Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri tavsiye

senooo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2014
457
544
ablalarım 15 yaşındayım evdeyken sütyen takmam büyümesine etki eder mi yoksa sadece uyurken mi çıkarmalıyım?

ablalarım 15 yaşındayım evdeyken sütyen takmam büyümesine etki eder mi yoksa sadece uyurken mi çıkarmalıyım?
Canım büyümesine etki etmez ama daha dik durmasını sağlar sadece :) Ama çıkar gitsin evde bari rahat olalım :)

[QUOTcannooo, post: 36788734, member: 618117"]ya bide göğüslerim çok ayrık belki takarsam biraz düzelir diye umuyorum [/QUOTE]
Evet canim belki ona biraz yarari olabilir dene sen yine ama sıkilirsin dolgulu mu takiyorsun?

[QUOTcannooo, post: 36788734, member: 618117"]ya bide göğüslerim çok ayrık belki takarsam biraz düzelir diye umuyorum
Evet canim belki ona biraz yarari olabilir dene sen yine ama sıkilirsin dolgulu mu takiyorsun?[/QUOTE]
bazen dolgulu takiyorum bazen dolgusuz ama sutyenler de ayrık bi yarari yok gibi

[QUOTEaenooo, post: 36804256, member: 618117"]Evet canim belki ona biraz yarari olabilir dene sen yine ama sıkilirsin dolgulu mu takiyorsun?[/QUOTE]
bazen dolgulu takiyorum bazen dolgusuz ama sutyenler de ayrık bi yarari yok gibi[/QUOTE]
Canim ama daha yasin küçük daha goguslerin buyur ve buyudukcede birleşir.

[QUOTEaenooo, post: 36804256, member: 618117"]Evet canim belki ona biraz yarari olabilir dene sen yine ama sıkilirsin dolgulu mu takiyorsun?
bazen dolgulu takiyorum bazen dolgusuz ama sutyenler de ayrık bi yarari yok gibi[/QUOTE]
Canim ama daha yasin küçük daha goguslerin buyur ve buyudukcede birleşir.[/QUOTE]
yasitlarimin hatta benden küçüklerin bile daha büyük bide okulda kızlar arasında yorum yapılıyo o yüzden canım sıkkın bu durumdan moralim bozuk ve kafama aşırı taktım

biraz masaj canim birazda egzersiz planli bir sekilde dolgun gogusler icin sana yardimci olur..

bazen dolgulu takiyorum bazen dolgusuz ama sutyenler de ayrık bi yarari yok gibi
Canim ama daha yasin küçük daha goguslerin buyur ve buyudukcede birleşir.[/QUOTE]
yasitlarimin hatta benden küçüklerin bile daha büyük bide okulda kızlar arasında yorum yapılıyo o yüzden canım sıkkın bu durumdan moralim bozuk ve kafama aşırı taktım [/QUOTE]
Canım o zaman sana çörek otu yağını önereyim. Hergün yatmadan önce 5 dk boyunca göğüslerine masaj yaparak yağı yedir. Yavaş yavaş değişimi göreceksin :)

Canim ama daha yasin küçük daha goguslerin buyur ve buyudukcede birleşir.
yasitlarimin hatta benden küçüklerin bile daha büyük bide okulda kızlar arasında yorum yapılıyo o yüzden canım sıkkın bu durumdan moralim bozuk ve kafama aşırı taktım [/QUOTE]
Canım o zaman sana çörek otu yağını önereyim. Hergün yatmadan önce 5 dk boyunca göğüslerine masaj yaparak yağı yedir. Yavaş yavaş değişimi göreceksin :)[/QUOTE]
yağ kullanmak istemiyorum aslında ama deniyceeem. bide ben avuç içlerimi birleştirip bastırarak bi spor yapıyorum etkisi olur mu 15 tane yapıyorum

P pembe_dunya derya288 bide ben buz masajı yapıyorum eriyene kadar sonra normal kremle 5 dk boyunca masaj yapıyorum sonra yine buz masajı yapıyorum eriyene kadar ve ağrı oluyo sizce büyüyor mu??

daha diri ve dolgun gorunmesini saglar canim buz masaji..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…