olmamış bariz olarak bunu söyleyebilirim. Ayrıca o saat kıyafetinizle çok alakasız durmuş.Saat tek başına güzel olabilir ama bu kıyafete gitmemiş.

Neleri değiştirebilirsiniz ?
1- Saçlarınızı uzatabilirsiniz.Boya var mı kendi doğal renginiz mi bilmiyorum ama saçlarınızda bir değişiklik yapabilirsiniz.
2-Giyim tarzınızı değiştirebilirsiniz.Bu kıyafet sizi daha olgun göstermiş. Fiziğinizi daha net gösteren, uyumlu parçalarla size yakıştığını düşündüğünüz renkler seçebilirsiniz.
3-Dediğim gibi fiziğiniz bu kıyafette anlaşılmıyor pek.Spor yapmıyorsanız spor yapabilirsiniz.Kıyafetleriniz vücudunuzda daha iyi durur.Zayıf olmak değil fit olmak önemli.

Değiştirmemeniz gereken iki şey ise;
Birincisi; ilk fotoğrafta hoş buldum sizi, gülümsemenizi hiç eksik etmeyin derim.Hem böylelikle güzel gamzenizde ortaya çıkar hep. İkincisi; Kendiniz hakkındaki düşünceleriniz böyle olsun hep.Dış görünüşünden çok rahatsız olan, bunu sürekli dile getirip takıntı hale gelen, sürekli şikayet eden bir kadın zerre çekici olmaz çünkü.

Değiştirebileceklerinizi değiştirin lütfen.Daha bakımlı olmak, daha iyi görünmek sizin elinizde.İmkanlarınız dahilinde elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın.Bakımlı olmak zaman ister emek ister.Kendinize bakım rutinleri belirleyip düzenli olarak bunları uygulayabilirsiniz.

Youtube'a -bakım rutinim- yazarak her tür bakım videosuna ulaşırsınız. Güzellik vloggerlarını takip edebilir, videolarını izleyebilirsiniz. Ayrıca bu topicleri okuyabilirsiniz;

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/bakimli-kadin-olmanin-puf-noktalari.739106/

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-kulubu-guzellerinin-guzellik-sirlari.202829/

Bu son izlediğim video mesela;
Yine aklıma gelenler;
Beslemenizi bir gözden geçirin.Neler yiyip neler içiyorsunuz? Yeterince sağlıklı ve doğal besleniyor musunuz.? Zararlı yiyecek ve içeceklerden uzak durun mesela.Yine yeterli miktarda su içiyor musunuz ? Sigara kullanıyor musunuz? Uyku düzeniniz nasıl? Sporu söylemiştim zaten.Bu gibi şeyler içten bakıma girer.Önce içten bakımı halletmek daha sonra dıştan bakımla ilgilenmek daha doğru bana göre.

Cok teşekkür ederim gercekten yazdiklariniz icin hele o kadar ugrastiginizi gorunce cidden cok mutlu oldum :) soylediklerinizi uygulamaya calisacagim :) ozellikle gülme kısmını :*

Yok tam tersi bana biraz zayıf geldiniz şöyle 2-3 kilo daha olsaydı tam olacaktı yoksa iyisiniz değişmenize gerek yok inanın.
Evet kilo almak için çaba harciyorum gercekten ozellille yüzüm biraz alsin istiyorum ama bakalim nasi başarılı olacağım bilmiyorum :) göbeği olmasin istiyorum sadece yüzüm azıcık şişse yetecek gibi :)

Göbek istemiyorsanız spor yapmayı sakın unutmayın çabalar boşa gitmesin :) Kilo alınca yüz de azıcık dolgun görünür hani şöyle sıkmalık yanaklarınız olur o yüzden fazla almayın ki gelen giden sıkmasın pişman olursunuz kilo aldığınıza

İlk fotoda saçlarınız permalı mı ? Düz fön olsa daha bakımlı duracak gibi görünüyor.Diğer fotolarda saçlarınızı hep toplamışsınız.Eğer uzatınca toplamadan duramıyorsanız o zaman omuz hizasında bob kesim yapabilirsiniz.
Gözaltı kapatıcısı kullanırsanız bakışınız daha çok aydınlanır.İyi bir rimel ve mercan rengi parlatıcı güzel olabilir.
Renkli giyinmeyi deneyebilirsiniz.Herkesi parlatıp canlandıran bir renk vardır.Uygun zamanda büyük bir mağazaya gidip hiç giymediğiniz renkleri deneyin.Bu şekilde teninize en güzel yansıyan rengi bulabilirsiniz.

Cok teşekkür ederim gercekten yazdiklariniz icin hele o kadar ugrastiginizi gorunce cidden cok mutlu oldum :) soylediklerinizi uygulamaya calisacagim :) ozellikle gülme kısmını :*
Rica ederim. :) İncelemeyi severim.Daha fazlası yada daha azı değil olanı söylerim.Bende faydam olmasına sevindim. :)

Birde sağlıklı kilo almak önemli. Uzman bir diyetisyene başvurun derim.

Bakın başka bir konuda aşağıdaki fotoğraf paylaşılmış.Bir jean bir gömlekle gayet şık olunmuş.Topuklu ayakkabı olsaymış daha iyiymiş gerçi. :)

Kesinlikle bayildim bu tarza bende rebkli seyleri severim aslnda bu fotograflarda biraz boyle denk gelmis :)

Permali degil dogal hali o sadece köpük de vardi orda yoksa kabariyor :/ kesim isterim ama nisanlim uzun saç asigi :/ kapatıcı özellikle alicam tesekkur ederim hatta sizin onerebileceginiz bir marka varsa dha yi olur ten rengime uygun sanirim kumral oluyorum ben soluk biraz :)

Rica ederim.Ben garnier roll on kullanıyorum,çok pratik memnunum ama tabii başka markaların da var.

bide ben kaslarini daha farkli almani tavsiye ederim. kaslarin gözlerini yanlara dogru cökük göstermis bilmem anlatabildimmi...

Hic kimse cevap yazmadi mi gercekten

Bence zaten guzelsin ama illaki daha guzel olucam dersen sana bikac sey soyliyim. Ben 4 tane estetik geirmis bi bayanim bi kadinin suratina baktigimda hemen anlarim ona neler gerekir.

Saclarinla baslamalisin. Guzel bi sac duzlestirici al ya da tamamen kivircik yap. Boyle iki arada bi derede bicimsiz saclar olmaz. Guzel bi de sac urunu sec kendine banyodan sonra surebilecegin bence Loreal yagi cok iyi saci parlatiyo.

Ruj rengin asiri sade ve carpici degil fondoten ve ruj rengini degistir bence. Goz alti torbalarina yag enjeksiyonu diye bisey duymussundur. Goz alti torbalarinda bosluk var o bosluklari doldurunca ne kadar guzellestigine kendin bile inanamazsin. Kaslarini da tirtikli igne denen bi metodla hafif kaldirabilirsin bunlar cok hafif islemlerdir kimse anlamaz bile sadece ooo guzellesmissin derler zaten estetikte de amac odur.

Yuzun asagiya dogru istersen orumcek agiyla yuzunu yukari dogru yapabilirsin daha guzel duruyo ben bu yaz o islemi de yaptircam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…