Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

[video=youtube;OgQh2hvG0Tc]http://www.youtube.com/watch?v=OgQh2hvG0Tc[/video]

senin olsun istemem

konu sevgilim tabiki başka ne olsun artık bana acıdan gözyaşından başka bişey vermiyor :

ahhh kuzummm kıyamam sana uzakta olduğu için böyle.. Emin ol gelince düzelir herşey.. Uzakta diyedir öyle yapmaları.. Dayan kuzumm az kaldı..

ahhh kuzummm kıyamam sana uzakta olduğu için böyle.. Emin ol gelince düzelir herşey.. Uzakta diyedir öyle yapmaları.. Dayan kuzumm az kaldı..

hiç sanmıyorum güvenemiyorum artık sözüne ve unutamıyorum da söylediği şeyleri yanımda da olsa aynı olur herhalde en önemlisi unutamıyorum artık söylediklerini belki de git gide daha beter şeyler söylediği içindir git gide kırılacak bir kalp bırakmadığı için , dünyada daha başka hakaret iftira adına bişey kalmadığı için :85::85::85::85::85:

[video=youtube;ANW6UYf3Pms]http://www.youtube.com/watch?v=ANW6UYf3Pms[/video]

canım takma kafana git yatağına yat dinlen.. Düşünmemeye çalış.. Gelince anlaşılacak bakalım durum lütfen olumsuz düşünme.. Zaten herşey olacağına varır.. Canım ben şimdi çıkıyorum.. Üzme kendini daha fazla Allah rahatlık versin.. İyi geceler..

evet öyle canım sağol allah büyük ama bir beklentim yok artık

iyi geceler görüşürüz kuzum

evet öyle canım sağol allah büyük ama bir beklentim yok artık

iyi geceler görüşürüz kuzum

Üzülmeee aaaa kızıyorum ama bak aklım sende olumlu düşün her zaman herşey olacğına varır sen üzüldüğünle kalırsın.. Haydi gittim benn kuzucumm

anladım canım.. şimdilik konu sesssiz :44:

Eylülcük napsın dertli oda herkesin bir derdi var

Jagger kusura bakma bekledim yazmanı ama kendi topiğinde koyu muhabbetteydin.. Bölmeyeyim dedim ne bilimmm

Muhabbete kendimi kaptırınca bazı yazılanları göremiyorum..

Napican muhabbet koyuysa görmemişindir Nasılsın bakalım

İyiyim mecho , sevgilimin yanındayım
Misafirlerimiz vardı .
Teyzesigil geldi de ikram mikram derken geçti vakit..
Bizimkiler maç izliyordu benimde işlerim bitti odaya geçtim net keyfi yapıyorum yoruldum..

Senden naber ?

Ohhh misss Dinlenmeyi hak etmişsin hamarat gelin
Napim oturuyorum bende zebra kek yaptım da tadına bakıyorum bende

Ben de geldim çok canım sıkılıyor ya sıkılmayınca da niye sıkılmıyor acaba diye düşünüyorum yani bir huzur yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…