tavla zarı 6-6 geldi hayatım değişti

txuxlay1196

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
28
0
44
kafamçokkarıştı
aralığın 19 uydu babamın buroda herzamanki gibi kurs saatimin gelmesini bekliyordum .can sıkıntısı biraz tavla atayım dedim tabi ne mümkün tavla atmak yerine sohpet etmeye çalışan birçok salak tarafından rahatsız edilmekten oyunun tadı bile çıkmıyordu ki
hep aynı sıkıştırmalar bayanmısın erkekmisin
of of çok sıkıcıydı derken özelden bi yazı geldi
"oyununuz bitince benimle oynamak istermisiniz ?"
hayatımda bir oyuna evet demek bukadar seye sebep olacaktı ha kim tahmin ederdiki?
derken msj yazan ismi buldum "youlouse" davet attım daha 4 satırıu geçmeyen yazışma vardı nerelisin adın filan hiç isim ve yazı yazmayan ben
adım tülay artvinliyim 24 yaşındayım yazabilmistim ki tel çaldı babamdı arayan halam hastalanmış acil kalkmalıydım
ben çıkıyorum yazdım sana nasıl ulaşabilirim dedi o an telaşlanmıstım halamın hastalıgından halamı çok seviyordum
o telaşla ben sivri zekalı numaramı yazmıstım ama telimi evde unutmustum ona aceleden yazmısın evde telim 19:00 da evde olurum
evet ya sormayın bu satırlar taaa nerelere getirdi beni
ben unutmustum bile tabi halam önemliydi
neyse ben eve 20:00 gibi vardım telimi açtım babama evdeyim merak etme demek için birden telim caldı bilinmeyen noydu açtım babamdır diye sesimi dinledi kapattı kimse
sonra yaklaşık 1 saat sonraydı msj geldi
sonradan aklım başıma geldi tavladaki çocuga numaramı vermişim meger
bi süre arkadas muhabetti yaptık rahatsız etmiyodu telde ki ben telde bir yabancıyla konuşmak hemde feministtimde yani :1rolleyes:
neyse arkadas dost olduk sesi beni rahatlatıyordu
yüz yüze bakmayınca rahat rahat paylasıyodun yaşadıklarını derken yeni yıl akşamıydı
inanın hala safça konuşuyodum sağolsun kulakları çınlasın ata ağbi bana o akşam ilk kez gelen msj la uyandırdı beni bak bu çocuk senden hoşlanıyor dedi bende gerçekten doğrumu diye oyun oynadım ona bana açıldı ata ağbi haklıydı
derken ilişki yarı başladı gibi ben ona demiştim ama seni görmeden gözlerinin içine bakmadan o ışıgı karsılıklı paylaşmadan ilişkideki yapboz tamamlanamaz diye
gerçektende çok rahattım konuşurken
derken geldi ankaraya ilk karsılaşmamızı unutamam ikimizde okula yeni başlayan talebe kadar heyecanlıydık çok harika bi gün geçirdik o gün kızılayda pasajdan gümüş yüzük alıp taktı parmagıma saskındım ben kim bu yüzük kim derken o heyecan ikimizde taktık yüzükleeri
ve gitti
bir süre sonra ailenle tanışmak istiyorum diye ısrar etti aileme açtım durumu bizde rahattık erkek arkadasımızı ailemizin tanıması daha iyi oluyordu ailem tanıyınca rahat ediyordu kimdir nedir aile bilince daha iyi oluyordu fakat ailemle tanışmaya geldiğinde işin rengi değişti
kızınızla evlenmek istiyorum dedi kafamçokkarıştı ...........
neyse uzatmaya gerek yok ben daha ne olduğumu anlamadan temmuzda nişanlanığ eylülde evlendim .09.09.2005 ve
allahıma çok şükür çok dogru bir secim miş dünyanın en sanslı ve en mutlu kadınıyım
şimdi tek eksiğimiz bir bebiş inşallah hayırlısıyla oda olsa tamamız allah hepinize çok çok daha güzel mutlulukları nasip etsin :asigim:
a.s.
:nazar:

ÖNEMLİ NOT:yanlız lütfen genç bayanlar bu bi şans tı sakın internetten tanıyacağınız herkes bukadar iyi olmayabilir lütfen seçimlerinizde dikkatli olun CADIARZU

canım mutluluklar dilerim
ama herkes senin kadar şanslı olmayabilir tabi
allah isteyen herkese sağlıklı bebişler versin banada

canım mutluluklar dilerim
ama herkes senin kadar şanslı olmayabilir tabi
allah isteyen herkese sağlıklı bebişler versin banada

amin amin bebeğim inşallah allah herkesin gönlüne göre çokça çokça versin bebeğim evet herkes bukadar sanslı olamıyor doğru aslında yazarken kötü örnek olmaktanda korktum sonra genç kızlar bak onda öyle olmuş benimde olur diye yanlış seyler yapıyor :çok üzgünüm:
bu çok kötü inşallah kötü örnek olmam a.s.
:nazar:

aman ya Rabbim :1shok: kadere bak ne kadar farklı ve ne kadar riskli ve ne güzel denk gelmiş hep... canım insallah omrun boyunca boyle sanslı olursun Allah mutlulugunuzu daim etsin

sevgiler a.s.

amin bebeğim cümlemizin mutluluğunu daim etsin evet oldukça riskli ve ilginç tarafı acaba doğrumu yapıyorum diye düşünecek bir anım bile olmadı biliyormusunuz en ilginci bu :) annem babam ayrı benim istemede nişanda nasıl biraararaya getiricem telaşı sıkıntısıyla acaba evlilik kararı doğrumuydu diye düşünme fırsatım bile olmadı ki çok şükür herşey yolunda ve en özel anlarımdsaa annem ve babam yanımdaydı tabi ikna çabalarımı sayma :eek:klava:
a.s.

bende internetten tanıştığım biri ile 3 yıl görüştükten sonra evlendim.şimdi mehmet akif isminde çok tatlı bi oğlumuz vr.

X