Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

hihoho yapamazlar aldıkları gibi bırakırlar bence Nerdeki erkek arkadaşın? Bizim 9ay oldu daha senin peki?

Bence de bizi kim napsin

Cok uzaklarda 10 saat kadar okuyor canim bu sene son senesi insallah biticek bu hasretlerr
Oo maşallaah bizimde 2,5 yil oldu canim ;

Kac yasindaydin sen canim

Bence de bizi kim napsin

Cok uzaklarda 10 saat kadar okuyor canim bu sene son senesi insallah biticek bu hasretlerr

Maşallah biz daha yeniyiz yaa Üzülmee canımm bak ne güzel bu sene bitiyormuş sevin anacım Zaten bu kızları ya okullar btiriyor ya askerlik.. kızlar hasretlikten eriyip bitiyorlarr Ya ben napim mariiii benimki 05.05.2014'te askerrr

23 yaşındayım tatlım peki ya sen

Olsun canimm hiii bitiyor da sonra dsha baska dertler var askerlikti isti oydu buydu
Aynen oyle hep bekliyor kizlar hadi yaaa kisa donem mi peki uzulme canim mecbur sabrediyosun iste
Bende 23 canim nerde oturuyosun :13:

Bence de bizi kim napsin

ah eylül ah yine nüfus memurluğu hallerine bürünmüşsün

Olsun canimm hiii bitiyor da sonra dsha baska dertler var askerlikti isti oydu buydu
Aynen oyle hep bekliyor kizlar hadi yaaa kisa donem mi peki uzulme canim mecbur sabrediyosun iste
Bende 23 canim nerde oturuyosun :13:

Yok tecilini bozdurdu uzun dönem gidiyor nasipsee Hayırlısı herşeyin.. anemmm akranız yahuuu Pendik'te oturuyorum ben tatlım senle önceden tanışmıştık sankimm Sen Avrupa yakasında Şişli civarında değil miydin?? :44:

Himm ama olsun neler geciyor o da gecer bizde 2 yildir asker bekliyor gibiyim hatta asker olanlar bile bizden daha cok gorusuyolardir o derece yani

Heaaa yaşitizz :13: aayhhh evet dogruuu sende bana uzaktasinnn

Arkdasimda pendikte cok uzak oralarr yaaa

ah eylül ah yine nüfus memurluğu hallerine bürünmüşsün

Oooo Dolmacıkkk naberr kaybolmuştun geldin ne güzell ben senle tanışmadım daha asıl memurluğa ben başlıyom senin üzerindenn Kimsin kaç yaşındasın? Yarışmaya nerden katılıp durusun

Senin yuzunden sormaya cekinir oldum zaten napiyim bilmiyim miii :78:

Bende Dolma'cıka memurluk edeyyom azcuk

hadi canım sen mi çekinir oldun
ne zaman görsem birini sıkıştırmış yaşını soruyosun kızım evladım olmuyor böyle
Atmaa bee o kadarda degil huuuh

İyi oldu ona cok soru sor

esasında ben yooğğğumm
uzay boşluğundan katılıyorum yarışmaya ,yaşım 1001 adımda ciddi ciddi dolma
yarışmacı pardon nüfus memure arkadaşlarıma başarılar diliyorum

hmmmm deniz olunca oluyor oluyor sanırım ayyyy dua ette askerliğini denizci olarak yapmasın yeter sularda gezdiği demiii yoook yaaa Şişliden tek vesait 252 falan geliyor Kartal'a kadar. Gözünü karart atla gel tanışmış oluruz hemde arkideşini görürsün sayemde

esasında ben yooğğğumm
uzay boşluğundan katılıyorum yarışmaya ,yaşım 1001 adımda ciddi ciddi dolma
yarışmacı pardon nüfus memure arkadaşlarıma başarılar diliyorum

Dalga geçme yaaa oyun bozanlık yok Sırlı insanları severim hele uzayda yaşayanlara bayılırımmm :118:

Atmaa bee o kadarda degil huuuh

İyi oldu ona cok soru sor

dalgaya alıyor dolmacık beni aaaa

tamam tamam gel öpelim barışalaım
Tamam op elimi barisalim

Hahaha aynen askerligi gectim işini gemilerde yapmssinn yurt disina dene gitmesinn
Biz bulusacagimiz zaman o bu tarafta halasina gelip onlarda kaliyo oyle gorusuyoruz sen atla gel tanisalim

Tamam op elimi barisalim

Hahaha aynen askerligi gectim işini gemilerde yapmssinn yurt disina dene gitmesinn
Biz bulusacagimiz zaman o bu tarafta halasina gelip onlarda kaliyo oyle gorusuyoruz sen atla gel tanisalim

Elini mi öpücem yürü git bas git
bu saatlere kadar net başlarındamıydın bakıyım ay ruhuma erkek arkadaşın kaçmış gibi hissettim bir an

Dalga geçme yaaa oyun bozanlık yok Sırlı insanları severim hele uzayda yaşayanlara bayılırımmm :118:

dalgaya alıyor dolmacık beni aaaa
Ahh bu dolmik istee
Elini mi öpücem yürü git bas git
bu saatlere kadar net başlarındamıydın bakıyım ay ruhuma erkek arkadaşın kaçmış gibi hissettim bir an

Oglum bak git
Yok kiz bizimkilerle oturdum biraz , ahahah aynenn sen naptinnn

Ahh bu dolmik istee

Oglum bak git
Yok kiz bizimkilerle oturdum biraz , ahahah aynenn sen naptinnn

annemler tvyi işgal edince bende netten biraz tv izledim fakat benim bilgisyar mübarek fabrika gibi aynen haldur huldur sesi beynimi uçurdu valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…