Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

yok ben anadolu yakasında ama bayabi anadolu yakası Samsun'dayım kuzum İstanbul'dan başka memlekette var canım Türkiyemde

Burada herkes genelde ist oturuyor ne bilim samsunda oturdugunu aaaa doru durust tanismadik tatlim ondan boyle oldu hem hemserim sayilirsin kuzucum Samsun un neresindensin:44:

Eylullllcum kacta uyudun mubarek masallahin varrr hemmm hatirlattigin icin sagolll

Son düzenleme:

1 de uyudum

ahahaha aynen yaaa napıyosunnn

[video=youtube;NA1J0Mtmgiw]http://www.youtube.com/watch?v=NA1J0Mtmgiw[/video]

:121::121:

Hiç şaşırmadım nedense buranın çoğu bir şekilde Samsunla ilişkilidir.Merkezinde oturuyorum ben Senin bağın ne bura ile

severim uykuyu :109::109:

bende bakınıyorum öyle ne olsun yaaa puff evet sen iş yerınde giremiyor musun buraya
Pek bilgisayar badinda vakit gecirecek zamanim olmuyir:26: yarin gunduz vardiyasindayim cunku gece vardiyasi nda butun mesai botunca forumdaydim

Hiç şaşırmadım nedense buranın çoğu bir şekilde Samsunla ilişkilidir.Merkezinde oturuyorum ben Senin bağın ne bura ile

benim iliskim Ordu`lu olmamdan oturu

Pek bilgisayar badinda vakit gecirecek zamanim olmuyir:26: yarin gunduz vardiyasindayim cunku gece vardiyasi nda butun mesai botunca forumdaydim

benim iliskim Ordu`lu olmamdan oturu

hııı anlladım ne güzel masabaşı işinden iyidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…