Tavsiye istiyorum(yorgunluk)

Ben çocukları da çok ihmal ediyorum zaten bir yaz geçti doğru düzgün parka bile indiremedim sıcak daha çok yoruyor beni . Ev işlerini de saldım yüzeysel yapıyorum. Üç senedir gece uyanmadan sabah kalktığım gün sayılidir küçük cocugum gecede 3 4 defa uyandırır muhakkak.

Teşekkürler tavsiyelerinizi dikkate alacagim kisa zamanda gideceğim bir sekilde

Evet collajeni çok duydum baya iyi geliyormuş siz diyince hatırladım çıkmış aklımdan onu en azından aile hekimine sorayım bakalım ne diyecek

B 12 normal troid yapıldimi bilmiyorum ona bakayım d vitamini eksikliği bu kadar düşürür mu acaba
Olabilir tabi vücutta eksiklik varsa yeme içme şeylere de dikkat et çikolata felan şekerli şeyler uyku yaptırır çok zararlı .. mutlaka tiroidine bak tahlillere ne çıkmış çünkü tiroid uyku yapar uykudan uyanamama sersemlik adet düzensizliği ve depresyon depresif ruh hali vs. Saç dökülmesi gibi şeyler ama en önemli yan etkisi uykudur sersemliktir

Benim herseyim falso beslenmeme de pek dikkat etmiyorum :) yemek zoraki yiyorum ölmemek icin:)

Buna benzer bi konu bugün ben de açtım. Öncelikle bi psikoloğa danışmanızı öneririm. Bide maddi imkanınız varsa eve temizliğe bayan çağırın. Robot süpürge alın. Kurutma makinesi alın. Yemekleri yapmaya bayan çağırın. İş yükünüzü en aza çekin

Merhaba, bu yorgunluk vb şikayetler için hangi bölüme doktora gitmek lazım bilginiz var mı ?

O söyledikleriniz imkansız malesef :))

Merhaba, bu yorgunluk vb şikayetler için hangi bölüme doktora gitmek lazım bilginiz var mı ?

aslında en kesin çözüm bir endokrinologdan yardım almak fakat endokrinoloji bölümü her hastanede olmadığı gibi hastane randevu sisteminden direkt olarak randevu alınamıyor. öncelikle bir dahiliye uzmanı ile tetkikler sürdürmeli ve dahiliye uzmanının uygun görmesi ile endokrinoloğa yönlendirilmeniz gerekiyor.

Ben şuan eczacı tavsiyesi ile 3 farklı şey kullanıyorum. Ayrıca bitkisel bir takviye veriyor. Doktorların çare olamadığı astıma büyük şifasını gördüm. İlaç yetkisi yok Doğru.. Takviye tavsiye ediyorlar. Verdiği takviyeleri doktorunuza sorabilirsiniz.

Bana şifa olursa doktoruma önereceğim .

Bende sabahları dayak yemiz gibi utanıyordum. Magnezyumun buna iyi geldiğini okudum. Bu 4-5 formu bir arada olanlar var, ondan kullanıyorum 3 senedir ve daha iyi uykumu almış uyaniyotum. 3 ay kullanıyorum 2 ay ara veriyorum

bitkisel takviye dediğiniz şeylerin eczane rafındaki diğer ilaç ya da desteklerden farkı yoktur. dolayısıyla masum zannettiğiniz şeyler, maalesef diğerleri kadar tehlikeli olabiliyor şayet bitkisel takviyeyi seçme sebebiniz onları masum sanmak ise

Bende diyetisyen ile beslenmeyi öğrendim, arada kaçamak yapsam da uyuyorum.

Kolajeni diyetisyene sordum. Çok tavsiye etmedi. Moda biraz. Alacaksanız da netten almayın dedi

Hayır değil. Malum zakkum da bitki ama zehir iyi olamıyorum. Envayi çeşit doktora gittim. İlaçları kullanıyorum, yok acilden çıkamıyordum. Herşey alerji yapıyor. Doktor kendin bulacaksın dedi. Ne bileyim ben... Diyetisyenle çalıştım 1 2 sebze daha eklendi listeme ama asıl sebebi, bulamadık. Eczacım sadece eczacı değil farklı belgeleri de var.. Bitkisel tedavi ile ilgili... Sıradan ya bana bir şeyler öner diyeceğiniz biri değil kısacası

o eczacıyı çok etrafta dillendirmeyin. zira Türk Eczacılar Birliği bu tip eczacıların diplomalarını meslek etiğine aykırı olduğu gerekçesiyle iptal ediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…