Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

ben de selpak vereceğime bi gün ped çıkarmışım bakmadan çıkarıyordum
Aayyy duygucum valla beni bi heyecan sardı şimdi allah nazarlardan saklasın ağız tadıyla yapın nişanınızı düğününüzü
Evde de ayrı hoş olur aile arasında yapmanız iyi olmuş ama tabiki bir iki yakın arkadaşın gelcekki hem yardıma hem onların yerleri ayrı sonra kırgınlıklar olmsın
Yok tabiki görümceni seviyorsundur ben onun için dememiştim yani en önemlisi nişan onu demeye çalışmıştım..
Kalbin dayanır dayanır tabiki 2 haft sonra nişanlı duygu olucaksın onu düşün ve kalbine söz geçir

Buradaymışsınız.Zilyon tane topik açarsanız böyle olur işte kaybediyorum sizi

Hep sen geliyorsun ben gidiyorum Yemek yicem stillim. Özledim seni ama göremez olduk buralarda Gitmem gerek açıııım

Öptüm seni de.

Tek tesellim o zaten.. Sağ ol şekerim.. Sen uzun dönem mi bekleyeceksin? Allah sabır versin bizlere.. :)

Evet canımm çok dua ediyorum ki marmara bölgesine düşsün yakın olsun :) hafta sonları gidebileyim diye :)))

ohoooo seninde karşında bir akrep var

Nicosuz burada laflıyorsunuz ondan

Gel gel nicommmm bize destek ol dolmiki görmek istiyoz resim koymuyoooo

Bnde akrepimm

Abooowww :18:

oooo eylülümmde akrepmiş Biz bütün akrepler toplandık toplandıkkk

Son düzenleyen: Moderatör:

gerçekten d bi akrep topiği oldu burası çünkü duyguda akrep

Ahahaha sonunda dogru yolu buldun ;

Harbiii butun akrepler kan cekti

Hahah yalnız değilmişim demek :) Bakışını unutmayacağım ama.. donuk donuk baktı, güldü soora.. Rezil oldumm rezill..
Allah razı olsun canım, darısı başına inşallah.. Ya bizim ev geniş zaten, nişanı da kız tarafı yapar.. Hiç uğraşamam dışarıda bi yer tutayım da olsun bitsin diye.. Belki yemeğe çıkabilirdik ama böyle daha samimi geliyor bana. Çağırmazsam arkadaşım beni vurur zaten e kambersiz düğün olmaz da yani..
Elbette öncelik ben ve ahiretliğim tabi, yanlış anlamadım şekerciğim..
Ay bi an önce olup bitse şu nişan falan.. :) Nişanlı Duygu.. :) Hep nişanlı Duygu'yuz.. Bi de evlene bilsem çok iyi olacak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…