Tavsiyelerinizi bekliyorum...

gothicperson

Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2023
72
64
28
Geçen sene 3 temmuz tarihinde buradan bir konu paylaşmıştım ve sizlerden çok güzel yorumlar almıştım.
Kısaca bir özet geçeyim. Otobüste her gün karşılaştığım bir çocuk vardı, onun da sürekli bana baktığını ama bir türlü adım atmadığını söylemiştim.. Çokta uzun bir süre beklemeye devam ettim. Sonrasında zaten çocuğu çok az görmeye başladım. Hiç ama hiç denk gelmemeye başladık. Ben de kuruntu yaptığımı sanıp yoluma devam etmeye karar vermiştim..
Taaaki bir hafta önce; 4 temmuz 2023'te bu çocuğun beni sosyal medyada bulup ve mesaj da attığını görünceye kadar. Ortak arkadaşımız olmadığı için mesajı bir seneden fazla süredir spamda kalmış ve ben görmemişim. Yani aslında bu konuyu burada konuşurken o bana çoktan bir adım atmıştı.. Fark ettiğimde hemen dönüş yaptım, bunca zamandır neden cevap vermediğimi anlattım. Fakat şimdi de o girmiyor hiçbir şekilde kendisine ulaşamıyorum. Bir insana ulaşabilecek bir yol önerin bana lütfen, kafayı yiyeceğim Bendeki de ne şans ya, yani tamam geç gör, bir hafta geç gör, iki hafta geç gör, ama bir sene sonra da görmezsin ya Mesajların spama gidebileceğinden hiç haberim yoktu ki

Bunun bir benzeri eski yakın arkadaşımın başına geldi. Onunla yurt dışına çıkmıştık ve gruptan bir çocukla arada bakışıyorlardı derken 1 hafta sonra ülkeye geri döndük. Çocuk başka ildeydi diye hatırlıyorum zaten biz de üniversite için başka şehirlerdeydik. Aradan 2 sene geçtikten sonra aramızda istek kutusu varmış insanlar bakmayı unutuyormuş muhabbeti yaparken arkadaşım çocuğun ona attığı mesajı iki sene sonra görmüş oldu. Sonrasında cevap verdi aradan uzun zaman geçti derken olaylar tatlıya bağlandı. Üniversiteden sonra da evlendiler..

eğer kısmetınde varsa karşılaşırsınız adamın göstermesi gereken çabayı sen yapıyorsun sonrada erkekler prenseslik yapıyor diyoruz buna izin veren biziz sal bakarsa döner mesaja bakmazsa önüne bak otobuste gördüğün çoçuğu oturup kafana takmakta olağandışı cidden düşünecek daha ciddi şeylerin olmalı hayatta.

Çok güzel bitmiş ama sonu)) aşırı hoş bir hikaye olmuş Dilerim hep mutlu olurlar

Olmadığını kim söyledi ki? Çok daha ciddi şeyleri sosyal medyada konuşmayı tercih etmiyorum sadece.

Çaba konusuna gelince..... Zaten sırf öyle görünmemek için bir sene öncesinde bir adım atmadım. Bekledim.
Şimdi de bir soru sordum, geçen sene cevap veren pozitif insanları hatırladım çünkü.

sonuçta adınız soyadınız belli size ulaşmak isterse her türlü ulaşır dimi ? faceboktan mesaj atmış mesela yanı isteyince demekki tanışmak için adım atabılıyor instgramdan da ekler her türlü ulaşır salın gitsin geçen seneki mesaja cevap vermişsiniz 1 sene de evlenmiş bile olabilir arayıp bulmak ulaşmak yerine başka birine yönlendirin kendinizi

Evet her ihtimal var aklımda..
Ne yazık ki ben kolay kolay birisinden hoşlanabilecek bir insan değilim. Hoşlandım mı da çok uzun süre devam edebiliyor. Bana ulaşabileceği tek yer facebook, çünkü diğer sosyal medya hesaplarım fazla kapalı, yakınlarım bile tanımaz görse. Ama kaderimde onunla iletişim kurmak varsa o illa olur, bunun da bilincindeyim)

Ay ne yazmış ne yazmış
İşte merhaba, otobüste denk geliyoruz, hesabını bulunca bi yazıyım dedi ))
Üstüne de bi kaç kere aramış, tabi bana hiç birisi ulaşmadı
Hayır beni kesin yanlış anlamıştır, çünkü o tarihten sonra kaç kere profil resmimi değiştirdim.
Kesin görüp bilerek cevap vermediğimi düşündü. Ondan demek ki bir daha denk gelmedik

Nasıl bir yokluktasın da 1 sene önce yazan uşağın derdine düştün.

Yanına gelseymiş oradan yazana kadar. Bu erkeklerdeki garanticilik beni deli ediyor. İyi günler deyip geçseydi gülümseyerek karşılık verirdin, sonra sen söylerdin devam eder giderdi. Ama niye söylesin ne gerek var, atar bir mesaj gerisini kız düşünsün….

Banada Pinterestten yazmış biri , 1 yıl sonra gördüm
Profiline baktım sadece kadın takip ediyor. Çöp

Facebook profilinde okul vb bilgileri varsa belki bir ortak tanıdık çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…