tatlı bi derdim var, doğum günü süprizi ve hediye hakkında?

ballilokmatatlisi

odurbenımaşkım
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2012
1.121
34
nişanlımın 1 ay sonra doğum günü var, geçen yıl gömlek ve ona uyumlu kazak almıştım, hediye ne olabilir, biz şuan evimizin eşyalarını alıyoruz ve düşündüm ki kullanacağı yani ihtiyacı olan bişey olsun tıraş makinesi düşündüm ama kendisi hiç tıraş olmaz hep berberde olur ağzını aradım ve bu seçeneği otomatikmen çıkarmak durumunda kaldım.. ve ona bir süprizle vermek istiyorum önerileriniz ne olur canlar bu arada hediyesinin yanında ona ık bi kutuda çikolata yaptırmak istiyorum çok sever de canımıniçi :) iş yerişne göndermek istiyorum ama patronu ile aynı odada çalışıyor, yani şaşırsın istiyorum, sonra da hediyesini yüz yüze veririm tabi hediye konusunda da fikirlerinizi bekliyorum :)

Heyecanli oldugun o kadar belli ki. Patir patir yazmissin, kelimeler biraz kopuk, biraz telasli olmus.
Hediye olarak ne alabilirsin? Cüzdan, cok klasik ama uzun yillar kullanilan bir sey.
Süprizi hediye ile yapmak cok kolay olmuyor, yani cok cok istedigi bir sey olsa üzerinden zaman gecmis olsa ve almis olsan, ancak o zaman süpriz olur.

Süprizi hediyeyi veris seklinle yapabilirsin. Bence cok iyi düsünmüssün, is yerine kargo ile kart ve cikolata gönderebilirsin. Sonucta patronu ne diyebilir ki? Bence patronun bile hosuna gider.

Güzel bir yemek yemek icin bir mekan ayarlayip, garsonu da ayarlayip hediyeyi -atiyorum- yemek ortasinda ya da sonunda getirmesini isteyebilirsin. Bu durumda hediye bir saat olabilir, cüzdan-kemer olabilir, gömlek olabilir, damatligi icin kravat ve cep mendilini simdiden secebilirsin, meraki olan seylere yönelebilirsin, hobileri, antika meraki, maket meraki, spor meraki varsa...(?)

Simdilik aklima gelenler böyle. :)

Mutluluklar!

kutu içinde setler var kravat kol düğmesi mendil ve kemer deri tabi böyle şık bir şey alabilirsin ben almıştım eşime internetten sipariş vermiştim kutusunu görünce ondan önce ben beğenmiştim :)

ayy hakkaten tekrar okuyunca devrik kurmuşum cümlelerimi :)
çikolatayı göndermeyi düşünüyorum, çünkü çok sever :) ama evet hediyeyi verme şeklimin sürpriz olmasını istiyorum ama nasıl? ya bana çok kızıyo aşkım alma sakın harcama paranı böyle şeylere benim herşeyim var ya sanki yardım amaçlı alıyorum gıcık eder beni :)

kutu içinde setler var kravat kol düğmesi mendil ve kemer deri tabi böyle şık bir şey alabilirsin ben almıştım eşime internetten sipariş vermiştim kutusunu görünce ondan önce ben beğenmiştim :)

iş yerinde klasik giyer ama kravat takmaz.günlük hayatta da takmaz.nişanımızd ataktı, çok özel günlerde takması gerekirse takar.ne bilimdüşünmedim.ama evet kravat mendil kol düğmesi şeklinde özel uyumlu setler var onlar da hoş, ama yine önerilerinizi bekliyorum

ha bir de mesela manşetli gömleklerin manşetlerine isim yazdırabilirsin kravat yerine böyle bir şey düşünebilirsin beyaz gömlek simli griyle isimler iyi gidiyor özel günlerde giyer eşim ben o gömleğe bayılırım mesela :)

inanın bunları hep düşündüm ama burda gönlüme göre yapan yer yok, pikocular yapıyor bu işlemi...daha değişk öneriler de bekliyorum bu aklımda

uzaktan kumandalı büyük araba yada helikopter al ,erkekler çok seviyor onlarla oynamayı.saatlerce oynayabilirler... tutugu takımın esfoman takımını al, yada takımın montunu al ,kışta geldi artık... yada daha teknolojik aletler alabilirsin .bot ta alabilirsin ,yada günes gözlükleri indirimde o da olabilir.ev terligi al ,hem evlenincede giyer yeni evinizide :)

canım, var olan bişeyi almak istemyorum hiç hoşnut olmaz ne gerek vardı zaten var der benim hoop yüzüm düşer :) ama şu ev terliği hoşuma gitti :) yine fikirlerinizi bekliyorum :)

bence illa ki gömlek, kravat gibi klasik şeyler olmayabilir. yeni evlenecekseniz istediği ve çok sevdiği bir şeyi ortak mekanınızda kullanmak üzere alabilirsin.çok radikal gelebilir ama bir arkadaşım eşine çok şık bir kahve makinası almıştı.

Kişiye özel deri cüzdan, kartvizitlik, anahtarlık setleri oluyo
Üstünde adı soyadı yazan

Ben eşime almıştım, tavsiye ederim

canım benm eşiminde nasipse 26 kasın döğum günü ben fanatik gs li oldugu için galatasaray forması yaptırıyorum arkasınada forma sayısıolarak yaşını yazdırdım
sonrasında ise eminim merkeze yemeğe gideriz dönüştede bi dilek feneri alıp birlikte ucurmayı istiyorum..
çünkü düğünde görüp cok hoşuna gitmişti bende yapmak istedim belki biraz tuhaf olacak ama mutlu olur diye öyle düşündüm...

En sevdiğim konudan sormuşssunuz, kendi yaptıklarımdan örnekler vereyim belki ilginizi çeker. Doğumgününde ikimizin facebook ve instagram' daki fotoğraflarımızdan kolajlar yapıp print almıştım ve bunlarla küçük bir kutuyu kaplamıştım, sevgilim çakılara düşkündür adının ve soyadının yazılı olduğu bir çakı yaptırmıştım o kutuya koymuştum. Eğer utangaç olmasaydım bir video da çekmek isterdim.İşyerimden izin alıp onun işyerine gitmiştim daha doğrusu o gün iş için dışarıda olacaktı ve vapur iskelesinde yakalamıştım. Sonra bütün gün azcık iş çokça muhabbet...

Birinci senemizde ise yazlık bir çift ayakkabı aldım ve altlarına " en hevesli adımlarımı hep sana attım, sen de hep benimle yürü" gibisinden bir şeyler yazmıştım. O da hoştu.

Maddi değeri olan şeyleri kendisine de alabilir diye düşünüyorum ben el emeği ve manevi sürprizler yapmaktan yanayım.

Bir de çikolata göndereceksen her katın altına notlar yaza bence.. Ya da çikolataların en altına. Hoş olur.

çok güzel ama ne bileyim yaa :) nişanlıma özel olsun istiyorum bi yandan da, battaniye mi alsam ama çok mu duygusuz oluyorum:) eve zaten alıcaz gibisinden ...

bakın düşkün olduğu bişey var ama benimkinin öyle bi şeyi yok ki :26:

Ben esime 50cift su ter ceken pamuklu coraplardan almistim komik olsun diye, hep teklerini kaybettiginden sikayet ederdi.

Tabii oyle gorgusuz gibi paketleriyle vermedim, tek tek onlari acip yeni yikanmis gibi ic ice katladim, guzel de bi ic camasiri hurcu bulup icine doldurdum. Hurcun ustune de asetat kalemleriyle bi suru sey yazmistim. Bizim icin onemli tarihler, aramizda gecen komik konusmalar, hitaplarimiz... vs...

Hayatimda aldigim en komik ve en kullanisli hediyeydi demisti.......

bulamadım ki henüz öyle özelliğini , yüzden klasğin dışına çıkamıyorum maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…