Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

bence biliyor yoksa niye öyle desin

Ortak sanırım facebook :44: bizimde öyle aynı şekilde. Baba tarafındaki hiç bir kuzenim akrabam yok. Anne tarafımdaki akrabalarımda yok sadece çok yakın olduğum güvendiğim kuzenlerim var. Babamda facebook kullanıyor engelledim ortak çıkabilecek arkadaşları bile engelledim göremesin diye. Çok şükür şimdiye kdar bir sorun çıkmadı acaba bilgisayarda kayıtlı mı oturumun şifren falan? :18:

belkide kızmıyordurr :44:

bilmem sonuçta buluşmaya gidnce arkadaşlarla görüşmeye diyorum ama o da düşünüyodur herhalde kaç yaşına geldik sonuçta :26: sonra bir zaman sonra beni görünce tekrar sildin mi ded bende hee hee dedim :18::18:

benım de öyle engelli onlar kimse yokk ama kardeşim biliyo belki o demiştir ya da bana zarf attı bilmiyorum ki yok pcden girmiyorum zaten :18::18:

benım de öyle engelli onlar kimse yokk ama kardeşim biliyo belki o demiştir ya da bana zarf attı bilmiyorum ki yok pcden girmiyorum zaten :18::18:

babaların o zarf atmaları yok mu bizi bizden alıyor zaten 3.5 oluyoruz.. eminim ki hissediyorlar zaten farklı mı oluyoruz ne anlayıveriyorlar hmmm kardeşin neden desin kızdırdın mı kii iyi delil bırakmıyon yanii

yok delil bırakmam

bilmiyorum kiiiii baya da emin konuştu :44: yaniii tahmın ediyodur en azından kızmadığına göre sorun yok

kardeşimde erkek der m bilmem kiiiii bazen ben telefonda mesajlaşıyorum odamda oturuyorum babam çağırıyo kardeşim uyuzluğuna telefonu bıraksana mesaj ayzmayı babam çağırıyo diye bağırır babam duysun diye

onların gözünde biz daha küçüğüz o ayrıda

ama ben şüphelendim bence biliyordur sen yinede tedbirli ol :18::18::18:

onların gözünde biz daha küçüğüz o ayrıda

ama ben şüphelendim bence biliyordur sen yinede tedbirli ol :18::18::18:
evettt bir kere üni ye yeni başlamıştım babam şey demişti ; sen sakın öyle şeyler düşünme daha çok erken hele bi 27 -28 yaşına falan gel beelki o zaman düşünürsün şimdi oku çalış , sanki ona sorcam
Noluyor burada !!!!!!!

babalarrrrrr:18::18::18:

hııııı kardeş erkekse sıkıntı ozaman kendi arkadaşlarımdan biliyom onlarda öle diyormuş Damla'nın dediği gibi kızmıyor diye tedbirleri bırakma nolur nolmaz bir anda çıkabilir karşına baban :26: Hayırlısı olsun herşeyin

Noluyor burada !!!!!!!

Nicooo maşallah he heryere yetiyon

Babalara mı geldiniz hayırdır
ahahahahaa nicoooooooooo

hee uyuzluk ediyor bazen

yok canım bırakmaz zatennn :18::18::18::18: aminnnnnn

onlara göre gitsen ayrı dert gitmesende

ahahahahaa nicoooooooooo

hee uyuzluk ediyor bazen

yok canım bırakmaz zatennn :18::18::18::18: aminnnnnn

ahhh Nicocan ahhh espirin çok güzeldi hee

Eylül'cüm herşeyin hayırlısı zaten tahmin ediyorsa konuşacaktır baban seninle

Şimdi benim çıkmam lazım görüşmek üzeree

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…