Taviz tavizi getirdi sanrm aldatldm, yanlzm, ltfen okuyun ve bana yorum yazn

boşan arkadaşım.boşan ondan başkasımı yok.diyelimki yok ihtiyacınmı var sanki.aslan gibi oğlun var yaşar gidersin.ne sabrediyosun daha.üfff ya adamın sana yaptıkları değil.senin bu kadar sabrın beni kızdırdı.en güzel evlilik günlerini böyle bi adam öldürmüş..BOŞAN KALK HADİ HAREKETE GEÇÇ.

selam canım,kendini suçlama sakın,sen fazlasıyla sabredip çabalamışsın ama olmamış.Dualarım seninle beautiful,inan bundan sonraki hayatınız oğlun ve senin için çok daha güzel olacak buna inan,kendine güven,kendini sev ve kendine saygı duy.Sen bunları hakediyorsun canım:enbuyukkk:

evet dun esimle hic konusmadim ayri uyudum gercekten cok kirilmistim.
ofisine gittiginde kesin donmek istedigimi soyledim.konustuk ve bende burda yanliz oldugumu fikir almak icin bir foruma danistigimi ve herkesin benim asiri sabirli davradigimi dusundugunu soyledim.ve kendiside okumak istedigini soyledi.cekinmedim verdim linki.hepinizin yazdiklarini okudu bayanlar.okumaya devam ederde muhtemelen bilmiyorum.bu arada annem huzursuzluklairmdan biraz haberdar cok detay bilmesede ama ben ona zamaninda eger bigun basanirsam lutfen bana engel olmayin duzletmeye clismayin ben zaten sartlari zorluyorum dedigimde nnem bana ben bir daha dogurmiycam seni sen nasil istiyorsan dedi.ailemden yana bir problem yok bn destek olurlar beni taiyorlar cunku.esim yazdiklairnizi okudu ve ne oldu?sanirim biraz cani yandi.ben oyle bir isanmiyim dedi?dokunmus olucak herkesin yazdiklari.ve ben gercekten iyi bi es olamimisim dedi.onumuzdeki hafta donuyorum turkiyeye.suan kendime ev bakiyorum internetten umarim hersey daha guzel olur...

Çok iyi yapmışsın okutmakla. Bu kadar şey yapıp hala nasıl farkında olmaz.
Ailenin arkanda olmasına çok sevindim.
Canım gerçekten öyle birdaha doğmayacaksın. Bu hayatı sana zehir etmesine izin verme.
Biraz canı yanması az olmuş bence sana yaptıklarının karşılığında.
Ben böyle insanları anlamıyorum. Senin kapanmanı istiyor, dinimizce 3 eş haktır diyor. ama onun dışında işlediği günahları aldığı ahları görmezden geliyor.

çok iyi yapmışsın canım okutmakla erkekler klübünede o yazsın isterse bakalım aklı başında kim ona hak verecek..

bu ne ya kadınlarla evlenip bizi çekmek zorunda imajı yaratıyolar yok kardeşim biz sizle mutlu olalım diye evlendik bizi mutlu edemeyecekseniz hadi herkes yoluna.. sen ne hakla bu kıza bunları yaşatabilirsin kliii senin kızın olsa bunu bi erkek yaşatsa ona naparsın
canım seni eğer istiyorsa düzelecek başka yolu yok ...Allah yardımcın olsun ailene tebrikler güzel karar vermişler ....korkma sakın hayatttann Allah karşına daha iyilerini çıkarsın inşallah..

canım peki pişmanım evliliğimizi kurtaralım falan bu gibi sözler demiyormu eşin özür dilemiyormu yanii...:uhm:

canım çok iyi yapmışsın okutmakla.. ama anlattıklarından anladığım kadarıyla eşin okusa da değişmez.. bencil bir kişilikte olduğunu düşünüyoum.. Ailen de arkandaysa hiçbirşeyden korkma.. yavrunla yalnız yaşamak bu yaşadıklarından çok daha iyidir.. hayatında seni aldatan, sana saygı göstermeyen, çocuğuna ilgisiz bir adam olmasındansa kimse olmaması daha hayırlıdır..

umarım verdiğin kararın arkasında durup uygulayabilirsin.:1hug:

Bakın isteyince ne kadar güçlü bir insan olabiliyorsunuz. Kaybettiğiniz hiçbir şey yok. Çünkü eşiniz gibi erkek o kadar çok ki... Fakat eşiniz sizin gibi takdir edilesi bir kadını ve oğlunu kaybediyor.

Ailenizin desteği de tam. Çok şanslı bir kadın olduğunuzu biraz zaman geçince anlayacaksınız. İnanıyorum ki sizi çok güzel bir hayat bekliyor. Yolunuz açık olsun...

Bir insan 7'sinde neyse 70'inde de odur. Bunları okuyup üzülmesi zannediyorum ki anlık olucaktır. Şimdiye kadar bukadar üzüp, can yakan bir insanın bu yazılanlarla canının yanması az bence. Bende hemen evliliği bitirmeye karşıyım fakat belli bi noktadan sonra bitmesi gerekiyorsada bitmeli.

beautifuL81 yazdıkLarını harfiyen okudum tatLım ve bu zamanda dek sabırLa güLeryüzLe katLanman büyük iş gerçekten ! AnneLikten,kadınLıktan kaynakLanıyo sanırım bu da. KesinLkikLe boşanmaLısın,ben de evLiLikLerde affetmek yanayım çok ciddi değiLse probLemLer ama seninki başka tatLım,aiLenden yana da sıkıntı yok madem,e sen de üni. mezunusun,herşeyi başarabiLirsin sen,oğLun çok büyümeden bitir bu işi artık,demesi çok koLay beLki burdan ama senin yazdıkLarını okurken eLim ayağım titredi üşüdüm,bi garip oLdum cidden,ki seni düşünemiyorum biLe,canım benim ya :1no2:
Rabbim seni ve oğLunu korusun,duaLarım seninLe tatLım,kocanı da ısLah etsin inşaLLahh .. :Saruboceq:

okusa üzülsede bu kişilikteki insan asla değişmez. anlıktır o üzüntüsü.

kararını değiştirme.... doğru yaptın....

Kardeşim mj okudum çok üzüldüm bence o çocuk senı sevmıyor senı sevgını kullnıyor çok saf bırısın belli sevgın için fedakarlık yapmış işinden olmuşsunbu enbuyuk fedakarlık bence o şerefsızde kusura bakma ama çok sinirlendim param vardıye herşeyı yaparım demeye calısıyor paraya tamah edıyor bırgün aklı başına glıcek ama iş işten gecıcek
canım sen üni mezunu deyılmısın kendi ayaklarını üstünde durabılırsın çekmeye bı sebebin yok tamma ortada bı çocuk var ama çocuğunu al arkana bakma ben eminimki o senden canını istese hiç düşünmez veririsn çünli sen öle seviyosun ölürcesine sen ondan küçücük bişey istesen çok büyütür ve yapmaz bile kale bile almiyor adam senı boşve be sende onu adamö yerine koyma kendine bi yön çiz bebişin ve sen eminim onsuz mutlu ve huzurlu olucaksın hiç deyılse aklına şimdi ne yapıyor kangı kadınla beraber yada bugun gec geldı pc başında demiycen kafan rahat olucak senın boşanmak için okadar çok sebebin varki
üzülme hersey olucağına varır ve allaha dua et allahım ıslah et onu de de ki allahtan biraz korkarda karısına çocuğuna sahıp çıkar

ayy inanamıyoruummm........... bıde 2. cocukmu dedın ölemı dedın gercektennn yuhh şekerım azcık gururlu oll boşanmak care değil derler ama bunca yaşanmıs seyden sonraa... varryaa ben o adamın anasını ... aglatırım!!! salla sunu yaaa bosa gıtsın özgursun özgur oLLLLLLLLL......... CAHİLE KALEM ÇEKİVER!! ESKİ DOST,TA YOL VER

boşanmayı oğlun yüzünden değil,kendin için düşünmüyorsun..oğlunu araya sokma bence..o kadar kızgınım ki size ( ne hakım varsa artık) güzel kardeşim,üni mezunuyum diyosun ama o kadar cahilsinki.o kadar yani..adam neler neler yapıyo,senin kadınlık gururunu değil İNSANLIĞINI ayakları altına alıyo,sen hala bu adamdan ikinci çocuk fikrini bile düşünebiliyosun..yemmin ederim ağzım açık okudum yazını..

ne zaman alayacaksın yada anlayabilecek misin onun seni İNSAN yerine koymadığını..böyle bi ortamda kalan,baba figürü yerine ahlaksız bir adam,anne figürü yerine kendi başının çaresine bakamayan ACİZ bir kadınla büyüyen çocuğun psikolojisi ne olur ,şu an sadece onu düşünüyorum..sizi düşünmüyorum,çünkü siz zate n KENDİNİZİ düşünmüyorsunuz..ne diyeyim Alahım akıl fikir versin..

bazen ayrılıklar mutluluk getirir insana... sana mutluluk getireceğine hepimiz canı gönülden inanıyoruz...

hakkında hayırlısı olsun canım. İnş. herşey istediğiniz gibi olur. sen ve çocuğun için...

sen herşeyin üstesinden gelebilirsin canım.annenin desteğini de almışsın çok güzel bi gelişme..insan isteyince her zorluğun üzerinden gelebilir canım.oğlunla çok güzel günlerin olacak inş! çok mutlu olmanı tüm kalbimle diliyorum canım...

Korkunç geldi valla hemde nasıl?Gerçekmi bu şakamı?
Bırakın Allahaşkına medem ekonomik gücünüzde var bırakın gitsin.İlk olarak kendinize olan özgüveninizi yeniden oluşturun,emin olunki çocuğunuzda öyle bir ortamda olmasındansa sizinle hurlu bir ortamda olması çok daha iyidir.Tatlım ben olsam böyle bir durumda boşanırdım bunların yarısını yaşasam yine boşanırdım.Sende hayata bir kere geliyorsun mutlu olmak seninde hakkın.Zaten adam ilgilenmiyormuş çocuğuyla.

tebrik etmek istedim ne kadar sabırlısınız.büyük konuşmak istemem ama ben yarısına bile tahammül edemezdim.Allah dağına göre kar veriyor demek gerçekten:1shok:

içinde aldatma bile olsa bazı evlilikjlerin kurtulabileceğine inanan bi insanken ilk kez boşanma kararını alan bi kadını ayakta alkışlıyorum.çok geç bile kalmışsın canım.tebrikler.bundan sonraki yaşamının çok daha iyi olucağına ve seni gerçekten sevip değer verecek birinin karşına çıkacağına inanıyorum.bu kadar sıkıntının bi de mükafatı vardır elbet.çok sevindim.artık bulsun bakalım onu senin kadar sevip değer verecek,ailesine bağlı birini de göreyim.bütün bu yaptıklarını da yanına kar saysaysın.Yalnız inanıyorum ki Allah'ın adaleti var.ve herkese hakettiği dersi bi gün mutlaka vericek.mutluluklar dilerim bundan sonraki yaşamında sana ve zaten babasız olan oğluna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…